Докори з дітьми в Парижі – від швидкого укуси Формальні Харчування

Posted on

Докори з дітьми в Парижі - від швидкого укуси Формальні Харчування
Париж може бути один із шанованих гастрономічних столиць світу, але відвідувачі з дітьми можуть плазувати на ідеї знайти щось для своїх малюків, щоб поїсти, набирав бачення свого молодшого збору на занадто рідкісні стеках або метушитися над незнайомими овочами і «фантазія» інгредієнти. Навіть підлітки можуть бути unadventurous їдців, які просто хочуть щось просте і нескладне і іноді однаково сприйнятливі знайти у французькому стилі кухні трохи занадто за межами своєї зони комфорту.

На щастя, незважаючи на репутацію невблаганним і негнучким, де потреби клієнтів стурбовані, паризький ресторан культура може бути дивно сприятливою для дитини: все це питання визнання видів установ, які більш вільно обслуговують молоді та прискіпливі їдець і ті, які є менш швидше за все, щоб пристосувати їх. Відповіді можуть вас здивувати. Тут багато відмінних порад про те, як зберегти небо і животики маленьких членів вашої сім’ї щасливі під час вашої поїздки.

Швидкі страви: Спробуйте Street Food або Corner Brasseries

Якщо ви намагаєтеся знайти швидке і гідне блюдо між оглядом визначних пам’яток або, перш ніж відправитися в Париж на день поїздки в Версаль або Діснейленд, існує безліч простих варіантів, які повинні задовольнити смаки найменших членів вашої сім’ї.

  • Оскільки діти , як правило, віддають перевагу м’якому і прості аромати і текстури більш тонкі, складні з них, предмети , такі як прості крепи з сиром, грибами, цукром, або Nutella, бутерброди, або навіть фалафель, схильні догоджати прискіпливих їдців.
  • Для швидкого сидячу їжі , не соромтеся спробувати будь-який пристойний вигляд кутку кафе-брассері близько до де ви зупинилися або універсал. Більшість паризькі ресторанчики служать прості страви , як прості омлети, бутерброди з сиром, макарони з простим томатним соусом або сиром Емменталь, або паніровці риби, все елементи , які є хітом з дітьми. Додаткова знахідка? Багато з цих орієнтованих на сім’ї, щодо неформальних ресторанів пропонують меню-роблять малюк обов’язково шукати ознаки або розділи меню з написом « Меню Enfant » або попросити офіціант , якщо вони пропонують спеціальні предмети для дітей.
  • Чи є діти жадали гамбургери, картопля фрі та інші американські класики ? Ви можете знайти деякі американські ресторани і магазини в Парижі , якщо ви хочете знайти що – то , що нагадує їм про будинок.
  • Багато, якщо не більшість, кафе і ресторани в основних музеях і пам’ятниках по всьому меню знову-таки в містах , пропонує малюк, зверніть увагу на знаки з написом « меню Enfant » в разі сумнівів або попросити співробітник , якщо у них є спеціальні пропозиції для молодих їдців.

Більше Формальні Харчування

Якщо ви вмираєте , щоб спробувати , що дві зірки Мішлен ресторан у Парижі , і не хочуть , щоб знайти няні для дітей або підлітків прискіпливі, не бійся: Деякі з кращих закладів в Парижі пишаються не тільки на гастрономічний досвід , але зробити клієнтів щасливими. Деякі люди повідомляють, що називається навіть самих висококласних паризьких ресторанів заздалегідь , щоб запитати , чи можуть вони зробити просте блюдо (макарони з сиром, наприклад) для дітей, і багато ресторанів будуть відповідати. У деяких навіть є спеціальний гастрономічний « меню Enfants » (хоча ви повинні знати , що французькі ідеї , що діти , як і терпіти цілком може відрізнятися від вашого).

У всіх випадках, якщо є конкретний ресторан ви хочете спробувати, будь то високого класу або в середині діапазону, переконайтеся, щоб зателефонувати або по електронній пошті вперед і, перш ніж замовити, щоб уникнути розчарування і стресу. Там немає ніяких гарантій, але деякі з кращих ресторанів зробити точку з метою задоволення потреб клієнтів, і це включає в себе підготовку спеціальних предметів для дітей, які не входять до меню.

Солодкі Примітки: Обробляти Дитина

Більшість батьків хочуть, щоб переконатися, що їхні діти їдять здорову під час подорожі, і це справедливо. Але іноді, спеціальне лікування називається для. Ви повинні мати нуль проблем знайти щось, щоб порадувати своїх ласунів.