Skip to main content

До Ланта Таїланд погода і кращий час для відвідування

 Ланта погода і кращий час для відвідування
Погода Ланта слід за дивну закономірність і повинна бути прийнята до уваги для термінів Ваших відвідин прекрасного острова.

У той час як ви все ще можете дістатися до Ко Ланта на поромі під час сезону дощів, ви знайдете дуже обмежена кількість бунгало і ресторанів залишаються відкритими. Погана погода може вимкнути або зробити розклад порома непередбачувано, змушуючи зупинитися в Крабі, в порту міста. Незалежно від того, невеликий цівки мандрівників, які відвідують До Ланта в міжсезоння буде винагороджені з довгими відрізками пляжу в собі і спокої острівця майже незначних туристів.

Погода в Ко-Ланта

Погода в Ко-Ланта можна резюмувати одним словом: непередбачувані. Хоча острів практично вимикається приблизно в кінці квітня щороку, ви можете насолоджуватися тижнями в той час, без дощу. Навіть коли мусонні вітри приносять дощі, годину або два дощу тільки робить острів волого – життя триває.

Пізніше в сезон дощів, великі шторми все частіше і частіше, поки вони насправді стають руйнівними. Відключення є загальними, а також заходи, такі як підводне плавання і водні екскурсії часто отримують перенесені.

Ланта місяць за місяцем

Погода в Ко – Ланта не завжди слід встановленим шаблоном, але ось те , що кожен місяць , як правило , як:

 • Січень: Ideal
 • Лютий: Ideal
 • Березень: Гарячий
 • Квітень: Гарячий
 • Травень: Гарячий зі змішаними дощовими і сонячними днями
 • Червень: Дощ
 • Липень: Дощ
 • Серпень: Дощ
 • Вересень: Сильний дощ
 • Жовтень: Сильний дощ
 • Листопад: Змішані сонячні і дощові дні
 • Грудень: Ideal

Високий сезон До Ланта

Найсухіші і жваві місяці на острові Ланта в період з листопада по квітень. Грудень, січень, лютий і пікові місяці для ідеальної погоди. Середні температури приємно в середині 80-х років, в листопаді і грудні, а потім піднятися поступово до палючого 103 градусів за Фаренгейтом або більше в кінці квітня. На щастя, постійний вітер буде тримати вас холодним до тих пір, поки ви залишаєтеся близько до моря.

Навіть в розпал сезону, Koh Lanta не так зайнятий, як сусідні острова Пхукет або Пхі-Пхі.

зелений сезон

Замість того, щоб назвати це «сезон дощів» або «сезон дощів» жителі острова просто посилаються на дощову пору року в якості «зеленого сезону.» Зелений сезон офіційно починається 1 травня, хоча мати-природа робить те, що вона хоче.

Може і червень приносять зливи, однак, дощ зазвичай штани від в липні і серпні трохи, потім повертається з силою в вересні і жовтні, перш ніж уповільнення знову в листопаді для нового туристичного сезону, щоб почати в Таїланді. Жовтня частина дощовий місяць на острові Ко Ланта.

Пори року постійно знаходиться в русі і залежать від приходу на північний захід мусонних вітрів, які впливають на погоду в усіх районах Південно-Східної Азії. Навіть якщо ви відвідуєте До Ланта протягом зеленого сезону, ви все ще будете насолоджуватися днів поспіль – може бути, більше – сонячного світла з практично без дощу.

Що очікувати під час міжсезоння

Трансфер на човні на острів Ко Ланта зупиняється приблизно в кінці квітня, проте, ви все одно можете легко дістатися до острова.

Незважаючи на те, що завжди буде принаймні кілька підприємств все ще відкриті, ви будете мати набагато більш обмежений діапазон вибору для їжі і сну на острові Ланта під час низького сезону. Beachside бари і ресторани в основному закрити протягом року. Навіть бамбук пляж меблі покладена і зруйнована сильними вітрами; нові пляжні майданчики і хатини побудовані кожен сезон!

Найкраще про відвідування Ко Ланта в низький сезон – в сторону від того, пляжі в собі – значно знижені ціни на проживання та видів діяльності. Ви знайдете кілька варіантів розміщення ще в операції готова вести переговори цін і кинути в додаткових послугах, такі як кондиціонер. Туристичні послуги, такі як прокат мотоциклів – дуже корисно для отримання навколо острова, щоб знайти те, що залишається відкритим – буквально половину ціни.

Хоча у вас буде пляжі більш-менш до себе, сміття – як природні, так і антропогенні сміття – осідає на деяких пляжах більше, ніж зазвичай. Існують просто менше стимулів для бізнесу, щоб зберегти чисті пляжі для туристів.

Залежно від часу, ви могли б знайти собі єдина людина, залишаючись в бунгало або курорті в таких місцях, як Лонг-Біч. Якщо життя стає занадто самотньо, дебошир Koh Phi Phi знаходиться в декількох хвилинах їзди на човні від готелю для насолоди деякі нічні клуби і зустрічі багато туристів