До Тао, Таїланд: Путівник

Posted on

До Тао, Таїланд: Путівник
Частина Чумпон архіпелагу, який включає в Кох Самуї, Ко Тао, Таїланд, є безперечним епіцентром дешевого дайвінгу та підводного культури в Південно-Східній Азії.

Хоча острів не може реально претендувати на кращий дайвінг в Південно – Східній Азії, більш водолази отримати сертифікат на Ко Тао , ніж будь-де – небудь ще в світі.

Дайвінг культура виразно проникає повітря, але острів розробив інші причини для відвідування. Навіть якщо ви віддаєте перевагу життя над поверхнею, Ко Тао є приємним, малогабаритним вибором острова в Сіамській затоці. Ви знайдете набагато менше розвиток, інфраструктуру і упакований туризм на Ко Тао, ніж на сусідньому острові Самуї.

Хоча Ко Тао ( «Черепаший острів» в тайському) колись був відомий в основному залучають дайвер, які не є сторін занадто пізно, коли ранній ранок занурень, що, звичайно, змінилися. Культура боку перетекла з сусіднього острова Пангало, що робить Sairee пляж на Ко Тао гарячу точку для туристів в Південно-Східній Азії і назавжди частина Banana Pancake Trail.

Як дістатися до Ко Тао, Таїланд

До Тао розташований в Сіамській затоці, приблизно о другій годині на північ від острова Самуї і одна година на човні від острова до Панган.

  • На літаку: Найближчий аеропорт Ко Тао знаходиться на набагато більшому острові Самуї (код аеропорту: USM). Авіаквитки дещо завищені за короткий пробігу, проте, літаючий заощадять вам нічну подорож з Бангкока або два дні, сухопутний шлях з Чіангмай. Після того, як на острові Самуї, ви зможете зробити коротку поїздку на поромі (2 – 3 години) до Ко Тао.

Набагато більш дешевою альтернативою є летіти в будь-який Chumpon (код аеропорту: CJM) або Сурат Тані (аеропорт код: УРТ) на материку, а потім взяти довгу поїздку на поромі до острова. Чумпон це ближче два варіантів, однак, Сурат Таня є зайнятим транспортним вузлом з великим об’ємом мандрівника. Місцевий оператор NokAir пропонує бюджетні рейси з Бангкока і інших районів Таїланду.

  • Автобус / поїзд / човен: Найдешевший спосіб дістатися до Ко Тао через ніч на автобус або поїзд з Бангкока в Chumpon (або Сурат Таню) , а потім прийняти рано вранці паром до острова. Комбіновані квитки автобус / поїзд / човна доступні для всіх турагентів уздовж Khao San Road і інших туристичних районів Бангкока.

Шахрайське Попередження: Найдешевші нічні автобуси заброньовані від Као Сан Роуд в Бангкоку на островах мають серйозну історію крадіжки. Ніколи не зберігати гроші, електроніка, або що – небудь цінне в багажному відсіку; Злодії взяти ножі, телефонні зарядні пристрої та дорогі елементи туалетного приладдя , такі як леза бритви! Помічники водіїв часто винні повзе в багажному відсіку в той час як автобус рухається. Пасажири рідко помічають дрібні предмети не зниклі до днів.

орієнтація

До Тао має форму нирки; велика частина дії відбувається уздовж західного узбережжя. Mae Haad і Sairee-Біч, дві жваві пляжі на Ко Тао, орієнтовані на захід і доставити деякі вражаючі заходи.

Пороми прибувають в Mae Haadголовний портове місто на острові. Тільки на північ, Sairee Біч пропонує більш хорошу смугу піску і кращу атмосферу , але стає сторона епіцентру під час високого сезону.

Для того, щоб досягти САІР, ігнорувати зазивав намагається продати житло для тихих районів острова, потім повернути ліворуч і піднятися на один що чекали на пікапів пропонують прийняти турист на півночі. Крім того , ви можете повернути ліворуч від причалу і почати рух на північ уздовж шляху, піднятися по крутому схилу, і дістатися до Sairee Біч приблизно 25 хвилин пішки.

Інші невеликі відсіки з ізольованими операціями бунгало і невеликими курортами розкидані по всьому острову. Відсіки на півдні пропонують спокійну альтернативу під час напруженого сезону, але багато хто з них практично закриті в низький сезон. Chalok Bay є одним з найбільш тихих, розслаблених місць для втечі партії сцени в Sairee.

Банкомати доступні в Mae Haad і на САІР Beach. Якщо йти до однієї з більш віддалених місць на острові, отримати готівку, перш ніж відправитися.

Як завжди, місцеві дайвмастера може запропонувати велику інформацію про острів. Вони будуть знати, де знайти найкращі продукти харчування, найдешевші місця для проживання, а також кращі моменти, щоб плавати. Просто ходити в дружні нирець і зав’язати розмову. Спробуйте повернутися в той же магазин, якщо ви плануєте пірнати або трубку.

Кращий час для відвідування Ко Тао

До Тао щодо зайнятий протягом усього року, однак, острів приблизно в такий спосіб напружений сезон в Таїланді з піковими місяцями в період з грудня по квітень.

Хоча листопада відзначають початок сухого сезону в Бангкоку, часто дощовий місяць з великою кількістю опадів на острові Ко Тао. На острові також є окремий річний пік сезон, коли великі групи студентів університету на альпінізм поїздці прийти до партії під час літніх канікул.

До Тао і Moon Party Full

Натовпи на Ко Тао припливі і відпливу, засновані на довколишній Full Moon Party в Хад Рін на острові Ко Пангало. Транспортування на інші острови і назад в Бангкок може заповнити, в залежності від напрямку, що десятки тисяч гуляк очолюють.

Протягом тижня розкачки до Moon Party Full, багато туристів перейти на Ко Пангало. Вони повертаються на Ко Тао в день або два після того, як партії обробки.

Чи не попадіться зненацька: прийняти фази Місяця до уваги при плануванні вашого візиту до До Тао!

Безпека на Ко Тао

До Тао страждають від комарів, особливо під час сезону дощів. Лихоманка денге є проблематичною на острові; робити те, що ви можете уникнути укусів комарів на заході.

Ви помітите незвичайне число мандрівників, шкутильгаючи навколо острова з зав’язаними придатків – це ті нещасні одержувачі «Ко Тао татуювання» (мотоцикл аварії). Хоча ходити між САІР Біч і Мей Haad досить легко, багато мандрівники воліють орендувати мотоцикл – і в кінцевому рахунку крах їх – при спробі досліджувати більш віддалені частини острова. Круті пагорби Ко Тао і щебнисті дороги можуть викликати навіть саму досвідчені водій в кінцевому підсумку пожертвувати деяку шкіру на острів.

Як і в сусідньому острові Ко Пангало, наркотики легко доступні на Ко Тао. Майте на увазі, що отримання лопнув з будь-яким типом незаконного обігу наркотиків є надзвичайно серйозним злочином, з гарантованим часом в’язниці – Тайський закон дозволяє навіть смертну кару!