Ейфелева вежа Профіль і Керівництво для відвідувачів

Posted on

Ейфелева вежа Профіль і Керівництво для відвідувачів
Ейфелева вежа є на сьогоднішній день найбільш упізнаваним значок Парижа. Побудований для Всесвітньої виставки 1889, вежа є відносним новачком в місто, історія якого сягає корінням протягом тисячоліть.

Дико непопулярним, коли він був відкритий і майже знесли, вежа була, нарешті, сприймається як символ сучасного і елегантного Парижа. Вона залишається однією з Парижа потрібно обов’язково оглянути визначні пам’ятки і залучила понад 200 мільйонів відвідувачів.

Недоброзичливці будемо називати це кліше, але мало хто з них можуть очистити свої очі в бік , коли вежа вибухає злива сцінтіллірующего світла кожну годину щовечора. Що б ла Віль Люм’єр бути без нього?

Місце і Контактна інформація:

 • Розташований: На Марсовому полі в 7 – му окрузі (Midwest Париж)
 • Метро: Бір Hakeim або Трокадеро (лінія 6), Еколь Militaire (лінія 8)
 • RER: Марсове-Tour Eiffel (лінія C)
 • Автобуси: 42, 69, 72, 82, 87
 • Таксі станції: на набережній Бранлі, Pilier West
 • Телефон: 33 (0) 1 44 11 23 23
 • Відвідайте офіційний веб-сайт

Пам’ятки і визначні пам’ятки:

Години роботи

1 січня по 14 червня:

 • Tower: 9:30 ранку до 11:00 вечора
 • Ліфт: 9:30 ранку до 11:45 вечора (Final вознесіння 11:00 вечора / 10: 30 вечора верхній поверх)
 • Сходи: 9:30 ранку до 6:30 вечора (Фінал прийому в 6:00 вечора)

15 червня по 1 вересня:

 • Tower: 9:00 ранку до півночі
 • Ліфт: 9:00 ранку до 12:45 ранку (Final вознесіння опівночі / 11: 12 вечора верхній поверх)
 • Сходи: 9:00 ранку до 12:30 ранку (Заключний прийом опівночі)

2 вересня по 31 грудня:

 • Tower: 9:30 ранку до 11:00 вечора
 • Ліфт: 9:30 ранку до 11:45 вечора (Final вознесіння 11:00 вечора / 10: 30 вечора верхній поверх)
 • Сходи: 9:30 ранку до 6:30 вечора (Заключний прийому 6:00 вечора)

Плата за вхід:

Вхідна плата варіюється в залежності від того, скільки рівнів ви хочете відвідати, і ви плануєте піднятися на ліфті або по сходах чи. Беручи сходами завжди дешевше, але це може бути excruciating– і доступ до верхньої частини башти, не доступний по сходах.

Для отримання повної інформації про поточні зборах і знижки, відвідайте цю сторінку .

Брошури та деталізовані відвідувачі інформація доступна на інформаційному стенді на першому поверсі.

Доступ до верхньої частини башти може бути припинений через погодні умови або заходи безпеки.

Баштові тури, пакети і ціни:

Є кілька варіантів екскурсії туру для за-кадр, детальний погляд на вежах і історію його концепції та будівництва. Необхідно завжди попереду. (Знайти більш детальну інформацію тут)

Доступ для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями:

Кількість відвідувачі з обмеженою рухливістю або в інвалідних кріслах можуть отримати доступ до рівнів один і два з вежі через ліфт. З міркувань безпеки, доступ до верхньої частини башти, не доступний для відвідувачів в інвалідних кріслах.

Для отримання додаткової інформації з питань доступності, см цій сторінка .

Коли найкращий час для відвідування?

Ейфелева вежа є відвідуваною пам’яткою Парижа, залучаючи мільйони людей щороку. Легко зрозуміти, чому це краще, щоб відвідати, коли натовпи, швидше за все, буде трохи тонше, ніж зазвичай. Ось що я особливо рекомендую:

 • Низький сезон в Парижі з жовтня по березень. Якщо ви можете відвідати в цей час, ви будете більш імовірно , щоб уникнути довгих ліній і перевантажені зони спостереження. Тим НЕ менше, відвідування вежі під час холодних і вологих місяців в листопаді-лютому, менш імовірно, буде приємний досвід, особливо коли затягнуте небо затуляти прекрасний вид на місто.
 • Відвідування в робочі дні , а не вихідні і рано вранці або пізно ввечері , також є гарною ідеєю.

Кращі способи, щоб піднятися на вежу?

 • По сходах: Ви можете отримати доступ до першої та другої рівні вежі, піднімаючись по сходах 1652 (187 і 377 футів відповідно.). Існує невеликий вступний внесок. Відвідувачі із запамороченням слід утриматися.
 • На ліфті: Три ліфт доступний човнику вас на перші і другі рівні вежі. З міркувань безпеки, тільки один або два будуть працювати в даний день. Додатковий ліфт повинен бути взятий з другого рівня , щоб дістатися до верхньої частини башти (ще 905 футів.). Майте на увазі , що під час піку туристичного сезону (квітень-вересень), вам , можливо , доведеться почекати деякий час.

Дивіться вежу картинка: (для трохи натхнення)

За великий ретроспективи знаменитої вежі в її численних проявах , починаючи з 1889 року до сьогоднішнього дня, перевірити нашу барвисту галерею: Ейфелева вежа в картинках .

Ресторани та Магазини подарунків:

 • Ейфелева вежа має два ресторани: один на першому рівні і один на другому. Ресторан другого рівня, Le Верн , відрізняється своїми захоплюючими видами на місто і на його кухні, яка очолює відомий французький шеф – кухар Ален Дюкасс. Крім того, закусочні можна знайти на першому поверсі, перший і другий рівні. Там також бар шампанського і буфет.
 • Сувеніри та подарунки доступні на першому поверсі, перший і другий рівні. Другий рівень також включає в себе продовольчий магазин спеціальності , де можна придбати традиційні французькі продукти харчування.

Цікаві історичні факти і ток-Day Основні 

Подивіться на наші факти і основні моменти Ейфелева вежа керівництво, щоб дізнатися більше про історію вежі і переконайтеся, щоб отримати максимальну віддачу від Вашого візиту до орієнтиру. Ви будете більш імовірно, щоб забрати щось особисте, якщо ви яловичину трохи про історію пам’ятника і спадщині.