Ейфелева вежа і факти Основних моментів Відвідувачів – Як зробити більшу частину вашого візиту

Posted on

Ейфелева вежа і факти Основних моментів Відвідувачів - Як зробити більшу частину вашого візиту

Так як Ейфелева вежа набула такого культовий статус у всьому світі, ставши об’єкт нескінченного чарівності, а також кліше вибору для подання в Парижі, він може бути легко глянець поверхні при відвідуванні його і не помітити його захоплюючу (і галасливу) історію , Примітно Конструкція вежі є також те, що туристи часто не цінують, тому я пропоную читати на цьому дивовижному пам’ятнику, перш ніж йти до вершини і дивитися out– ви не будете, без сумніву, отримаєте набагато багатше вдячність за нього.

Ключові дати в історії вежі

Березень 1889: вежа представлена на Паризькій всесвітній виставці в 1889 році французького інженера Гюстав Ейфель примудряється побачити свій проект через незважаючи на пристрасному протест. Вежа була побудована з 18,038 окремих частин ( в основному заліза) і важить всього 10,1 тонн. Тим не менш, вона залишається досить легкою.

1909-1910: Вежа майже знесла, але врятована з – за його корисність в якості радіовежі. Деякі з перших в світі радіопередачі транслюються тут.

1916: Перші трансатлантичні телефонні передачі здійснюються з вежі.

Основні характеристики: Перший рівень 

Перший рівень вежі має кругову галерею, яка дає відвідувачам огляд історії та дизайну вежі, а також введення в деякі з найвідоміших визначних пам’яток і пам’ятників Парижа.

Частина гвинтових сходів , яка колитоглаві з другого поверху на верхній рівень відображається на першому рівні. Сходи буликінцевому рахунку демонтована в 1983 році.

Ви також можете побачити гідравлічний насос , який колито подану воду для колишнього ліфта.

«FerOscope» являє собою інформаційний експонат встановлений в одній з балок вежі. Інтерактивне відео, світлове шоу, і інші засоби масової інформації дають відвідувачам викликає спогаду подивитися, як була побудована вежа.

«Обсерваторія Tower Top руху» є лазерний проміньякий відстежує коливання вежі під дією вітру і температури.

Панорамні показники місць і пам’ятниківвидимих з першого рівня, а також історичних панелей відстеження історії вежі, розташовані навколо галереї. Ви можете також переглянути місто в найдрібніших деталях з електронного телескопа.

Основні характеристики: Другий рівень 

Другий рівень пропонує чудові панорами міст, а також більш глибоке уявлення в історію і будівництво вежі. Анімовані вікна сцена розповідає візуальну історію унікальної історії вежі.

Ви можете насолоджуватися воістину запаморочливими перспективами землі через скляну підлогу. Знову ж таки, це, ймовірно, не рекомендується для тих, хто схильний до запаморочення!

Верхній рівень Panoramic Точки зору: Орієнтири для Видивлятися

На верхньому поверсі відкривається захоплюючий вид на все місто, а також їдальня першокласну. Ліфта підйом 18 метрів (59 футів.) Також дозволяє в повній мірі оцінити складну металеві гратчасті башти. Відновлення офісу Гюстав Ейфель особливість воскових фігур Густава і американський винахідник Томас Едісон; в той час як панорамні індикатори та показники точок огляду допоможуть вам визначити пам’ятки міста.

Нічні дисплеї: Мерехтливий Grandeur 

Здалеку, вежа не вривається в мерехтливий дисплей світла кожної години після настання ночі, до 2 години ночі в літню пору. Цей дисплей стає можливим завдяки 335 проекторів, кожен з яких оснащений високою номінальною потужністю натрієвих ламп. Інтенсивне ігристе ефект створюється променів зйомки вгору через структуру вежі.