Етикет Поради для мандрівників в Балі, Індонезія – Культурна Dos і не при відвідуванні Балі

Posted on

Етикет Поради для мандрівників в Балі, Індонезія - Культурна Dos і не при відвідуванні Балі

Як «Західний» і сучасна , як велика частина Балі є, рідну культура Балі , забезпечує міцну і відчутний фундамент , на якому будуються балійське поведінку і відносини.

Так що якщо ви збираєтеся відвідати Балі з розумом, щоб відвідати храми острова і зустріч з місцевими жителями, ви повинні будете заперечувати манери, щоб залишитися в хороших відносинах з місцевими жителями. Дотримуйтесь цих порад, щоб підтримувати рівні міжособистісні відносини в Балі, де ви йдете на острові.

  • Для інших дос і чого не можна в Балі, прочитайте наші статті на поради з безпеки на Балі, Поради з безпеки Біч в Балі, і здоров’я Поради в Балі.

Плаття і діяти скромно. Балийский місцеві жителі набагато більш консервативні , ніж більшість західних країн; вони виглядають похмурими на публічні прояви любові. Тому , коли в або поблизу балийских храмів і сільських поселень, тримати образливим-Філі речі до мінімуму.

Те ж саме з одягом: плаття, як скромно, наскільки це можливо, особливо при відвідуванні храмів. При оплаті відвідування балийского храму, як чоловіки, так і жінки повинні носити сорочки, які покривають плечі і частина передпліч. Шльопанці цілком прийнятний, за умови, що загальний вигляд скромний.

Наступні покриття ноги є обов’язковими для чоловіків, так і жінок, які готуються до балийский храм:

  • Саронг (також відомий як локально Kain kamben ) навколо ваших ніг
  • Храм шарф (відомий як selendang ) навколо талії

Ці елементи, як правило, здаються в оренду в більшості храмових входів, але ви абсолютно вільні принести свої власні.

  • Детальніше про балийских святині: Pura Luhur Улувату, Pura Besakih і Гоа Гаджахе.

Не використовуйте ліву руку , щоб торкнутися або дати. Цей захід обережності має справу з лівою рукою використовується в основному для гігієнічних цілей. Балійці традиційно не використовують туалетний папір, використовуючи воду , щоб вимити замість; ліва рука «робить бізнес» відмивання пекла.

Таким чином, ліва рука трохи забруднена, і ніколи не повинні використовуватися , щоб торкнутися інших людей або передати що – то більше. Виняток, коли ви використовуєте обидві руки до руки що – то кому – то; це вважається високим компліментом.

Не використовуйте вказівний палець до точки або поманити. Якщо вам необхідно звернути увагу на кого – то, вабить його / її прийти, розширюючи вашу руку і з долонею вниз, роблячи спадну хвилю.

Якщо вам необхідно вказати на те, розпущеним зчеплення / чашка пальці і вказати, використовуючи великий палець замість вказівного пальця.

Не втрачайте самовладання. Балійці вважають , що підвищити свій голос вульгарно, будучи конфронтаційним є образливим, і втрачаєш свій настрій, просто соромно. Балі місцеві жителі ніколи не проявляють гнів або пристрасть відкрито, і знайти західну тенденцію до гучності і відкритих емоцій кілька наступальної.

Не торкайтеся голови людей. Душа повинна знаходитися в голові, що робить його межі для людей на дотик. Чи не навіть діти (балийские діти, тобто) не повинні бути порушені на їх голови, так що немає noogies.

Не вводьте храм , якщо ви менструація. Це може бути заїдання до будь-якій жінці, але у вас є культура цілого острова проти вас на цьому. Будь-яка жінка на її період, або хто -небудь (незалежно від статі) з кривавою раною або кривавою раною на те пішло, вважається нечистою і не допускати в будь-який балийский храм.

Canang Sari

Чи не наступайте на пропозиції (Canang сарі) на вулиці. Canang сарі пропонується до Творця місцевих жителів , насамперед вранці. При покроковому, ви знайдете ці маленькі пакети сплетених пальмового листя, квітів і трав у всьому світі, навіть на тротуарах і сходи.

Ступивши на одному може бути глибоко образливим для будь-якого балийский хто свідків вашої помилки. Так що дивіться, де ви крок навколо Балі, особливо в першій частині дня, так що ви не наступити на Canang сарі.

Не завершуйте ніяких релігійних процесій. Релігійні процесії в Балі відбуваються досить регулярно, особливо в високих святих днів , як Galungan і Nyepi. Ці балийских хресні мають пріоритет над вашою поїздки, не питання.

Так що, якщо ви застрягли позаду процесії на вузькій дорозі, не сигналять свій ріг чи інакше викликати шум.

Усередині балийского храму, є кілька правил , які ви повинні слідувати , щоб підтримувати належну поведінку під час будь-якого релігійного події. Рівень вашої голови ніколи не повинен бути вище , ніж у священика, наприклад. Уникайте використання спалаху в храмі. І ні в якому разі ви повинні ходити перед молитися балійців!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *