Жовтня у Франції: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

 Жовтня у Франції: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Жовтень чарівний місяць у Франції. Осінні барви в своїх кращих проявах і часто тепла погода дозволяє славні дні прогулянки на свіжому повітрі. Сезон збору винограду йде повним ходом навколо винних регіонів Франції, а французька любов фестивалів триває з безліччю подій, щоб насолоджуватися. Багато з визначних пам’яток відкриті, але без натовпу літа, і готелі, як правило пропонують низькі ціни плеча сезону.

Як вечір малювати, ви можете сидіти перед тріском відкритого вогню в кінці дня, потягуючи келих вина і спостерігаючи захід сонця над осіннім листям.

Франція Погода в жовтні

У жовтні погода у Франції може бути дуже мінлива, хоча температура в середньому в 50-і роки. Більшість днів сонячні, але близько 12 днів на місяць отримати дощ або легкі зливи (особливо в Парижі).

  Середня низька температура Середня висока температура Середні дощові дні
Париж 50 F 64 F 12
Бордо 46 F 64 F 14
Ліон 45 F 61 F 12
хороший 63 F 70 F 11
Страсбург 43 F 57 F 13

що Запакувати

Упаковка для Франції в жовтні є непростою справою. Ви безперечно повинні підготуватися до холодної погоди на якомусь етапі під час Вашого візиту, якщо ви не на півдні Франції на початку місяця. Але навіть тут, можуть бути холодні дні. На півночі, погода може бути славною, але це настільки ж непостійна. Пакет шарів, як светр або кардіган, водонепроникна вітровка, тепла куртка на вечір, і хороше взуття для ходьби.

Якщо дощ у прогнозі, приносять чоботи і міцний парасольку, який може протистояти вітру.

Жовтень Події у Франції

Жовтень приносить безліч подій і фестивалів до Франції.

  • Nuit Blanche  святкується у всій Франції 6 жовтня 2018. Щорічний фестиваль мистецтв, коли пам’ятки, музеї і парки залишаються відкритими всю ніч. Помилуватися мистецтвом, поговорити з іншими любителями культури,потім сніданок на наступний ранок в кафе над запаленою чашкою кавимолоком і вершковим круасаном.
  • Фестиваль Люм’єр кіно  проходить у великому місті Ліоніде фільм почався з братами Люм’єр. З жовтня 13-21, 2018, понад 400 показів будуть представлені 174 міжнародних фільмів. Актриса і продюсер Джейн Фонда також буде удостоєний премії Люм’єр на 10ї річниці фестивалю.
  • Ам’єн Rederie , один з найбільших блошиних ринків країни і ярмарків, переймає Ам’єн 7 жовтня 2018. Це другийвеличиною  Brocante  ярмарок у Франції післяЛілль BRADERIE, що в перших вихідних вересня.
  • Джаз між двома вежами  в ЛаРошель на узбережжі Атлантичного океану вітає близько 100 міжнародних музикантів на сценах міста. Тижневий фестиваль запланований на 1-7 жовтня 2018 року.