Жуан-ле-Пен на Французькій Рив’єрі

Posted on

 Жуан-ле-Пен на Французькій Рив'єрі

введення

Жуан-ле-Пен, курорт Французької Рив’єри на Лазурному березі, це блискучий, сучасний морської частини Антіб-Жуан-ле-Пен, але він сильно відрізняється по відчуттях від Антіба. Хуан, як це більш відомий, характеризується найзнаменитішим подією, щорічний джаз фестиваль Хуан, який бере на себе місто кожного липня. Антіб і Жуан-ле-Пен по обидві сторони від Cap d’Antibes, площею багатих приватних вілл і садів, наповнених фітонцидами Провансі. На тлі Середземноморської блискітки, відповідний фон для двох курортів.

Ф. Скотт Fitzerald залишився тут і є багато, щоб бачити, пов’язані з американським письменником і світським.

Антіб-Жуан-ле-Пен Факти

  • 80000 жителів
  • На французькій Рив’єрі
  • Другий за величиною місто на Лазурному березі
  • Розташований між Ніццою і Каннами

Потрапити туди

Ви можете летіти в Ніцца-Лазурний берег аеропорту на прямі рейси з США та інших країн Європи. Аеропорт має два сучасних терміналів і розташований в 4 милях на північний захід від Ніцци і близько 10 миль на північний схід від Антіб-Жуан-ле-Пен.

З більш ніж 10 мільйонів пасажирів на рік, Ніцца-Лазурний берег аеропорт зайнятий об’єкт, в даний час обслуговує майже 100 міжнародних напрямків. Ви можете приїхати на поїзді з інших європейських та французьких міст, безумовно, кращим способом побачити сільську місцевість. Аеропорт добре пов’язаний як Ніццою і Антіб-Жуан-ле-Пен з автобусів, поїздів (сісти на автобус до вокзалу) і таксі.

Рухаючись
Жуан-ле-Пен і Кап Антіб мають місця для прогулянки – в іншому випадку, як ви будете бачити на вашому курорті шестернею уздовж морської набережної та в численних кафе , чиї тераси пропонують обов’язкові можливості спостереження людей? Існує хороший місцевий автобус, який ви можете використовувати , щоб отримати з міста в місто або село в село.

Де зупинитись

У Жуан-ле-Пен, в першу чергу курорт, є багато готелів на вибір, на всіх рівнях і бюджетів. Вони варіюються від верхнього кінця, чудовий Art Deco Hotel Belles-Rives, колишній будинок Скотт і Зельда Фіцджеральд в буремні дні Французької Рив’єри 1920-х років, в готелі La Marjolaine, де привітний прийом і центральне розташування робить для маленькі кімнати. Якщо ви хочете відвідати під час знаменитого літа Jazz Festival, бронювати заздалегідь.

де поїсти

Ви ніколи не далеко від тарілкою їжі в Хуані, але будьте обережні, деякі з невеликих ресторанів уздовж пляжу. Вони можуть виглядати прекрасно, але їжа залишає бажати кращого. Якщо ви хочете, Середземномор’ї, а потім забронюйте в Bijou Plage на Bd їй Литторал. Його приватний пляжем є прекрасним місцем для коктейлю, дивлячись на Леринські острови і його ціни є розумним по своїй позиції і хорошій кухні.

L’Amiral чудовий сімейний ресторан пару вулиць від моря. Якщо ви бронюєте на четвер, замовлення кускус заздалегідь.

де розважатися

Є бари всюди в Хуані, але перевірити Le Crystal прямо в центрі для нічних напоїв, які він відбувають спраглим опівнічників з 1938 року.

Відповідно до безпутний відчувати Жуан-ле-Пен, в казино Eden, зі своїми ігровими автоматами, а також більш традиційних способів втратити гроші, це місце для гравців.

Інформація для туристів

Антіб-Жуан-ле-Пен Tourist Office
Веб – сайт

Жуан-ле-Пен фестиваль Jazz

веб-сайт

Джаз Хуаном є одним з кращих джазових фестивалів у Франції, і, звичайно, один з кращим місцем розташування з видом на Середземне море. Завжди падіння в липні, він має одну ніч на Дні взяття Бастилії, 14 липня, так як джаз вітру вниз, небо спалахує з вражаючим феєрверком над Каннами на відстані. Це досить досвід.

відвідування Antibes

Якщо ви перебуваєте в Жуан (як всі називають його), ви скакати, нестися і відскочити від Антіб, який є власне робочим містом, який продовжує йти цілий рік. Але це також є великий порт, цитадель, старі звивисті вулички, гарні магазини, ресторани і кафе, критий ринок, і чудова пристань мільйонних яхт.