Закони про наркотики в Балі і решті Індонезії

Posted on

Індонезія Вводить суворе покарання на іноземцях духоборскіх наркотиків

Закони про наркотики в Балі і решті Індонезії
Сцена наркотиків в Індонезії є те, що протиріччя. Індонезійські закони про наркотики є одними з найсуворіших в Південно-Східній Азії, але використання незаконних наркотиків відносно високий в деяких частинах країни.

Війна в Індонезії на наркотики кілька скомпрометований за розміром і острівної географії країни. Індонезійської антинаркотичного агентства BNN не має достатньо ресурсів , щоб контролювати нескінченні милі країни берегової лінії, з допомогою яких марихуана, екстазі, мет, і героїн примудряються проскочити з регулярністю.

Це не слід сприймати як зелене світло потурати, хоча. Індонезійська влада готові зробити приклад іноземців , які вживають заборонені наркотики в їх юрисдикції. Kerobokan в’язниця Балі знаходиться багато іноземців , які думали , що вони могли б грати систему і втратили ставку.

Покарання за вживання наркотиків в Індонезії

Відповідно до індонезійським Законом № 35/2009, перелік контрольованих речовин в країні діляться на три групи. Глава XV закону 2009 встановлюють штрафи для кожної групи, в той час як додаток перераховує всі препарати, які потрапляють в кожну групу. Володіння і оборот всіх наркотичних засобів, перерахованих в Додатку, є незаконними, якщо не здійснюється людьми або компаніями, затвердженими урядом.

PDF – файл закону (на індонезійському) можна завантажити тут: індонезійська Закон № 35/2009 (виїзний). Ви можете також звернутися до цього документу: англійська версія закону індонезійської Наркоманів – Міжнародний консорціум по наркополітики .

1 -й групи препаратів розглядаються індонезійським урядом в якості терапевтично марний з високим потенціалом викликає звикання. 1 -й група препарати заслуговують найбільш вагомих пропозицій – довічне ув’язнення за зберігання і смертну кару для засуджених торговців наркотиками.

  • Володіння карається позбавленням волі на строк від 4 до 12 років, а також штраф у розмірі IDR 800 млн до 8 млрд рублів (US $ 89600 до $ 896000). Якщо ліки перевищує 1 кг (для сирих лікарських засобів , таких як марихуана) або 5 г (для оброблених препаратів , таких як героїн і кокаїн), максимальне покарання у вигляді довічного ув’язнення може бути накладено.
  • Торгівля людьми карається позбавленням волі і штрафу від 5 до 15 років з IDR один мільярд до десяти мільярдів (US $ 112,000 до $ 1,2 млн доларів США). Якщо обсяг препаратів перевищує 1 кг (для сирих лікарських засобів) або 5 г (для оброблених препаратів), смертний вирок може бути винесений.
  • Наркотики в групі 1, частковий список: героїн, кокаїн, марихуани, гашишу, мескалін, МДМА (екстазі), псилоцибін, мескалін, ЛСД, амфетамін, метамфетамін, опіум і його похідні

2 -й групи препаратів розглядаються законом в якості корисної для терапевтичних цілей, але небезпечним з – за їх високої адиктивної потенціалу.

  • Володіння карається позбавленням волі на строк від 3 до 10 років і штраф в розмірі IDR 600 млн до 5 млрд (US $ 67,200 до $ 560000). Якщо обсяг наркотиків перевищує 5 грамів, може привести до 5 до 15 років позбавлення волі.
  • Торгівля людьми карається позбавленням волі і штрафами від 4 до 12 років з IDR 800 мільйонів до восьми мільярдів (US $ 89,600 до $ 896000 доларів США). Якщо обсяг наркотиків перевищує 5 грамів, смертна кара може бути призначена.
  • Препарати 2 -й групи, неповний список: морфін, метадон, оксикодон, петидин і гідроморфон

Група 3 препарати розглядаються в якості терапевтично корисними і помірно звикання, але не до такої ж міри, що наркотики в групі 1 або 2.

  • Володіння карається позбавленням волі на строк від 2 до 7 років, а також штраф у розмірі IDR 400 млн до 3 млрд (US $ 44,800 до $ 336000). Якщо обсяг наркотиків перевищує 5 грамів, може привести від 3 до 10 років позбавлення волі.
  • Торгівля люди караються позбавленням волі і штрафом від 3 до 10 років з IDR 600 мільйонів до п’яти мільярдів (US $ 67,200 до $ 560000 доларів США). Якщо обсяг наркотиків перевищує 5 грам, тюремне ув’язнення від 5 до 15 років , може бути накладено.
  • Наркотики в 3 -й групі, частковий список: кодеїн, дигідрокодеїн і бупренорфін

Покарання, перераховані тут, не є абсолютними – Індонезійські судді можуть приймати пом’якшувальні обставини до уваги і накласти більш м’яке покарання у вигляді результату.

Відновлення та Оскарження

Закон дозволяє звинувачені споживачів наркотиків засуджуються до реабілітації замість тюремного часу. Стаття 128 індонезійського закон № 35/2009 дозволяє неповнолітні користувачам (ті в віці до 17 років) , щоб бути засуджені до реабілітації замість цього. 2010 року постанову (виїзні) , видане Верховного судом індонезійського встановлює правила , за якими реабілітації можуть бути обрані замість в’язниці, в той числі максимальної кількості ліків в кожній групі , які повинні були виявлено на користувача в момент арешту ,

Якщо смертний вирок накладатися, укладеним дозволяється звертатися в районі Високого суду, то Верховний суд. В іншому випадку, смерть ряд ув’язнений може звернутися до президента Індонезії про помилування.

Звернення це палиця з двома кінцями – вищі суди вирішують збільшити покарання, так як вони зробили з чотирма членами Балі Дев’ять, чиї пропозиції були модернізовані на Балі Високий суд з життя у в’язниці до смерті. (Ці пропозиції були відкинуті назад до довічного ув’язнення Верховного суду індонезійського.)

Наркоторговці в Куті, Балі

Хоча закони по боротьбі з наркотиками в Балі досить суворі, торговці наркотиками і раніше працюють з деякою безкарністю, особливо в районі Кути. Туристи повідомляють про отримання клопотання пошепки для грибів і марихуани з місцевих жителів в околицях. Це було один з такого домагання, що отримав цей австралійський підліток в біді. Він був запропонований близько $ 25 наркотиків на вуличного торговця – він прийняв, і наркотики поліція накинулася на нього пізніше.

Звичайно, ви могли б отримати таємне пропозицію наркотиків з деяких зворотних вуличного торговця наркотиками в Куті, але сказали , що наркоторговець так само , ймовірно, буде працювати з поліцейськими наркотиками в укусі наркотиків. Попереджаю. Якщо ви коли – небудь знайти себе на приймальному кінці одного з цих шепочуть продажів смол, піти.

Що робити, якщо ви заарештовані в Індонезії

Під час подорожі в Індонезії, ви схильні до індонезійські закони. Для американських громадян, американське посольство в Індонезії зобов’язана розширити свою допомогу в разі їх арешту, але він не може забезпечити їх звільнення.

Американське посольство в Індонезії (jakarta.usembassy.gov ) слід звертатися в разі арешту: вони можуть бути досягнуті при +62 21 3435 9050 до 9055 в робочі дні. Після декількох годин і в святкові дні, телефонуйте +62 21 3435 9000 і попросити чергового офіцера.

Американське консульство в Балі також може бути досягнуто , якщо арешт відбувається там: зателефонувати +62 361 233 605 в робочі години. Після декількох годин і в святкові дні, телефонуйте +081 133 4183 і попросити чергового офіцера.

Співробітник посольства проінформує вас про правову систему Індонезії і надати вам список адвокатів. Співробітник може також повідомити свою родину чи друзів арешту, а також сприяти передачі їжі, грошей і одягу з сім’ї або друзів назад додому.

Помітні Арешти наркотиків в Індонезії

Франк Амадо , заарештований в 2009 році, засуджений до смертної кари в 2010 році, в очікуванні апеляції. Амадо, громадянин США, був знайдений з 11 фунтів метамфетаміну. ( Antaranews.com )

Schapelle Corby , заарештований в 2005 році, вийде в 2024 року 9 фунтів марихуани були знайдені в її бугі сумці борту в міжнародному аеропорту Нгура Рай. ( Вікіпедія )

Балі Дев’ять , заарештований в 2005 році, засуджений до довічного ув’язнення і смерті. Громадяни Австралії Ендрю Чан, Si Yi Chen, Майкл Ксугейдж, Renae Лоуренс, тахометра Дик Тхань Нгуен, Метью Норман Скотт Раш, Мартін Стівенс і Майерай Сакумаран були залучені в схему контрабанди 18 фунтів героїну в Австралію. Чан і Sukumaran були ватажків групи, і були відміряно смертну кару. Решта були засуджені до довічного ув’язнення. ( Вікіпедія )

Непізнаний австралійський хлопчик – 14-річний був спійманий з чвертю унції марихуани на 4 жовтня 2011 року поліція захопила його разом з 13-річним другом після того, як вони вийшли з масажного салону біля пляжу Кута. Максимальне покарання в його випадку було б шість років, але суддя вирішив засудити його до двох місяців, включаючи час уже служили. Він полетів додому до Австралії 4 грудня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *