Skip to main content

Закони про наркотики в Сінгапурі: найсуворіший на планеті

Закони про наркотики в Сінгапурі: найсуворіший на планеті

Наскільки суворі закони про наркотики стурбовані, Сінгапур має деякі з найскладніших на книгах.

строгий Неправомірне країни закону Drugs карає володіння навіть незначних кількостей заборонених наркотиків і наказує виконання, якщо ви визнані винними в проведенні великої кількості окремих видів наркотиків.

При зловживанні наркотиками акта, тягар доведення лежить на відповідачеві, а не на уряд. Якщо ви зловили з великою кількістю наркотиків, ви просто передбачається законом як трафік.

Він йде ще далі, якщо у вас є будинок або автомобіль, в якому були знайдені заборонені наркотики, ви, як передбачається, відповідно до закону, щоб мати володіння ліки, якщо ви не можете довести зворотне.

Закон узгоджується з авторитарними правоохоронними культурою суворими законами Сінгапуру, безжально застосовується, як вважають, найкраще працюють в стримуванні соціальних пороків, як вживання наркотиків.

Головний дипломат Сінгапуру в Великобританії, Майкл Teo,  відстоював суворі закони про наркотики Сінгапуру , вказуючи на більш низькі ставки в країні для вживання наркотиків.

«8,2% населення Великобританії зловмисники конопель, в Сінгапурі , вона становить 0,005% для екстазі, цифри 1,8% у Великобританії і 0,003% для Сінгапуру ;. І опіати, такі як героїн, опіум і морфін – 0,9 % у Великобританії і 0,005% для Сінгапуру, »заявив Тео. «Ми не торговці штовхаючи наркотики відкрито на вулицях, і ми не повинні працювати центри обміну голок.»

Покарання за зберігання наркотиків

При зловживанні наркотиками акта, визначені штрафи за зберігання невеликих кількостей варіюється від штрафу в розмірі до $ 20 000 в протягом максимум десяти років позбавлення волі.

Відповідно з розділом 17 Закону, ви автоматично передбачається, буде незаконним обігом наркотиків , якщо ви спіймані наступні суми:

Героїн – 2 г або більшеКокаїн – 3 грами або більше
Морфін – 3 грами або більшеМДМА (екстазі) – 10 г або більше
Гашиш – 10 г або більшеКонопля – 15 г або більше
Опіум – 100 г або більшеМетамфетамін – 25 г або більше

Відповідно до Додатку 2 закону, смертна кара може бути приписані, якщо ви засуджені за зберігання будь-якої з наступних дій:

Героїн – 15 г або більше

Кокаїн – 30 г або більше

Морфін – 30 г або більше

Гашиш – 200 г або більше

Метамфетамін – 250 г або більше

Канабіс – 500 грам або більше

Опіум – 1200 грам або більше

Станом на січень 2013 року, зміни до закону дають суддям трохи більше простору для маневру: Замість того, щоб обов’язково виносити смертні вироки за контрабанду наркотиків, судді дозволяється вводити довічне ув’язнення, натомість.

Обвинувачений повинен бути в змозі довести, що вони були тільки наркокур’єрів; що вони страждають від деяких психічних недоліків; і вони повинні допомогли Центральне бюро по боротьбі з наркотиками в якийсь основний спосіб.

Обов’язкове тестування на наркотики

У Сінгапурі, ви можете бути втягнуті під варту без ордера і змушені підкорятися наркологічні владою Сінгапуру. Як сінгапурський радник наркотиків і колишні затриманий Тоні Тан пояснює: «[Штрафи за] в перший раз ви спіймані для споживання наркотиків один рік, другий раз в три роки, а третій раз в п’ять мінімуму з трьома ударами палиці, “каже Тан. «Споживання просто означає, що ваша сеча зазнала позитивною.»

За словами Тана, співробітники Центрального бюро наркотиками (CNB) розміщені в аеропорту Чангі , відшукуючи явні ознаки вживання наркотиків.

«У Сінгапурі, якщо ви приймаєте наркотики за кордоном, як тільки ви перетинаєте кордон в Сінгапурі, і позитивний результат тесту ви все одно буде заряджатися навіть якщо ви не споживають наркотики в Сінгапурі,» говорить Тан.

Що робити, якщо ви заарештовані

Коли в Сінгапурі, ви схильні до сінгапурські закони. Якщо ви американський громадянин, американське посольство в Сінгапурі повинні бути негайно повідомлені про ваш арешт. Якщо ви не впевнені в тому, що посольство було повідомлено, попросіть заарештувавши влада негайно повідомити про це посольстві.

Співробітник посольства проінформує Вас про правову систему Сінгапуру і надати вам список адвокатів. (Сінгапур не має систем безкоштовної юридичної допомоги, за винятком випадків, капіталу, не дай бог, він повинен прийти до цього!) Співробітникам посольства не можуть забезпечити ваше звільнення, оскільки це суперечило б сінгапурським законам.

Офіцер також повідомляє вашу сім’ю або друзів арешту, а також сприяти передачі їжі, грошей і одягу з сім’ї або друзів назад додому.

Ось кілька порад, щоб слідувати, якщо ви хочете, щоб уникнути навіть нагальну можливості арешту, пов’язані з наркотиками зборів в Сінгапурі:

  • Нічого не носити на площині , якщо ви не знаєте , що в ньому. Є чи що – небудь для друга або знайомого не несуть. Пам’ятайте , що сінгапурська закон передбачає володіння , якщо багаж перевіряється під вашим ім’ям, то з будь-якою кількістю нелегальних наркотиків всередині.
  • Зберігайте ваші документи в порядку. Ви можете принести особисті ліки в Сінгапурі, але деякі контрольовані препарати (не тільки тих , які включені в список заборонених речовин) може знадобитися попередній дозвіл від властей , перш ніж ви можете літати з ними.
  • Не приймати наркотики перед польотом в Сінгапур. Тому що сінгапурська закон передбачає володіння навіть у разі позитивного тесту наркотиків, ви можете повністю Детокс тижнів до польоту.

Помітні Арешти наркотиків

  • Йоханнес ван Дамм , заарештований в 1991 році, виконаний в 1994 році Ван Дамм, голландський національний, був спійманий під час транзиту в міжнародному аеропорту Чангі. Поліція виявила 9,5 фунтів героїну в валізі; Ван Дамм сказав , що він тільки перенесенні для нігерійського друга, і він поняття не мав , що було всередині. Алібі не брали. Влада страчені ван Даммом 23 вересня 1994, незважаючи на заклики з боку закордонних справ Нідерландів і королева Нідерландів Беатрікс. ( Нью – Йорк Таймс )
  • Нгуен Ван Tuong, заарештований в 2002 році, виконаний в 2005 році Нгуєн був громадянином Австралії , який був незаконним обігом героїну , щоб допомогти оплатити борги свого близнюка брата. Він був спійманий під час транзиту між Хошимін і Мельбурн. Загальний улов був 396.2g героїну, близько 26 разів мінімум , необхідний для обов’язкової страти в Сінгапурі. ( Вікіпедія )
  • Shanmugam «Сем» Murugesu , заарештований в 2003 році страчений у 2005 році Murugesu був заарештований після того, як кілограм марихуани було знайдено в його багажі. Незважаючи на чисту запис і термін у вісім років у збройних силах Сінгапуру, Murugesu був засуджений і страчений. ( Guardian.co.uk )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *