Здоров’я Поради для мандрівників в Балі, Індонезія

Posted on

Як запобігти нещасним випадкам & хвороба в Балі – і де отримати медичне Увага

Здоров'я Поради для мандрівників в Балі, Індонезія

Незважаючи на стрімке порив Балі в сучасність, деякі частини цього індонезійського острова все ще можуть бути небезпечні для вашого здоров’я. Травна труднощі відомий як «Балі живота» (діарея мандрівників) може бути менше турбот. Проблема може прийти звідки завгодно – мавпи атаки, сонячні опіки, і погані татуювання, щоб розраховувати тільки деякі з них.

На щастя, ці проблеми в значній мірі уникнути.

Дотримуйтесь порад, перераховані нижче, щоб переконатися, що ви завершите свою відпустку на Балі в рожевому здоров’я. (Для інших дос і чого не можна в Балі, читайте наші статті на на Етикет Поради в Балі, поради з безпеки на Балі, а також поради з безпеки Біч в Балі.)

Є й пити в Балі – Дос та чого не можна

Пити багато води … але не пити з – під крана. Водопровідна вода в Балі сумнівної якості, і часто прив’язана як причина разі багатьох туриста з «Балі животом». Коли на Балі, дотримуйтеся консервованих напоїв або води в пляшках. Лід на Балі безпечно – поставка льоду острова є контроль якості з боку місцевих органів влади.

Постарайтеся не бути без готової подачі води під рукою, так як погода на Балі часто сонячно; термоплегія може статися, якщо ви дозволити собі обходитися без води довше, ніж здорові.

Не їжте де – небудь. Більшість середньо- високого класу готелів і ресторанів абсолютно безпечні для туристів, але і проявляти обережність, сідаючи в невідомому ресторані.

Дотримуйтеся харчування в місцях, де висока плинність клієнтів очевидна; це указует на свіжу їжу і хорошу репутацію для безпеки (місцеві клієнти ніколи не повертатися в ресторан з ненадійною репутацією гігієни).

Мийте руки регулярно, щоб усунути будь-який пронос бактерії, що викликають у вас, можливо, необережно підібрали. Carry дезінфікуючий для цієї мети, як ви, ймовірно, знайти мило в кожній ванній кімнаті ви стикаєтеся на Балі немає.

Уникайте арак . Локально дистильована рисова дух називається араком надзвичайно доступна по всьому Балі – Ви можете купити пляшки речей в аеропорту або в більшості продуктових магазинів – але погано зроблено арак смертельний. Помилка в процесі дистиляції може додати смертельний метанол в вариво, і фальсифікований напій не відрізняється від хорошого матеріалу , поки він не вбиває кого – то.

Число туристів були вбиті з- за поганої арак в протягом останніх декількох років, в гіршому випадку відбувається в 2009 році , коли загинули 25 осіб від однієї поганий партії. У 2011 році 29-річний новозеландець Майкл Дентон помер після вживання поганий арак . На тому ж тижні, 25-річний австралійський Джемі Джонстон страждав ниркової недостатності, параліч лицьового нерва і пошкодження головного мозку після випитого метанолу мереживний арак коктейль.

Як контроль якості важко зробити в Балі – особливо з барами , які не обов’язково рекламують , де вони отримують арак з – може бути доцільним , щоб уникнути будь – яких напоїв , що містять арак в цілому. Є багато інших алкогольних напоїв на Балі, в будь-якому випадку.

Татуювання – плюси і мінуси

Уникайте уривчасті магазини татуювання. Незважаючи на популярності отримувати татуювання на Балі, високі стандарти , які ви очікуєте для студій татуювання чохла не універсально застосовні до всіх магазинах татуювання на Балі. Існує , по крайней мере один відомий випадок , коли ВІЛ передається через заражені голки в Балі. ( Джерело )

Перед тим, як зробити татуювання на Балі, переконайтеся, що татуювання магазин відповідає певним мінімальним вимогам; він повинен мати належний автоклав для стерилізації голок татуювання, серед інших речей.

Уникайте чорну татуювання хни. Хни-пляма «татуювання» є спільним сувеніром для поїздки на Балі. Але деякі туристи Балі повідомили отримати погану алергічну реакцію «чорна хна» татуювання , які вони отримали на острові.

Чорна хна насправді тип фарби для волосся, який ніколи не повинен був бути застосований до шкіри, в першу чергу. Його чорний колір робить його привабливим для деяких клієнтів, які віддають перевагу більш темний відтінок чорного хни, щоб червонувато-коричневий відтінок природної хни в; він також встановлює швидше, що робить його легше продати туристам, у яких краще не знати.

На відміну від природного хни, хоча, чорна хна містить добавку, відому як парафенилендиамин (PPD), що може викликати алергічну реакцію. Реакції варіюються від простого сверблячки до пухирів, сильного свербіння і довговічних шрамів. Алергічна реакція може початися між днем ​​до трьох тижнів після того, як чорна хна барвник був застосований.

Перед тим, як зробити татуювання хною, попросіть природної хни замість цього. Якщо вам пропонують чорні татуювання хною, кажуть, немає. Тривалий шрам не вид Балі сувенір ви хочете, щоб забрати додому.

Природні небезпеки в Балі

Тримайте дистанцію від макак. Деякі частини Балі позитивно наповнена макак. (Вони одна з головних визначних пам’яток в Убуд, Балі.) Хоча вони можуть бути цікаво дивитися здалеку, вони не так багато задоволення , коли вони намагаються вкрасти ваші речі або атакувати вас.

Якщо зіткнення неминуче, не робити будь-такі: посміхається , як і макаки сприймають показ зубів , як знак агресії; хапаючи що – то вони тримають , як і туристи , як правило , в кінцевому підсумку вкусив після спроби зупинити макак від крадіжки одного зі своїх особистих речей; і показуючи страх .

Носіть багато сонцезахисного крему. Не дозволяйте загару зіпсувати свою відпустку на Балі. Нанесіть велику кількість високого SPF сонцезахисного крему часто, переважно сонцезахисний крем з SPF (фактор захисту від сонця) від не нижче 40.

У той же час, намагаються звести до мінімуму час, який ви проводите на сонці. Уникайте під прямими сонячними променями, коли сонце досягає найвищої точки в небі між 10 ранку і 3 вечора. Навіть затінені ділянки можуть бути підступні; знайти укриття, де сонце не відбивається вгору від піску або води, так як ультрафіолетове випромінювання також відбивається вгору від цих поверхонь.

Вживаючи заходів обережності в Балі

Тримайте страхування подорожей струму , якщо ви робите небезпечні види спорту на Балі. Серфінг і їзда на велосипеді є один з багатьох видів спорту на Балі , які можуть бути позитивно небезпечно. Ми не пропонуємо вам уникнути їх, але ви повинні прийняти правильні заходи обережності і зберегти поточний страховий поліс подорожі , якщо ви плануєте проштовхнути. Перевірте вашу політику , щоб переконатися , що нещасні випадки покриваються.

Знати , де знайти найближчий госпіталь в вашому районі. Медична інфраструктура Балі дуже добре розвинена, з повітря швидкої допомоги, багатомовний персонал, а також фахівців в складних надзвичайних дисциплінах всіх представлених на острові. Аварійні служби можна дістатися з будь-якого місця на Балі через пару номерів екстрених служб: 118 для служб швидкої допомоги, і 112 для оператора при сприянні загального аварійно – рятувальних служб.

Основна лікарня на Балі є урядовим об’єктом в Sanglah, Денпасар, який обробляє найбільш складні випадки острова. Ряд клінік забезпечує аварійно-рятувальну та первинну медико-санітарну службу в більш віддалених районах Балі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *