Здоров’я і знайти лікаря в Таїланді

Posted on

Здоров'я і знайти лікаря в Таїланді

Охорона здоров’я в Таїланді, як правило, легко доступно, недорого і високої якості, так що якщо ви в кінцевому підсумку потрібно звернутися до лікаря або відвідати лікарню в той час як ви знаходитесь на відпочинку в Королівстві, вам не потрібно турбуватися.

Пошук лікаря в Таїланді

Бангкок має безліч приватних міжнародних лікарень, які обслуговують місцеві жителі, емігранти і туристи. Три найбільш популярних Bumrungrad, BNH і Samitvej. Всі вони мають багатомовний медсестер і допоміжний персонал. Лікарі в цих лікарнях все вільно говорять англійською мовою і часто на іншій мові в доповненні до тайського, а також багатьом з них були навчені і / або навчання в вищих медичних навчальних закладах у всьому світі.

Пхукет, Паттайя, Чіангмай і Самуї також великі міжнародні лікарні, які специфічно ринку і обслуговують іноземних туристів і жителів. Незважаючи на те, що вони часто не мають широти фахівців ви знайдете в столиці, у них є адекватні засоби і лікарі для лікування практично будь-якого загального захворювання або травми.

Передбачувані витрати на охорону здоров’я

Вартість відвідати один з цих лікарень дивно доступним (особливо якщо врахувати, що найпрекрасніші з них в Бангкоку нагадують п’ятизіркові готелі). Для основного офісу візиту, доведеться заплатити близько $ 20 без урахування вартості будь-яких спеціальних тестів, ліків або процедур. Якщо ви повинні відвідати кімнату аварійної ситуації, сам візит, як правило, під $ 100, знову ж без урахування додаткових витрат. Сайт Bumrungrad надає кошторис витрат на загальні процедури, щоб дати вам почуття цін.

За межі високого класу приватних лікарні охорони здоров’я країни набагато дешевше, і є хороші лікарні і відмінні лікарі навіть на державному рівні, якщо ви зіткнетеся з мовним бар’єром в більшості.

Щеплення, Припис і медичне страхування

  • Поширені хвороби: Будьте обізнані про типах хвороб мандрівників до Таїланду, ймовірно, отримати і те , що ви можете зробити , щоб захистити себе від них. Діарея мандрівників є найбільш поширеним недуга туристів в Королівстві страждають, але теплове виснаження, важкі сонячні опіки, укуси медуз, а також травми мотоциклів , пов’язаних також дуже поширені.
  • Щеплення: Здебільшого, щеплення не потрібні , перш ніж відвідати Таїланд, але є деякі запобіжні заходи , які необхідно вжити.
  • Комарі хвороба: Одна речі , багато людей (деякі лікарі включені) помилково вважають , є загроза в Таїланді малярія. Малярія рідко зустрічається в більшості районів Таїланду, включаючи Бангкок, острови, і в районі Чіангмай. Це може бути проблемою в глибоких джунглях поблизу кордону , але туристи рідко відвідують цю частину країни в будь-якому випадку. Протималярійні препарати є серйозними , і можуть мати серйозні неприємні побічні ефекти. Зверніться до свого лікаря , але в цілому, не брати їх , якщо не буде в тих регіонах , де малярія , як відомо, є присутнім. Це зовсім не означає , що ви не повинні турбуватися про комарів, як лихоманка денге є серйозним захворюванням , що передаються комарами , що люди в забудованих міських районах, включаючи Бангкок, які схильні. Переконайтеся в тому , щоб захистити себе від комарів, особливо під час сезону дощів
  • Аптеки та ліки по рецепту: Аптеки в Таїланді можуть обійтися багато ліків , які можуть бути отримані тільки за рецептом лікаря в Сполучених Штатах, в тому числі антибіотики, протизапальні ліки малярійного і інших препаратів , таких як Сіаліс і Віагра. Зверніть увагу , що аптеки не можуть обійтися опіатні знеболюючі або змінюють настрій ліки. Якщо вам потрібно буде мати рецепт перезаправлять час в Таїланді, переконайтеся , що у вас є примітка лікаря і знати родове назва препарату , а також. Деякі ліки не доступні в Таїланді або продаються під іншим ім’ям. У будь-якому випадку, для деяких ліків, вам , можливо , доведеться відвідати лікарню і побачити лікарем , перш ніж ви можете отримати ваш рецепт перезаправлять.
  • Медичне страхування: Перевірте ваш медичний страховий план , щоб побачити , якщо ви охоплені в надзвичайних ситуації за кордоном, і, якщо так, то в якій мірі , перш ніж інвестувати в додатковому страхуванні. Більшість планів охоплюють по крайней мере , невідкладної медичної допомоги, навіть якщо франшиза висока, але не охоплюють крайні заходи , такі як мед-evacs назад в свою країну.