Зима в Парижі: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

 Зима в Парижі: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

У зимові місяці в Парижі мають погану репутацію похмурим, темним, вічно дощовий і низької енергії для подій, але веселі гуляння свято взяття міста штурмом для гарної частини сезону, Париж буквально висвітлює більш ніж на будь-яку іншу пору року. Більш того, якщо ви любите криті діяльності , такі як відвідування музеїв і собори або провести кілька годин читання мирно в традиційному паризькому кафе під час годування хорошого кафе крему або Chocolat CHAUD , або , можливо , катання на ковзани на відкритому повітрі, взимку перебування в Париж може, справді, бути ідеальним для вас.

Париж Погода взимку

Париж і велика частина Франції є те, що вважається помірним кліматом, який вражений теплими і холодними повітряними потоками, що надходять від Атлантичного океану. Температури залишаються холодними протягом більшої частини зими, але рідко опускається нижче точки замерзання; середні максимуми залишитися близько 46 градусів за Фаренгейтом і середні мінімуми залишаються близько 36 до 37 градусів за Фаренгейтом з грудня по лютий, з невеликими варіаціями на похмурі або сонячні дні. Дощі також залишається незмінною протягом усього року, але взимку бачить більш часті опади і влітку бачить трохи більше спільного накопичення. З грудня по лютий, ви можете очікувати від 10 до 11 днів дощу на загальну суму від двох до двох з половиною дюймів накопичення в місяць.

Середні температури і дощові дні по місяцях

 • Грудень: максимум 46 F, низький рівень 37 F, 11 днів опадів
 • Січень: максимум 45 F, мінімум 36 F, 10 днів опадів
 • Лютий:  максимум 46 F, мінімум 36 F, 9 днів опадів

що Запакувати

Оскільки зима в Парижі традиційно холодно і мокро, але може мати кілька днів приємною, навіть теплу, погода, ви хочете бути впевнений, щоб упакувати багато шарів одягу, а також не промокає взуття та верхній одяг. Хоча зима не бачити, як правило морозної погоди, температура в верхньому 40-х означає, що ви повинні будете принести важку шубу в доповненні до кількох довгим штани і сорочки.

Парасолька, плащ і черевики дощу також рекомендуються, особливо якщо ви вивчити багато відкритих пам’яток і місць призначення в місті.

Зимові Події в Парижі

Незважаючи на видимість, є багато, щоб зробити під час зимової поїздки в елегантну столицю, і багато хто з цих заходів будуть в приміщенні, але за умови, що ви пакет правильно і укутати, і це не дуже вологий виходу, застиглі пройти через чудовий паризький парк або вечірня прогулянка навколо яскраво освітлених вулиць може бути заворожують і мирною. Якщо ви подорожуєте в поодинці, як пару, або з усією родиною, вдаривши для хорошого балансу між внутрішніми і зовнішніми заходами забезпечать ваше зимове перебування в столиці Франції є заповзятливим і потеплінням в тому ж праві.

 • Зимове свято вогні і прикраси: Щороку, місто висвітлюються веселим свято прикраси і вогнями в декількох районах по всій столиці, і універмаг вікно спеціального задоволення для всієї родини.
 • Святкування Різдва в Парижі:  Там багато , щоб побачити і зробити , щоб зберегти дух курортного сезону живого і ноги під час вашого перебування.
 • Традиційні французькі різдвяні ринки: Щороку Alsatian стилю дерев’яні будиночки з’являються в декількох місцях по всьому місту. Sip глінтвейн; переглядати стенди по продажу традиційних продуктів харчування, ремесел та іграшки; і знайти деякі справжні подарунки свято для друзів і сім’ї.
 • Екскурсія Пам’ятники та Собори: Незалежно від ваших духовних переконань, кінець року цей час світу і споглядання, і ці вселяють страх місць може запропонувати і інше.
 • Зустрічайте Новий рік в Парижі: від феєрверків шампанського і парадів на Єлисейських полях, є хороша причина , чому так багато людей вибирають Париж , щоб принести в абсолютно новий році. Дізнайтеся, чи може це бути ідеальний кінець року призначення для вас.
 • День святого Валентина в Парижі: Come лютого, Париж , як правило , холодно і тихо, але все ще може запропонувати тонко романтичний фон для пар з цього особливого випадку.
 • Китайські Новий рік Свята: У січні і лютому щороку, святкові, барвисті заходи для китайського Нового року прийняти кілька районів штурму у французькій столиці. Дізнайтеся , як краще насолоджуватися цією цікавою культурною традицією, від відвідування парадів взяття проб деяких відмінних місцевих страв китайської кухні.

Зимові подорожі поради

 • Зимові свята та прикраси приносять сюрреалістичну магію міста, що роблять для особливо мальовничих вечорів з усією родиною. Вони також можуть служити в якості романтичного фону для пар, які беруть знак кінця року перерви разом, теж.
 • Зима є низький сезон для туризму в Парижі, а значить, ви будете мати більше міста до себе і не буде, ймовірно, доведеться конкурувати з ордами туристів на в’їзд експонатів, пам’ятників, або при бронюванні ресторану. Повітряні і залізничні тарифи також нижче, ніж в розпал сезону.
 • Холодні, часто дощові умови і короткі дні можуть правду бути трохи бентежать. Ви можете знайти собі витрачати більше часу в приміщенні, ніж ви вважали за краще б під час подорожі.
 • Деякі історичні пам’ятки закриті в низький сезон. Обов’язково перевірте дати відкриття та закриття щорічного заздалегідь, щоб уникнути розчарувань. Тим не менш, це часто перебільшена: насправді, влітку, як правило, час, коли ви бачите більшість підприємств близькі, так як парижани йдуть у відпустку.