Канал Сен-Мартен Район в Парижі

Posted on

Канал Сен-Мартен Район в Парижі

Навесні і влітку, місцеві жителі приходять в масовому порядку до берега Сни-Мартен-канал для пікніка, бринькати гітари причальної, і грітися в ледачих довгих вечорах, як сутінки осідає над фотогенічної областю. Кафе і спритні бутики обрамляють воду і залізні містки. По неділях, дві вулиці, що ідуть паралельно каналу, Quai де Вальми і Quai де Jemmapes, зарезервовані для пішоходів і велосипедистів-ідеально підходить для здачі в оренду велосипед і оглянути місто під новим кутом зору.

Інша можливість полягає в тому, щоб зробити екскурсію по каналу на човні. Коротше кажучи, є дещо для майже всіх на своїх чарівних банків.

Орієнтація і транспорт

Канал Сен-Мартен район розташований між Гар-дю-Нор і Republique в північно-східній частині Парижа, в 10-му окрузі Парижа. Канал харчується в Сену на півдні і Басін-де-ла-Віллет і каналу де l’Ourq на півночі.

Головні вулиці навколо каналу: Quai де Вальми, Quai де Jemmapes, Rue Beaurepaire, Rue Біша.

Поруч: République, Belleville.

Отримання Там і станції метро

  • Східний вокзал (лінії 4 і 7)
  • Republique (лінії 3, 5, 8, 9 і 11)
  • Гонкур (лінія 11)
  • Жак-Bonsergent (лінія 5).

Історія Району Коротко

Napoléon я замовив будівництво каналу Сен-Мартен в 1802 Спочатку він був побудований для зв’язку з Каналом де l’Ourq, далі на північ, щоб постачати свіжу воду в місто.

У 19-му столітті, площа була в основному зайняті робітничого класу робітників.

Лише недавно почали залучати заможний професіоналів, спраглих оселитися в квартирах з видом на канал. В результаті, вона стала відома як область, часто відвідуваним bohos; нові ресторани, кафе і модні бутіки постійно виникають в околицях.

Канал і його околиці були повністю реконструйовані на знімальному майданчику в 1938 році фільму Карні в, Hotel Du Nord .

 Ресторан і бар з такою ж назвою стоять на 102 Quai де Jemmapes (див нижче).

Морські екскурсії по каналам і водними шляхами

Розглянути питання про прийняття круїзу канал Сен-Мартені і підземних водних шляхах Парижа для незабутнього досвіду. Особливо інтригуючим є замкові системи на канал в, які заповнюють певні ділянки каналу з водою з рекордною швидкістю, щоб забезпечити проходження суден через інакше занадто низьких областях.

Їжа, пиття, і покупки навколо каналу Сен-Мартен

Hotel Du Nord
102 Quai де Jemmapes
Телефон: +33 (0) 140 407 878

Кінорежисер Карне увічнив Hotel Du Nord, відтворюючи його фасад за 1938 фільм з однойменною назвою. Спочатку побудований в 1885 році, як готель, в основному ручна праця, готель Du Nord тепер є бар і ресторан.

Ambiance: Цинкове бар, оксамитові штори, низький світло лампи, і велика бібліотека наверх дати колишній готель з 1930 – х років чітко чарівність.

Основні моменти: Ви можете няньчити напій на патіо в саду, грати в шахи, переглядати бібліотеку, або насолоджуватися простий їжею , приготованою зі свіжих продуктів і задуману знаменитий шеф Паскаль Brébant. Гарантована ностальгія.

Обід: близько 15-25 євро (близько $ 16-26.).
Вечеря: Між 18-30 євро (бл.

$ 19- $ 32).

Chez Чорнослив
71 Quai де Вальми
Телефон: +33 (0) 142 413 047

Ambiance: Chez чорнослив, де модні молоді парижани йдуть , щоб бачити і бути побаченим. Цей веселий сливовий кольору бар і ресторан постійно гуде з балаканиною і музикою. Дивак Деко включає в себе предмети , зроблені з переробленого сміття. Велика тераса зовні відкривається вид першосортних на каналі в протягом весни і літа.

Поїсти: проїзд в стилі бістро Chez PRUNE, в разі трохи дорожче, завжди смачно і включає в себе хитрі салати, запіканки, сирні тарілки і PLATS чергового.

Напої: (прибл . $ 4 $ 11) 4-10 євро
Обід: близько 15-20 євро на людину (близько $ 16- $ 22.).

Рожевий фламінго
67 Рю Біша
Тел.: +33 (0) 142 023 170

Не відмовляйте собі в улюблених околицях лікування: отримати піцу поставляється canalside! Франко-американська пара, співвласник Pink Flamingo, стильний суглоб, де піца нагадує деякі з кращих скибочок Нью-Йорк стилю.

Бонус: Ви можете замовити пиріг піти, взяти рожевий куля як доказ покупки, і відпочити на березі каналу. Людина доставки буде знайти вас через повітряну кулю.

Ціни: близько 10-15 євро (близько $ 11- $ 16.) На людини.

Антуан і ін Лілі
95 Quai де Вальми
тел.: +33 (0) 142 374 155

яскраво-жовтий і рожевий фасад Цих незвичайних бутик модного одягу зараз знаходиться ікона. Не пропустіть Antoine Et Lili для останнього в вульгарною міської моди і манірний «етнічних» ниток. «Село» також включає в себе ресторан, пекарня і чайна.

Будь ласка, зверніть увагу, що ціни й описи, наведені тут були точні в той час ця стаття була опублікована і оновлюється, але може змінитися в будь-який момент.