Капітолійські Музеї та Капітолійський пагорб в Римі

Posted on

Капітолійські Музеї та Капітолійський пагорб в Римі
Капітолійські музеї в Римі, або Musei Capitolini, містять деякі з найбільших художніх та археологічних скарбів Риму. Насправді один музей поширюється в двох будівлях – Палаццо Conservatori і Палаццо Нуово – Капітолійські музеї сидіти на вершині Капітолійського пагорба, або Капітолію, один із знаменитих семи пагорбів Риму. Зайнятий принаймні з восьмим століттям до н.е., Капітолійський пагорб був районом древніх храмів. З видом на Римський форум і Палатин за його межами, він був і є географічним і символічним центром міста.

Музеї були створені папою Климентом XII в 1734 році, що робить їх перші музеї світу відкриті для громадськості. Для будь-якого користувача з інтересом в розумінні історії і розвитку Риму з давньої епохи до епохи Відродження, Капітолійські музеї є повинен побачити

Щоб дістатися до Капітолійського пагорба, більшість відвідувачів піднятися на Cordonata, елегантний, монументальні сходи, спроектований Мікеланджело, який також спроектував геометрично візерункової Пьяцца дель Капітолію у верхній частині сходи. У центрі площі височіє бронзовий знамениту статую імператора Марка Аврелія на коні. Найбільша бронзова статуя від римської античності, версія на базарній площі насправді є копією оригіналу в музеї.

палац консерваторів


Коли ви стоїте на вершині Кордоната, то Палац консерваторів знаходиться праворуч від вас. Це найбільший будинок в Капітолії і розбита на кілька розділів, в тому числі квартири консерваторів, у дворі, в Палаццо деї Conservatori музею та інших залах. Там також є кафе і книжковий магазин знаходиться в цьому крилі Капітолії.

Палац консерватори містять кілька відомих творів мистецтва від античності. Основними серед них Вовчиця бронза ( La Лупа ), яка датується п’ятим століттям до н.е., і є де – факто символом Риму. На ньому зображений Ромула і Рема , стародавні засновники Риму смоктання, вовчицю. Інші відомі твори з давніх часів Il Спінаріо , перше століття до н.е. мармур хлопчика витягуючи скалку з ноги; оригінал кінна статуя Марка Аврелія, а також фрагменти з колосальною статуї імператора Костянтина.

Легенди і тріумфи Риму також виставлені в фресках, статуї, монети, кераміка і давні прикраси з Палаццо Conservatori . Тут ви знайдете уявлення образу Пунічних воєн, написів римських магістратів, фундаменті древнього храму , присвяченого Богу Юпітеру і приголомшливою колекцією статуй атлетів, богів і богинь, воїнів і імператорів , починаючи від днів з моменту Римська імперія в епоху бароко.

На додаток до багатьох археологічних знахідок є також картини та скульптури з середньовіччя, Відродження та бароко художників. На третьому поверсі є картинна галерея з роботами Караваджо і Веронезе, серед інших. Існує також дуже відомий бюст голови Медузи скульптора Берніні.

Galleria Lapidaria і Табуларий

У підземному переході , який веде від Палаццо дей Conservatori в Палаццо Нуово спеціальна галерея , яка відкривається вид на Римському форумі. Galleria Lapidaria містить епіграфи, епітафії (надгробні написи) і основи два древніх римських будинків. Це також , де ви знайдете Табуларий , яка містить додаткові фундаменти і фрагменти з давнього Риму. Проходячи через Галерею Lapidaria і Табуларий є чудовим способом , щоб отримати краще розуміння стародавнього Риму і отримати унікальний вид на Римському форумі.

Palazzo Nuovo

Чи не Хоча Палаццо Нуово є меншим з двох музеїв Капітолії, він не менш ефектно. Незважаючи на свою назву, «Новий палац» також включає в себе численні об’єкти старовини, в тому числі великий розвалившись статуя бога води під назвою «Marforio»; багато саркофаги; статуя Дискобол ; Мозаїка і статуя оговталися від вілли Адріана в Тіволі.

Капітолійський Музеї Відвідування Інформація

Розташування: Пьяцца дель Капітолію, 1, на Капітолійському пагорбі

Години роботи: Щодня, 9:30 годині ранку до 7:30 вечора (останній вхід 6:30 вечора), закривається в 2:00 вечора 24 грудня і 31 закритий по понеділках і 1 січня, 1 травня, 25 грудня.

Інформація: Перевірте сайт оновлених годин, ціни і спеціальні заходи. Телефон (0039) 060608

Плата за вхід: € 15 (за станом на 2018 рік). Ті , в віці до 18 років і старше 65 заплатити € 13, і діти 5 і під увійти безкоштовно. Зберегти на прийомі з Roma Pass.