Катакомби і мумії в Італії – Місця в Італії, щоб виявити катакомби і мумії

Posted on

Катакомби і мумії в Італії - Місця в Італії, щоб виявити катакомби і мумії

Катакомби цікаві і часто страшні місця поховання в Італії, і деякі з кращих в Римі і на Сицилії. Поховання були заборонені в стінах Риму ще в п’ятому столітті до нашої ери, так лабіринти підземних тунелів за межами центру міста були ховали тисячі тіл ще в древніх і ранніх християнських епохах. Сьогодні деякі з них відкриті для громадськості екскурсій.

Хоча вони можуть бути трохи інтенсивної для дітей молодшого віку, катакомби і мумії Італії пропонують захоплюючий проблиск в історії країни. Вони, як правило, особливо популярні у дітей приблизно від 10 років і старше.

Роман Поховання на Via Appia Antica

Рима  Via Appia Antica , Старий Аппиевой дороги, поза стінами Риму, був використаний в якості місця поховання для ранніх християн, а також язичникам. На всіх цих катакомб вздовж Аппиевой дороги, кістки мертвих були видалені в районах , глибоко в тунелях, далеко від сторонніх очей. Те , що ви бачите зараз є вощиною похоронних ніш , які коли – то що належать кістка , а в деяких випадках, урни з прахом.

  • Катакомби Св Callixtus , катакомби Сан – Каллісто : СанктCallixtus, найбільший і найпопулярніший з катакомб, має мережу галерей близько 19 кмдовжину і 20 метрів глибиною. Основні катакомбах включають склеп дев’ять пап і ранніх християнських фресок, картин і скульптур.
  • Катакомби Св Домицилли , катакомби Сан – Домицилли : Санкт Домицилли мають найстаріші катакомби, з входом через церкву 4-го століття. Екскурсія групи в СанктДомициллиправило, менше, але один з основних моментів є другою століття фреска Таємної вечері.
  • Катакомби святого Себастьяна , катакомби Сан – Себастьяно : СанктСебастьян близько 11 км тунелівале тур обмежується дуже невеликій площі. Основні моменти цих катакомб включають ранні християнські мозаїки і написстіни.

Римські катакомби на вулиці Соляний

Катакомби Святого Прісцилли, катакомби Прісцилли , є одними з Риму старих, починаючи з кінця 2 століття н.е .. Вони в безпосередній близькості від центру на вулиці Соляний, інший древніх доріг Риму залишаючи Рим в ворота Салар, Порта Соляний , і схід , що прямують до Адріатичного моря.

Капуцинів Crypt в Римі

Один з найбільш вражаючих і незвичайних місць поховання в Італії і , ймовірно, spookiest місце в Римі є Капуцинів Crypt під капуцинів церкви Непорочного Зачаття, побудований в 1645 році Склеп містить кістки більше 4000 ченців, багато розташовані в шаблонах або навіть утворюючи об’єкти , такі як годинник або люстри. Ви знайдете церква, крипту і музеї на Віа Венето поблизу Барберіні площі.

Катакомби в Сіракузах, Сицилія

Катакомби Сіракузи знаходяться нижче  К’єза – ді – Сан – Джованні , Церква Святого Іоанна, в  площі Сан – Джованні , тільки до схід від археологічної зони. Церква Святого Іоанна була створена в третьому столітті і Crypt Св Marcianus лежить під то , що вважається першим собор побудовано у Сицилії.

Палермо Катакомби

Катакомби Палермо знаходяться в монастирі капуцинів в  площі Капуцинів , на околиці Палермо. У той час як катакомби знайдені в сицилійському місті Сіракузи схожі на ті , що в Римі, катакомби в Палермо дуже незвичайні: катакомби Палермо містять консервант , який допоміг муміфікувати тіла померлих.

Катакомби містять муміфіковані тіла, багато в хорошій формі, що як і раніше виглядають реалістично, а деякі навіть мають волосся і одяг решта. Сицилійці всіх класів були поховані тут у 19 столітті. Останнє поховання тут, що молода дівчина, пройшла в 1920 році Зайве говорити, що ці катакомби, в більшій мірі, ніж деякі з інших навколо Італії, не рекомендуються для людей зі слабкими нервами або для дітей.

Інші мумії в Італії


Подібно мумії в Палермо, є мумії в центральному Марке і Умбрії регіонах Італії, які, природно, збереглися. Ось куди йти, щоб побачити їх:

  • Церква мертвих, Урбанія мумій кладовищі : Церква мертвих,  К’єза дей Morti , крихітна церква в місті Ле Марше в Urbania , який містить цікаву і трохи моторошне дисплей. Кладовище мумій,  Cimitero делле mummie , знаходиться в маленькій каплиці. Керівництво приймає вас в каплицю і розповідає про мумії на дисплеї. Отримати відвідування деталей в Урбанії мумій кладовища.
  • Музей мумій : Крихітне містечко Ferentillo в південній Умбрії має цікавий сюрприз нижче церкви Санто – Стефано. Захоронення там зберігся рідкісної мікро грибка , який напав на трупи і перетворив їх на мумію. Деякі з найбільш збережених мумій на виставці в тому, що в даний час мумія музей в нижній частині церкви.