Кемпінг для Вімблдону – Як отримати Останні квитки Хвилини

Posted on

 Кемпінг для Вімблдону - Як отримати Останні квитки Хвилини

Якщо ви приїхали в Лондон в кінці червня, ви не можете пропустити теніс хвилювання Вімблдону, що бере на себе весь місто. Не було б здорово, щоб йти?

Звичайний спосіб отримання квитка на Вімблдон, щоб зареєструватися для участі в голосуванні квитка до кінця минулого грудня. Але не хвилюйтеся, якщо ви не зробили. Ви все ще можете отримати шанс побачити найбільший в світі газон тенісного турніру Великого шолома. Це один з небагатьох великих міжнародних спортивних подій, що робить розумні ціни квитків є доступними для громадськості кожен день.

І стояти в черзі дуже британська традиція. Герцогиня Кембриджа – ви знаєте її як принцеса Кейт (уроджена Кейт Міддлтон) – бере на себе від Її Величності Королеви як покровителя турніру в 2017. Але в 2004 році, вона і її сестра Піппа в чергу з усіма іншими з 5am, щоб виграти квитки центр суду. Як і вона, все, що вам потрібно, це терпіння, витривалість і посмішка.

ось як

  Черга за квитками

  1. Будь готові стояти в черзі (або в черзі , як ми говоримо тут) можна купити квитки на день матчів. Атмосфера в черзі дружелюбна і гості мають можливість зустрітися і говорити в тенісі з іншим днем fans.Every, за винятком останніх чотирьох днів, 500 квитків на кожен з Центру і №1 та №2 судів зарезервовані для продажу громадськості на турнікети. Вартість варіюється, в залежності від дня і суду, від близько £ 43 і £ 225 (в 2019 році).
  2. Ще кілька тисяч Grounds Вхідні квитки продаються щодня. Вони гарні для № 2 суду стоячи і беззастережне сидіння і стоячи на судах 3-19. Квитки коштують від £ 8 і £ 25, в залежності від дня. Ви повинні сплатити готівкою і ціни змінюються щороку , тому перевірити сайт квиток , щоб бути впевненим.  
  3. Квитки продаються на перший прийшов, перший обслужений, готівкові тільки основи на турнікети.  Черга квиток однієї лінії воріт 3, починаючи з Вімблдону парку, стоянки 10 на Вімблдоні Park Road. ( Див на карті) З парку, queuers ( в тому числі на ніч queuers) прогрес через Вімблдон Парк гольф – клуб, через перевірку безпеки, по мосту і на Gate 3.
  4. Черги довгі. Якщо ви хочете квиток Підстави Admission, ви повинні прибути за кілька годин до підстав відкритих о 10:30 Якщо ви ужение для одного з шоу суду квитків, планувати похід на ночі. Люди в черзі приносять складні стільці, пікніки і безалкогольні напої. План по приведенню дощ знос теж – на лінії змія разом, дощ або блиск.
  5. Коли ви в черзі, ви будете приділяти черзі карти , випущена і пронумеровану , щоб показати своє місце в черзі. Тримайте на нього, він буде перевірятися при вході на територію.
  6. Вам також запропонують браслети , відмічені суд, з виділенням судом биркою, якщо ви приїдете досить рано , щоб виграти один з квитків 1.500 суду. Коли ви передаєте його до касира, ви отримаєте квиток на суд їм на бирці. Не турбуйтеся , якщо ви не отримаєте браслет і бирку – ви можете все ще бути в змозі отримати один з тисячі Grounds вхідних квитків.
  7. Кемпінг в черзі Вімблдону У минулому, якщо ви хочете , щоб спати вночі в черзі на касі Вімблдону, ви повинні були прийняти ваші шанси і встановити намет або поблизу чергу. У 2008 році цей процес став простіше. Queuers може тепер табір в Вімблдонському парку, недалеко від парковки 10 , де починається чергу. Близько 6 години ранку добровольця стюарди розбудять вас, просять вас розібрати ваше туристичне спорядження, переміщати автомобілі на автостоянки і закрити в тугіше формування , щоб звільнити місце для тих , хто приєднався до черги в день. О 7.30 a.m. Стюарди роздадуть 1500 судових конкретні браслети з передньої частини черги.
  8. Туалети Не хвилюйтеся, зручність в Church Road і Wimbledon Park Road відкриті в протягом 24 годин в добу.
  9. Мобільність знецінених відвідувачів мобільність знецінені відвідувачі можуть чекати ближче до Grounds, але вхід на територію буде по- , як і раніше перебувати в черзі карт по порядку номерів. Запитайте управитель за допомогою і напрямків до кінця найближчій черзі. Відвідувачі з обмеженими фізичними можливостями з проблемами мобільності , які планують купити квитки на день ігор повинні зателефонувати в квитковій касі за телефоном +44 (0) 20 8971 2473, для отримання подальших інструкцій по об’єктах і парковці.
  10. Кращий спосіб дістатися до Вімблдону на громадському транспорті. Потяги відправляються від станції Ватерлоо до Вімблдону станції кожні 4 хвилини , і є регулярні район лінії на лондонському метро до залізничної станції , а також. Частим автобус їде в All England Lawn Tennis Club від станції. Існує також автобусні від Мармурової арки в центрі Лондона, кожен 30 minutes.Whatever ви робите, не намагайтеся їздити на Вімблдон. Рух під час турніру неможливо , і ви не знайдете в будь-якому місці для паркування.

Купівля квитків на сайті

Кілька сотень квитків на центральний корт і суд № 3 продається онлайн через Ticketmaster.co.uk за день до гри. Ніякі інші продажу квитків онлайн не дозволені або честь , так що не спокуситися пропозиціями , які мають гарний вигляд , щоб бути правдою. Ви, ймовірно , будете відвернулися у ворота.

Для того, щоб бути , в якому є шанс, ви повинні зареєструватися на My Вімблдоні і підписатися на безкоштовну розсилку новин ,  щоб отримувати повідомлення і повну інформацію про продаж квитків онлайн. Як і будь-які популярні квитки продаються в Інтернеті після того , як ви будете отримувати повідомлення, ви повинні діяти швидко, тому що вони йдуть в лічені секунди.

боргові зобов’язання

Якщо у вас є дуже глибокі кишені, ви могли б спробувати отримати ваші руки на деяких облігаційних квитках. І я маю на увазі глибоко – в минулому році пара центр судових квитків на фінал Вімблдону, як повідомляється, проданий за £ 83000, а ціна 15 000 £ пара досить середній.

Боргові зобов’язання у великих спортивних подій або місць є як акції компанії. В обмін на інвестиції, – в разі Вімблдону – йде в напрямку наземного технічного обслуговування і утримання – держатель облігацію отримує фіксовану кількість конкретних місць на певний період часу. Облигационер може потім продати місця вони не планують використовувати. Є брокери і торгові майданчики, де боргові зобов’язання купуються і продаються. Облігації є тільки квитки Вімблдон, які можуть бути продані третім особам.

Табір на Вімблдоні і черги за квитками. Це набагато більше задоволення, – і набагато дешевше.