Керівництво аеропорту Чангі, Сінгапур

Posted on

Ворота в Сінгапур, Flight концентратори на іншу частину Південно-Східної Азії

Керівництво аеропорту Чангі, Сінгапур

Сінгапуру Changi Airport (IATA код: SIN, код ICAO: WSSS) є одним з найзавантаженіших аеропортів в регіоні: жвавий три-термінальний комплекс на північному сході Сінгапуру обробляє понад 100 авіакомпаній, що виконують рейси в і з острівної держави.

Протягом одного тижня, близько 6000 польотів літати в і з аеропорту Чангі, обробки понад 46 мільйонів пасажирів, що вилітають з (або в с) більш ніж 60 країн і територій по всьому світу.

  • Розташування аеропорту Чангі: 1 ° 21’45.8496 “N, 103 ° 59’27.9254” E ( Google Maps )

Ця стаття є першою з двох частин:

  • У першій частині ми обговоримо , що очікувати , коли ви летите в Сінгапур через аеропорт Чангі, і як дістатися до іншої частини Сінгапуру , як тільки ви вийшли зони вильоту аеропорту.
  • У другій частині ми обговоримо , що робити , коли у вас є посадку в аеропорту Чангі – ваш вибір розміщення, об’єктів аеропорту для очікування пасажирів ( в тому числі преміум – салонах , як Green Market), і як провести посадку гастролює компактний острів-держава.

Політ в аеропорт Чангі

Аеропорт Чангі можна легко дістатися на рейсах з Лос-Анджелеса (порівняйте ціни), Сан-Франциско (порівняйте ціни), і Нью-Йорк (порівняйте ціни). Звідси, гості можуть літати практично в будь-якому місці в Південно-Східній Азії, в якості основних носіїв регіону і бюджетні авіакомпанії обслуговувати регулярні рейси з Чангі.

Тримачі паспортів США не зобов’язані отримати візу для відвідування Сінгапуру; Входу Pass дозволяє максимальний термін перебування 30 днів. Для іншої інформації про подорожуючих в острівній державі, прочитати: Сінгапур Основи Подорожі – Інформація для початківців відвідувачів в Сінгапур .

Сінгапур є більш обережним , ніж в більшості інших країн , де заборонені предмети стурбовані: пасажири були заарештовані за неусвідомлено в результаті чого в парі куль в їхньому багажі. (Детальніше див Aussie попередив після живий боєприпаси знайшли на ній в аеропорту Чангі – ChannelNewsAsia.com ) Деякі пункти вимагають письмового дозволу від ліцензування поліції Сінгапуру і Департаменту регулювання; дійсна документація може знадобитися по прибуттю.

Ваш статус Changi Airport Flight

Перейдіть по посиланнях нижче поточної польотної інформації з аеропорту Чангі, в тому числі прибулих і вибулих:

Як і з аеропорту Чангі

розташування аеропорту Чангі в північно-східному Сінгапуру дозволяє гостям прибути в центр міста протягом 40 хвилин висадці їх польоту.

З аеропорту Чангі, мандрівники можуть подорожувати в іншій частині Сінгапуру через один з наступних видів транспорту:

Автобус: автовокзали в підвалах кожного терміналу забезпечують прямий доступ до Сінгапуру. Найкраще Автобус № 36, який петлями з аеропорту до центру міста і назад, проходячи Сантек Сіті, Ritz-Carlton Millenia в районі Marina Bay і Орчард – роуд (з покупками і готелі в достатку) по шляху. Автобуси прийняти точні зміни, але це набагато зручніше використовувати карту EZ-Link від терміналу MRT в Чангі Термінал 2, якщо ви хочете , щоб їхати далі навколо Сінгапуру в найближчі дні.

Інші номери шини, що виходять з Changi – SBS 24, 27, 34, і 53, і SMRT Магістральні служби 858. – приміських «Сердцеземье» послуг Сінгапуру, будинки до державної власності багатоповерхового житла і мало інтересу для туристів.

MRT: Термінал MRT в підвалі Термінал 2 забезпечує прямий доступ на поїзді до решти Сінгапуру. Попереджаю: вам може знадобитися для передачі поїздів , як ви йдете. Я нарахував не менше ніж три передачі поїзда під час подорожі з аеропорту Чангі в Marina Bay Sands.

Таксі: таксі стенди можуть бути відразу ж потягнувся за межами прибуття терміналів Чангі в. Фарес дозується, додатковими надбавками доданих для доступу в аеропорту і подорожі пізно вночі.

Прокат автомобілів: SIXT і AVIS працюють ефективний прокат автомобілів для мандрівників , які бажають вести свої поїздки по всьому острову. Порівняйте ціни на прокат автомобілів в Сінгапурі.

Marina Bay Sands Shuttle: Гості , які зупинилися в Marina Bay Sands отримати спеціальний трансфер до себе. Шина виходить клему 1, 2 і 3 кожні півгодини щодня. Просто пред’явіть роздруківку вашій електронній пошті підтвердження оператору човникового автобуса при вході в автобус. Більш детальна інформація тут: Аеропорт трансфер – MarinaBaySands.com .

  • Тримайтеся деякий час: прочитати наш огляд досвіду Marina Bay Sands. Або дізнатися про суспільне мистецтві в Marina Bay Sands: Спускаючись Art Path Marina Bay Sands ‘в Сінгапурі .

Залишаючи аеропорт Changi

Відвідувачі аеропорту Чангі ідеально розташований літати практично в будь-якому місці в регіоні – сотні безпосадкових перельотів, що обслуговуються великими перевізниками регіону і бюджетних авіакомпаній, рейси з Сінгапуру в будь-якому куточку Південно-Східної Азії.

  • Nonstop, в ім’я любові: для списку туристичних напрямків у регіоні , що ви можете досягти без зупинок з Сінгапуру, в такий спосіб: Прямі рейси з Сінгапуру в іншій частині Південно – Східної Азії.

При виході через аеропорт Чангі, ви можете викупити 7% товарів і послуг Tax (GST) , що стягується з вашої покупки в Сінгапурі , перш ніж літати; Повернення грошей Схема Електронний Турист (ETRS) спрощує весь процес.

ETRS самодопомоги кіосків в Changi дозволяють додавати свої покупки і розрахувати повернення заборгував вам; Ви можете викупити повернення податку на ряд прилавків повернення в зал вильоту.

  • Введення «Fun» в Refund: Для процедури слідувати при погашенні вашого GST в аеропорту Чангі, прочитати: Tax-Free Shopping в Сінгапурі .

Приступити до частини другої нашого введення аеропорту Чангі – Пересадка в аеропорту Чангі, Сінгапур .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *