Skip to main content

Керівництво для подорожей Бюджет Finding Лондон Пропозиції від готелів

Керівництво для подорожей Бюджет Finding Лондон Пропозиції від готелів

Для багатьох мандрівників з обмеженим бюджетом, щоб знайти великі лондонські пропозиції має вирішальне значення. Вартість номера в поодинці може налякати деяких з планування такої поїздки. Ціни на прості кімнати круті.

Як крутий?

У Лондоні, як і в багатьох столицях світу, досить прісний номер може коштувати кілька сотень доларів за ніч. Навіть ліжко в гуртожитках гуртожитку стилю може коштувати більше $ 100 USD / день.

Багато людей ніколи не пройти ці ціни. Вони дряпають місто від своїх планів навіть не виконуючи London пошук готелю. Потім вони дивляться на тих, хто йдуть із заздрістю. Вони могли б навіть побачити їх як сноб для розмов про свою поїздку (и) в Лондон.

Там немає необхідності бути в цій першій групі, і немає ніяких причин, щоб платити великі ціни в Лондоні, або.

Лондон на жорсткий бюджет

HostelWorld шукає Лондон , це хороший спосіб , щоб почати планувати поїздку наглухо в бюджеті. Типовий запит буде з’являтися десятки гуртожитків, таких як Astor Кенсінгтоні, де ліжка гуртожитку типу починаються приблизно в $ 25 / ніч , і ви в декількох хвилинах ходьби від зупинки трубки Глостер – роуд ( в віці 18-35 років тільки).

Тепер слово про Ночівля і сніданок у Великобританії: Зазвичай вони не фантазії, антикварних заповнені заклинателі. Вони часто бюджетне житло, принаймні, частіше, ніж в Сполучених Штатах.

Сім’ям здати в оренду кімнати, щоб поповнити свої доходи. Часто, туалет вниз зал. Фото альбоми і тренажер можуть зберігатися під ліжком на ніч.

Це прекрасні місця, щоб як заощадити гроші і змішатися з місцевою культурою. Люди, які керують їх часто знають свої райони та прилеглі райони краще, ніж будь-який путівник автор.

Хороша база даних, щоб знайти номер або апартаментів для оренди Airbnb.com/London .

Там немає «Стійка реєстрації» або консьєрж, але часто хороша бесіда і красивий сніданок частина угоди.

Якщо підприємство в англійській сільській місцевості або в Шотландії, вартість часто падає. У тих місцях, можливо, буде потрібно орендувати автомобіль, щоб скористатися такими приміщеннями.

Якщо ви готові заплатити трохи більше, є готелі, які пропонують гарне співвідношення ціни і теж.

Поруч з аеропортом Хітроу, Radisson Blu Edwardian пропонує гарне співвідношення ціни і до вартості номера, які, як правило, дешевше, ніж те, що буде заряджатися в центрі Лондона для аналогічних об’єктів якості.

Ще один сайт з діапазоном цін виборів є LateRooms.com . Ви можете знайти кілька вибір в категорії бюджету менш ніж за 80 £ / ніч Є також місця , знайдені тут , щоб відпочити голову на сотні або навіть тисячі доларів. Одне маленьке втіха: ви будете раді дізнатися , податки включені в ті лапки.

Для тих , хто хоче зупинитися в одному з великих готелів в світі, Готель Claridge пропонує Timeless Weekend Special . Ви платите £ 540 ($ 704 USD) за ніч. Номер економ – класу? Чи. Але ви можете легко оплатити цю суму в ці дні в протягом досить стандартна чотиризірковому кімнати в Лондоні, Парижі чи Нью – Йорку. Одноразовий витрачатися , щоб бути впевненим, але той , який ви , ймовірно, не забувай. До щастя, всі податки включені в цьому курсі.

Немає Довгоочікуваний будинок

Якщо готелі і пансіони не роблять вас щасливими, то чому б не орендувати чию – то порожню квартиру (квартири) Studios 92 пропонують ціни в Лондоні, які іноді конкурентоспроможні з недорогими готелями і гуртожитками.

Якщо у вас є велика група , залишаючись , по крайней мере тиждень в Лондоні, перевірити The London Connection . Вони пропонують квартири в різних районах, і вони засновані в Огден, штат Юта. Вони кажуть , що дозволяє їм координувати поїздки по обидва боки Атлантики.

Нарешті, якщо у вас не вистачає грошей на оренду, як про торгівлю? Натисніть HomeExchange.com і читати про те , як вони налаштовують член з іншими членами з метою «підкачка» вдома на відпочинку. Це не для всіх, але якщо ви можете прийняти умови, ви можете в значній мірі усунути ваші витрати на житло і зробити великий час поїздки доступним.