Керівництво для початківців по запрошеним Італії – Як планувати свою відпустку італійський

Posted on

Керівництво для початківців по запрошеним Італії - Як планувати свою відпустку італійський

Італія Розташування та географія:

Італія є середземноморською країною на півдні Європи. Його західне узбережжя Середземного моря і на східному узбережжі Адріатики. Франція, Швейцарія, Австрія, Словенія і формують його північний кордон. Його найвища точка, в Монте-Бьянко, становить 4748 метрів. Материка півострів і Італія також включає в себе два великих острови Сицилії та Сардинії.

Основні напрямки в Італії:

Кращі місця в Італії включає в себе 3 міста Рим (столиця Італії), Венеції і Флоренції, в регіоні Тоскана і узбережжі Амальфі.

Перевезення і в Італії:

Існує велику мережу залізниць по всій Італії і подорож на поїзді досить недороге і ефективне. Італія Поїзд подорожі Поради Є також хороші автобусні системи, так що можна отримати практично в будь-яке місто чи село деякою формою громадського транспорту. Ви також можете орендувати або орендувати автомобіль в Італії. Два основних міжнародних аеропортів в Римі та Мілані. Є багато аеропортів по всій Італії для внутрішніх і європейських рейсів.

Клімат і коли відпустку в Італії:

Італія має переважно середземноморський (м’який) клімат з більш холодним кліматом альпійського в горах на півночі і жарким і сухим кліматом на півдні. Береги Італії приємні майже цілий рік, хоча плавання в основному обмежується літніми місяцями. Багато що з Італії дуже жарко влітку, а літо висота сезону відпусток. Ймовірно, найкращі сезони для відвідування Італії в кінці весни і початку осені.

Італії Регіони:

Італія ділиться на 20 регіонів з 18 на материку і двох островів, Сардинії та Сицилії. Незважаючи на те, що вони все італійських, кожен регіон, як і раніше тримає частину своїх власних звичаїв і традицій, і є багато регіональних продовольчих спеціальностей.

Італія Мова:

Офіційна мова Італії є італійським, але є багато регіональних діалектів. Німецький йдеться в північно – східному регіоні Трентіно-Альто – Адідже і є невеликі франкомовні населення в Валле д’Аоста області на північно – захід і словенського говорить меншини в районі Трієста на північно – схід. Багато до цих пір говорять сардинці Сардо в будинку.

Італійська Валюта і часовий пояс:

Італія використовує євро, в тій же валюті, що використовується в більшості країн Європи. 100 євро центів = 1 євро. У той час був прийнятий євро, його вартість була встановлена ​​на рівні 1936.27 італійських лір (попередня одиниця валюти).

Час Італії складає 2 години випереджає час за Гринвічем (GMT + 2), і це в центрально-європейської часовий пояс. Daylight Savings діє з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня.

Введення в Італії:

Не входять в ЄС відвідувачів Італії необхідний дійсний паспорт. Максимальна тривалість перебування для громадян США становить 90 днів. Для тривалого проживання, відвідувачі буде потрібно спеціальний дозвіл. Гості з деяких країн можуть бути зобов’язані мати візу для в’їзду в Італію. гості ЄС можуть увійти в Італію тільки національне посвідчення особи.

Релігія в Італії:

Основна релігія є католицької, але є деякі невеликі протестантські та єврейські громади і зростаючі мусульманське населення іммігрантів. Місце католицизму Ватикан, резиденція Папи. У Ватикані можна відвідати собор Святого Петра, Сикстинську капелу і великі музеї Ватикану.

Італійські готелі і відпустку Житло :

Італійські готелі розраховані від однієї до п’яти зірок, хоча система рейтингу не означає, що те ж саме він робить в Сполучених Штатах. Ось пояснення європейських готельних зірок з Європи для відвідувачів. Для кращих готелів в самому популярних місцях побачити найкращі місця для проживання в Нью-Йорку

Для тривалого проживання, агротуризм або відпустку є хорошою ідеєю. Ці об’єкти нерухомості, як правило, на тиждень і часто включають в себе деякі кухонне приладдя.

Італія також має гарну мережу Гуртожитки, пропонуючи варіанти бюджету житло. Такими є деякі загальні хостели часто задаються.

Економія грошей на Ваш відпустку:

Навіть зі збільшенням витрат і зниження вартості долара, Італія як і раніше може бути доступною. Дивіться безкоштовні речі робити в Італії і поради по Італії бюджету подорожі пропозиції про те, як заощадити гроші на відпустку.