Керівництво до Різдва в Римі: Фестивалі, події, речі робити

Posted on

 Керівництво до Різдва в Римі: Фестивалі, події, речі робити
Рим є одним з головного італійського міста, щоб відвідати під час різдвяних свят. Це також місце, де святкування Різдва сталося. Перший Різдво маси було сказано в церкві Санта-Марія-Маджоре і найраніший відомий постійний вертеп був створений для Римського Ювілею в 1300 році.

Ось кращі Рим різдвяні приціли під час різдвяних свят, з початку грудня по Богоявлення 6 січня.

Площа Святого Петра

Щороку величезна Ялинка зводиться на площі Святого Петра. В натуральну величину вертеп також встановити, але, як правило, не відкритий до Різдва. Тисячі відвідувачів стікаються на площу Святого Петра, коли Папа говорить опівнічної месі в переддень Різдва в базиліці Святого Петра (в квадраті це показано на великих телевізорів) і поставляє його Різдвяне послання опівдні на Різдво з вікна своєї квартири над площа. 13 грудня, барвистий парад на площі Святого Петра в Санта Лючія день проводиться.

Пьяцца Навона Різдвяний ринок

У грудні, Пьяцца Навона-Риму відомий барочний квадратних перетворюється на величезний різдвяний ринок. Ви знайдете стенди з продажу всіх видів різдвяних солодощів, іграшок, різдвяних малюнків, прикрас і подарунків. Там в карусель і Babbo Натале, Дід Мороз, вдає, щоб радувати дітей. Великий вертеп зводиться в квадрат пізніше в грудні, теж.

різдвяні ялинки

Ялинки не італійська традиція, але стають все більш популярними. У доповненні до дерева на площі Святого Петра, два з найбільших ялинок у Римі зазвичай зведені на площі Венеції, поряд з Колізеєм. Там же дерево в районі навпроти музеїв на Капітолійському пагорбі. Деякі магазини, готелі, ресторани і відображення невеликих дерев. прикраси дерев, як правило, досить просто, часто просто запалює.

Санта-Марія-Маджоре шпаргалка Різдво

Різдво в Санта-Марія-Маджоре вважається найстарішим presepe або постійного вертеп. Він був вирізаний з мармуру Арнольфо ді Камбіо в кінці 13-го століття, комісія за перший Рим Ювілею відбулася в 1300. Хоча спочатку відображається в церкві, тепер виставлені в музеї Санта-Марія-Маджоре. Під вівтарем знаходиться релікварій сказав, щоб утримувати шматочки оригінальної сени. Він тримав в ніші ті ж розміри, як в печері, де народився Ісус. Перший Різдво Масу сказав в Санта-Марія-Маджоре. Дзвони дзвонять опівночі, щоб показати початок Різдва.

Вертеп в церкві Святих Косьми і Даміана

Церква Святих Косьми і Даміана, над форумом, показує один з найбільших вертепів. На замовлення Карла III Неаполя, він включає в себе не тільки релігійні діячі, а й мудрі фігурки людей з повсякденного життя. Шість майстер-різьбярі по дереву працювали на сцені протягом 40 років, додаючи нові дані щороку. Статуетки, що представляють гонорар одягнені в тонких тканинах. Цей presepe почав стиль уродженець Неаполя, який як і раніше включає в себе фігуру з повсякденного життя. Місто Рим купив його і відновив його в 1930-х роках.

Санто Бамбіно в церкві Санта-Марія Aracoeli

У 16 – му столітті, статуя була вирізана з шматка оливкового дерева з Гефсиманського саду. Згідно з легендою, після того, як статуя була вирізана, вона чудесним чином сама загнала себе. Повернувшись до Риму, корабель затонув , але статуя викинуло на берег. Він був благословенний папою і зберігається в церкві Санта – Марія Aracoeli на Капітолійському пагорбі. На початку 1990 -х років, оригінал був вкрадений тому новий шматок оливкового дерева було запропоновано , щоб вирізати відтворення, знову благословенний Папою. Римські діти пишуть свої різдвяні листи Санто Бамбіно . У Святвечір статуя покласти в presepe церкви і 6 -го січня, він марширували вниз по сходах церкви. Тисячі людей прийшли до процесії.

Світло, Катання на ковзанах, і Обжарка каштани

Головні вулиці Рима прикрашені вогнями і часто мають розвага бродячих музикантів і продавець, продають смажені каштани. Гарне місце, щоб піти торгові вулиці біля площі Іспанії. Відкритий каток, відкритий щодня з 10 години вечора до півночі (з більш раннім закриттям на фактичних відпусток) встановлюється поблизу замку Сант-Анджело, де є також невеликий різдвяний ринок.

Менора на площі Барберіні

Рим має велике єврейське населення, і Ханука інший важливий свято в грудні. Великий семисвічник зводиться на площі Барберіні і одна свічка засвічена щоночі протягом сезону Хануки.

100 Presepi

Різдвяні дисплеї, або presepi , є традиційними італійським різдвяними прикрасами. 100 Presepi з вертепів з усієї Італії і в інших частинах світу, є щорічний традиційний показ проводиться в Sala дель Браманте на площі Пьяцца дель Пополо з кінця листопада по 6 січня, 9:30 ранку до 8 вечора Пьяцца дель Пополо також топ місце для святкування Нового Року в Римі.