Керівництво по культурному Етикет в Таїланді – Дос та Етикет для Вашого візиту в Таїланд

Posted on

Культурний етикет в Таїланді

Після декількох простих правил етикету Таїланду не тільки запобігти випадковий зачепити когось, зробити це буде відокремили вас від туристів тільки зацікавлені в дешевих покупках або ідилічних пляжах. Дотримання і повагу місцевої культури, безсумнівно, підвищить ваш досвід.

Таїланд відомий як «Країна посмішок» – але знаменита тайська посмішка має багато значень. Хоча тайці дуже поблажливі порушення, в зокрема , коли вони відбуваються по Farang (іноземці), дотримуючись ці основні і заборони буде тримати їх посмішку.

DON’Ts зі спостереження в Таїланді Етикет

 • Не спрямовуйте ваші ноги: Маніпулятор ноги на кого – то, піднявши ноги вище , ніж чию – то голову, або просто поклавши ноги на стіл або стілець вважається дуже грубим в Таїланді. Підошви ніг брудні: не показувати їх людям! Уникайте вказуючи ноги на Будд. Сидячи на землі, спробуйте сісти так , щоб не показати іншим днища ваших ніг.
 • Не чіпайте чию – то голову: В той час як ноги вважаються найнижчими і брудними частинами тіла, голова шанується як саме священне. Ніколи не чіпайте чию – то голову або волосся – це включає в себе грайливо тріпав волосся дитини. Не піднімайте ноги вище чиєї – то голови; уникати переступаючи через людей , які сидять або сплять на землі.
 • Не спрямовуйте: Вказуючи на кого – то вважається грубим в багатьох культурах , але особливо так в Таїланді. Якщо ви повинні вказати людині, зробити так, піднявши підборіддя в їхньому напрямку. Коли хто – то жест , щоб прийти, не використовуйте пальці вказували вгору; зробити рух поплескуючи пальцями прямо і долоні до землі. Вказуючи на неживі предмети і тварин, як правило , прийнятно, але це більш ввічливо вказати з усією рукою , а не одним пальцем.
 • Не втрачайте прохолодний: крик, дме зверху, або показуючи сильні емоції , як правило , з несхваленням в Таїланді. Завжди майте на увазі правила збереження обличчя. Зберігати спокій , навіть коли справи йдуть не так; ви будете поважати за це. Чи не нарікати , що пробій шини. Замість цього, сміятися і говорити « маи перо Rai
 • Чи не неповаги короля: Ніколи не неповаги короля або зображень короля, це включає в себе валюту – на таїландському Баті з’являється його картина. Хоча Таїланд образу величності закони суперечливі, відкриту неповагу до царя на насправді може посадити вас в тюрму! Люди отримали тривалі терміни ув’язнення за пости на Facebook , які виступили проти монархії.
 • Чи не кидати речі: Відкинувши об’єкт або гроші в чиєму – то напрямку грубо. Витратьте час , щоб передати речі людям правильно, лицьовою стороною вгору, бажано з правого боку. Розкладіть гроші при оплаті кого – то.

Чи є слідувати цим правилам етикету Таїланду

 • Знімайте взуття: Як і в багатьох азіатських культурах, знімаючи взуття перед входом в храм або відвідування чий – то будинок має важливе значення. Деякі підприємства, ресторани і магазини також запитати , що ви зніміть взуття. Якщо ви не впевнені, просто подивіться , якщо є купа взуття на вході, або перевірте, якщо співробітники носити взуття. Тому проста взуття є хорошою ідеєю , в Південно – Східній Азії. Це краще , щоб не наступити на поріг при вході в будинки і храми.
 • Повернути WAI : Вай є Таїланд молитви, як жест з рукою перед і головою злегка нахиленої. Для того, щоб не повертати вай вважається нечемним; тільки король і ченці не повинні повертатися WAIS. Намагайтеся не вай, тримаючи що – то в ваших руках; невеликий цибуля буде досить. Ви могли б хотіти , щоб дізнатися , як сказати привіт на тайському мовою .
 • Використовуйте праву руку: ліва рука вважається брудною, як це іноді використовується для «туалетних функцій.» Завжди використовуйте праву руку , щоб передати об’єкти кому – то і коли платити. Натисніть ліву руку до правого передпліччя (показуючи , що це безпечно поза досяжністю) , якщо ви хочете , щоб показати додаткове повагу.
 • Їжте з ложкою: Правильний спосіб насолодитися смачною тайської кухні є з ложкою в правій руці і виделкою в лівій стороні . Використовуйте вилку , щоб загрібати їжу на ложку; вилка ніколи не потрапляє в рот. Палички зазвичай використовуються тільки для локшини страв і ласощів , таких як млинці.
 • Проявляйте повагу до монахів: Ви зустрінете багато ченців в таких місцях, як Чіангмай; ставитися до них з повагою. Коли вітання монах, монахи отримують вищу WAI , ніж звичайні люди; Ченці не повинні повернути жест. Жінки ніколи не повинні торкатися до ченця, чистять одяг ченця, чи рука що – то монах. Ченці повинні мати можливість харчуватися першим на церемоніях і заходах. Ченці в Таїланді є звичайним явищем – іноді ви будете бачити їх з допомогою смартфонів і інтернет – кафе!
 • Посмішка: «тайська посмішка» відома, важливо Таїланд етикет, і тайці показати його всякий раз , коли вони можуть. Завжди повертайте чию – то посмішку. Посмішки використовуються під час переговорів, вибачаючись, щоб розслабитися , коли що – то йде не за планом, і просто в повсякденному житті.

Таїланд Храм Етикет

Відвідування храмів в Таїланді є обов’язковою для кожної поїздки, проте, багато туристів ухиляються від цікавих місць, таких як Храм Tunnel в Чиангмае, тому що вони не розуміють буддизм або місцеві звичаї. Обов’язково, щоб освіжити в вашому храмі етикету, щоб не образити ні тих, хто молиться!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *