Керівництво по Чайові в Сполученому Королівстві

Posted on

 Керівництво по Чайові в Сполученому Королівстві
Чайові в Лондоні і решти Великобританії, як перекидання в більшості інших місць, може бути незручно і ніяково, якщо ви зробите це неправильно. І, в Великобританії, перекидання, коли ви не повинні додати непотрібні витрати на ваші витрати на поїздки.

В інтересах економії грошей (особливо якщо ви американський мандрівник використовується для перекидання на 20 відсотках) і переконавшись, що кожен отримує лікування справедливо, ось деякі швидкі покажчики про чайові в Великобританії.

Перед поїздки ознайомтеся з яка швидкістю перетворення британського фунта відношенню до інших валют.

Готелі

У Сполученому Королівстві, більшість працівників готелю не розраховувати на чайові, якщо вони не роблять щось особливе для вас, або якщо ви зупинилися на високому кінці готелю. Тим не менш, деякі готелі почали порушення додатковий сервісний збір, який буде додано до ваш рахунок. Ви помітите це в основному в готелях з спа і тренажерний зал, де багато співробітників зобов’язані тримати речі в першокласної формі. Якщо ви хотіли б мати більше сказати в тому, скільки ви кінчики, ви можете вибрати, щоб мати заряд видалений з вашого рахунку.

 • Ви можете нахилити коридорний £ 1-2 за допомогу з вашими сумками.
 • Якщо швейцар вітає вас таксі, а £ 1-5 доречно, в залежності від того, як розкішний готель.
 • Покоївки не зазвичай чайові, але якщо ви хочете, ви можете залишити кілька фунтів в кімнаті, перш ніж перевірити.
 • послуги паркування автомобілів службовцям є рідкістю у Великобританії, і так як там, як правило, плата, чайові не потрібно.

Ресторани і бари

Коли їдальня, плата за обслуговування 12-15 відсотків можуть бути додані в ваш рахунок, але практика не є універсальною в ресторанах Великобританії. Якщо ви бачите, що плата за обслуговування на ваш рахунок, немає необхідності давати чайові.

 • Якщо немає плати за обслуговуванням, чайові в розмірі 10 відсотків є стандартом.
 • У пабах, ви не очікували до кінчиків. Якщо бармен дає особливо хороший сервіс, ви можете запропонувати невелику суму (наприклад, ціни на половину пінти пива), зі словами, «і є для себе» або щось подібне. Бармен може налити собі випити на місці або може покласти гроші в сторону, щоб випити пізніше.
 • Ви не очікується, чайові для їжі в пабах або, але, з ростом gastropubs, це стало чимось сірій зоні. Якщо ви відчуваєте, що паб більше ресторан з баром, ніж паб, який служить їжею, ви можете залишити відгук, схожий на той, що ви б залишити в ресторані.
 • Ви можете побачити кінчик баночку на прилавку при отриманні виносу. Там немає ніякого тиску, щоб поповнити його, але люди часто залишають невелика зміна залишилося після того, як вони заплатили.

транспорт

У Великобританії, це типово для чайових таксиста. Як правило, це прийнято округлити до найближчого фунта, але для дозованого їзди на таксі, нахиляючи 10 відсотків від загального тарифу буде прийнятним. Якщо взяти таксі або сільський Minicab, ви можете бути заряджений попередньо узгодженим плоским тариф, який більшість людей не перекинути на.

тури

В кінці екскурсії, це загальноприйнято, щоб дати вашому провіднику невеликий ради для добре виконаної роботи.

 • Якщо ви добре провели час, і ви були добре доглядають і добре розважали, ви можете нахилити 10 до 15 відсотків від вартості туру. Розглянемо як мінімум £ 2-5 для одного мандрівника, 1-2 £ на людину для сім’ї.
 • На автобусі або автобусі поїздки, водій часто мають ємність близько виходу, де ви можете залишити свій відгук. Якщо ви були на екскурсію на кілька днів, і особливо, якщо водій автобуса також виступав в якості гіда, чайові водієві автобуса £ 2-4 на людину за кожен день поїздки.

СПА та салони

Чайові на курортах не є загальноприйнятою практикою в Сполученому Королівстві, але якщо ви отримаєте стрижку або ваші нігті зробили, ви повинні нахилити стиліста

 • У перукарні, чайові стиліста в розмірі 10 відсотків від суми рахунку.
 • Манікюрниці повинні нахилятися на 10 відсотків від загальної суми рахунку.