Китайський Новий рік в Сінгапурі: Свято по всьому острову

Posted on

Китайський Новий рік в Сінгапурі: Свято по всьому острову

Цілих сім тижнів, більшість етнічних китайської громади в Сінгапурі кидає свою найбільшу вечірку року, жоден бар. Китайський Новий рік є час для сімейного єднання, молитов для процвітання, і витягує всі зупинки для ресторанів, магазинів і вечірок, в основному зосереджений навколо етнічного анклаву Chinatown.

Як відвідувач, занурення в Сінгапурі Китайського Нового року є одним з найбільш автентичних місцевих подій, які Ви будете коли-небудь мати задоволення насолоджуватися на острові. Доведіть решту клану, теж для цього сімейного культурного досвіду.

Китайський Новий рік в Сінгапурі Чайнатаун

Китайський Новий рік в Сінгапурі стартує в етнічному анклаві Чайнатаун, особливо уздовж Eu Tong Sen-стріт і Нью-Брідж-роуд. Святкування Чайнатаун ​​Китайський Новий рік перетворити традиційний китайський анклав острівної держави в бунт ліхтарів, вуличних кіосків і виконавського мистецтва, з святкування тягнуться до Marina Bay.

Подивіться вперед на кілька ключових подій сезону: а Street Light-Up, святкова вулиця Bazaar, Nightly етап шоу, і річка Сінгапур Hong Bao.

Китайський Новий рік Street Light-Up в Чайнатауне. Основні вулиці в Чайнатаун – Eu Tong Sen Street, New Bridge Road, і South Bridge Road – будуть висвітлені з традиційними китайськими ліхтариками і барвистими вуличними ліхтарями , а вуличні артисти і акробати (не кажучи вже про неминучі леві танцюристів) оживляють смуги руху.

Сінгапурський університет технології та дизайну (SUTD) щорічно беруть участь в проектуванні і будівництві китайського Нового року Light-Up. Для «Рік Свині» в 2019 році, SUTD є порося-тематичний світло вгору, посилюється ліхтарями і коропів які висвітлюють вулиці Чайнатауна.

Церемонія відкриття відбудеться 19 січня, початок світла вгору, який буде залишатися на місці до 6 березня.

Китайський Новий рік Зворотний відлік. Кільце в китайський Новий рік в Сінгапурі Чайнатаун, як ви приєднаєтеся до місцевих жителів і місцеві знаменитості , так з петарди і феєрверки йдуть в протягом усього вечора.

Для 2019 року, Чайнатаун ​​китайський новорічний відлік партія проходить увечері 4 лютого, по Eu Tong Sen-стріт і Нью-Брідж-роуд, з 9:30 вечора до 12:30 ранку.

Nightly етап шоу. Місцеві та зарубіжні колективи культурної продуктивності на сцену, демонструючи традиційні китайські виступи , як бойові мистецтва, левові танці, і китайської опери. Приходьте на Айер площі Kreta, поруч з Зуба Будди Relic Храм, щоб побачити акти , що розгортаються щовечора.

Для 2019 року, шоу етапу проходила з 18 січня по 4 лютого, починаючи з 8 вечора і закінчується о 10:30 вечора.

Сінгапур Chinatown гуляння для китайського Нового року очолюються в Kreta Айер-Кім Консультативного комітету Сенг громадян (KA-KS КТС). Більш детальна інформація на офіційному сайті: chinatownfestivals.sg .

Базар Шопінг та Харчування під час китайського Нового року

Сінгапур Chinatown пройде понад чотириста кіосків , що продають традиційні продукти харчування, квіти, китайські вироби і звичайні новорічні прикраси. Майте йти на грилі ласощів, вощений качок, і печиво подає свіже на вулиці, або забрати деякі традиційні китайські новорічні прикраси згадати день за.

Місячний Новий рік базарні ларьки лінія Пагода-стріт, Smith Street, саго Street, Temple Street і Trengganu-стріт в китайському кварталі, з 6 вечора до 10:30 вечора, продовжений до 1 години ночі на китайський Новий рік. Для 2019 святкувань, базар побіг з 18 січня по 4 лютого.

Базар просто вишенька на вершині торгового морозива в китайському етнічному анклаві острова. Дізнайтеся більше про Покупки в китайському кварталі, Сінгапурі .

Singapore River Hong Bao Карнавал

На березі річки Сінгапур, The Float @ Marina Bay проходить щорічно річка Сінгапур Hong Bao карнавал . ( Для того, щоб з’ясувати , що ще Marina Bay хороший для прочитайте наш список 10 кращих речей , щоб зробити в затоці Марина, Сінгапур .)

«Hong Bao» отримав свою назву від традиційних червоних пачок грошей, даних старших покоління китайців незаміжніх молодих родичів під час китайського Нового року.

Нічні культурні заходи і традиційні китайські твори мистецтва можна насолоджуватися на відкритому повітрі, і гігантські ліхтарі виліплених після популярних пам’яток Сінгапуру ткацького верстата більше, ніж життя.

Ваше ім’я написано в китайській каліграфії. Отримати китайське читання знака вашого дня народження. Досліджуйте їжу вулиці на річку Hongbao (докладніше на сінгапурської кухні тут: Десять блюд ви повинні спробувати в Сінгапурі ).

Або просто дивитися щоночі Main Stage Показує розгортання на Float, з участю місцевих виконавців і зарубіжних талантів. Якщо ви хочете , щоб увійти в курс китайської культури на час фестивалю, Hong Bao місце бути. Вхід вільний. Відвідування річки Хонг Бао – Офіційний сайт .

Chingay Парад Сінгапуру

«Chingay», в Hokkien еквіваленті, перекладається як «костюм і маскарад». Нормально врівноважені сінгапурці прийняти Chingay його більш барвистим і музичного екстриму щороку під час Chingay Parade, дводобового вуличне свято і парад, який відзначає кульмінаційний китайського святкування Нового року.

Парад тепер гордо міжнародний, що росте з його чисто традиційних китайських коренів, щоб охопити більше 150 місцевих організації і тисячі виконавців, міжнародними колективами з Китаю, Данії, Індонезії, Шрі-Ланки та на Тайвані.

Парад маршрут Chingay проходить перед Формули Pit будівлі на тлі Сінгапур Флаєр і Marina Bay. Учасники параду будуть їздити на поплавцях, або ходити в процесії, пропонуючи буйство кольору і шуму, що кілька інших фестивалів в Сінгапурі можуть зрівнятися.

Для 2019 року, Chingay буде проходити в ямі будівлі з 15 лютого по 16; окремий Chingay святкування пройде в китайському кварталі на 17 лютого квитки Chingay можна придбати у SISTIC (sistic.com.sg). Квитки також доступні в Visitors Center Сінгапуру на Orchard Road і Singapore Pools Outlets. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб – сайт Chingay: chingay.org.sg .

Для поглянути на те , що очікувати , як глядач, перевірити нашу статтю про Chingay параді в Сінгапурі .

Отримання Там і Розміщення в Чайнатауне

Транспорт: Чайнатаун-центровані гуляння можна легко дістатися на MRT – просто зійдіть на станції метро Chinatown (Ne4 / DT19).

Для того, щоб дістатися до Chingay і річки Хонг Бао, ви можете піти в Марина Бей верхом MRT і висадку на станції Esplanade MRT (CC3), Станція метро Promenade (CC4 / DT15), Станція метро Raffles Place (NS26 / EW14), або станції метро City Hall (NS25 / EW13).

Більш докладної інформації про зручною системі приміського Сінгапуру, прочитайте нашу статтю про їзді Сінгапурі MRT і автобусах з EZ-Link картою .

Проживання: Для розміщення найближчого до святкувань китайського Нового року, ви можете проконсультуватися у наших списки Недорогих готелів в Чайнатаун, Сінгапур ; або перевірити житло ближче до Chingay з нашим списком Riverside Singapore Hotels .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *