Коли я повинен купити мої квитки на поїзд в Італії?

Posted on

 Коли я повинен купити мої квитки на поїзд в Італії?

Мандрівники в Італію часто запитують, чому вони не можуть купити їх італійські квитки на поїзд за шість місяців, або вони повинні купувати їх попереду їх дату подорожі поїзда чи. Відповідь відрізняється квитками на кожен тип італійського поїзда.

Ось що вам потрібно знати про те, коли купувати італійські квитки на поїзд для кожного типу поїзда:

Frecce (Eurostar) Квитки

Квитки на Frecce поїздів, високошвидкісних поїздів , які курсують між великими містами Італії, як правило , можна купити в протягом чотирьох місяців з дати його подорожі.

Знижки часто доступні на швидкісних поїздах для авансових закупівель, в той же день повернення, або для груп з трьох або більше , але зверніть увагу , що деякі дисконтовані і заздалегідь квитки можуть бути не відшкодовуються або НЕ мінливе так ретельно перевірити , перш ніж купити. Frecce квитки можна купити на будь-якій залізничній станції Biglietteria в Італії. Онлайн електронні квитки , включаючи бронювання місць можна купити через Rail Europe.

Важливо : Бронювання місць є обов’язковими на Frecce поїздів. Електронні квитки або квитки , які мають бронювання місць на квитку не повинні бути перевірені , але якщо у вас є квиток і окреме резервування місць , ви повинні підтвердити свій квиток.

міжміські квитки

Міжміські та міжміські плюс квитки на поїзд в даний час можна придбати тільки протягом чотирьох місяців з дати його подорожі. Є іноді знижки для покупок в місяці до за один день до дати початку поїздки або для групових поїздок, але зверніть увагу, що деякі квитки зі знижкою можуть бути не відшкодовуються і не мінливі.

Міжміські залізничні квитки можна купити на Biglietteria в будь-якій залізничній станції в Італії або онлайн через Rail Europe.

Важливо : Бронювання місць є обов’язковими на Інтерсіті плюс поїздах і на більшості міжміських поїздів. Обов’язково перевірити свій квиток перед посадкою на потяг , якщо квиток не на певну дату і час.

Якщо поступка місце, час і дата друкуються безпосередньо на квитку Вам не потрібно перевіряти, але якщо ви не впевнені, то краще зробити це або запитати.

Регіональні Квитки

Квитки на регіональних поїздах, повільніші поїзда, які зупиняються в багатьох місцях уздовж маршруту, як правило, в межах одного регіону, можуть бути куплені протягом чотирьох місяців з дати його подорожі. Існує рідко будь-яка знижка на придбання квитка на регіональний поїзд заздалегідь.

регіональний квиток поїзд не має певну дату або час, він дійсний протягом двох місяців з моменту покупки цього маршруту поїзда. Виняток: Якщо ви купуєте квиток з машини квиток на станції, він може мати позначку дати і часу на нього. Регіональні поїзда не призначили місця, так що якщо ви подорожуєте під час піку перемикає ви можете купити квиток першого класу, щоб мати більше шансів знайти місце. Ви можете купити регіональний квиток на поїзд в Biglietteria в будь-якій залізничній станції в Італії або квитковий у вашій станції відправлення, аж до часу вильоту.

Важливо: Ви повинні підтвердити свій квиток на поїзд перед посадкою на потяг або ви можете бути оштрафовані. Машина може виглядати або з фотографій на цій сторінці.

Italo Квитки

Квитки на приватну лінію Італа Rail, яка обслуговує деякі з великих міст можна купити трохи далі вперед, іноді до п’яти місяців вперед, зі знижками, як правило, доступні для замовлення заздалегідь.

Квитки можна придбати в спеціальних будках на залізничних станціях, які обслуговуються італ або придбані через Rail Europe.

Eurail Італія Передає

Італія залізничних паси повинні бути куплені, перш ніж потрапити в Європу, протягом шести місяців з дати ви плануєте, щоб перевірити його. Перевірити ціни або купити Eurail Італія пройти через Rail Europe.

Важливо: Ви повинні мати свій залізничний прохід підтверджено в протягом шести місяців з моменту покупки на працівника залізниці на залізничній станції. Застереження і добавки не включені в проході і повинні бути придбані окремо.