Коротка історія Лувру: Цікаві факти

Posted on

Від фортеці до Національного музею: нев’януча символ Парижа

Коротка історія Лувру: Цікаві факти

Основні джерела: Лувр Офіційний сайт ; Енциклопедія Britannica

Лувр в першу чергу відомий сьогодні своєю дивовижно багатою колекцією картин, скульптур, малюнків та інших, в основному європейських, культурних артефактів. Але перш, ніж він став одним з найбільших і найбільш вражаючих в світі колекцій творів мистецтва, він провів багато різних функцій. Паризький музей в даний час не відвідують мільйони людей щороку був, до недавнього часу, королівський палац і важливою частиною укріплень, які захищали ранньосередньовічна Париж від загарбників.

Щоб дійсно оцінити цей історичний сайт, дізнатися більше про свою складну історію попереду вашого візиту. Такими є основні факти і події віднімати про сайті.

Лувр в період середньовіччя

1190: Король Філіп Огюст будує масивну фортеця на місці нинішнього дня Лувра в спробі захистити Сито від загарбників. Фортеця побудована навколо чотирьох великих ровів і оборонних веж. Величезний Тримайся, званий тур Grosse , стояв в центрі. Нижні рівні цієї фортеці все , що залишилося; вони можуть бути частково відвідали сьогодні.

1356-1358: Після чергового періоду розростання, Париж тепер простягається далеко за первісною кріпосної стіни , побудованої в 12 – му столітті. Нова стіна побудована частково служити в якості захисту в умовах початку війни Столітньої проти Англії. Чи не Лувр більше не служить місцем оборони.

1364: Лувр перестав служити свою первинною метою, спонукаючи архітектор працює для  короля Карла V в реконвертіровать колишню фортецю в щедрий королівський палац.

Середньовічний вигляд палацу ознак видною по гвинтових сходах і «прогулянкове сад», а інтер’єри були прикрашені гобеленами і скульптурою.
1 527: Лувр залишається незайнятим в протягом 100 років або близько того після смерті короля Карла VI. У 1527 році Франциск I втягується і повністю зносить середньовічний прожиток.

Лувр переходить в його ренесансному облич.

Лувр в епоху Відродження Періоду

1546: Франциск I продовжує трансформувати палац відповідно до ренесансними архітектурними та дизайнерськими тенденціями, викорінення середньовічного західного крила і замінити його структуру в стилі ренесансу. Під час правління Генріха II, Зал каріатид і Pavillon дю – Руа (Королівський павільйон) побудовані, і включають в покої короля. Оформлення нового палацу остаточно завершено за наказом короля Генріха IV.

Середина 16-го століття:  Італієць за походженням французької королеви Катерини Медичі , вдова Генріх II, замовляє будівництво палацу Тюїльрі в цілях підвищення рівня комфорту в Луврі, який за історичними рахунками хаотичне, смердюче місце. Цей конкретний набір планів, в кінці кінців відмовився від іншого.

1595-1610: Henri IV будує Galerie дю Bord De L’Eau (Уотерсайд Gallery) , щоб створити прямий прохід від королівських чвертей Лувру до сусіднього палацу Тюїльрі. Область , відома як Галері де – Руа (Kings ‘Gallery) також побудовані в протягом цього часу.

Лувр У «класичної» Період

1624-1672: Під час правління Людовика XIII і Людовика XIV, Лувр проходить інтенсивну серію реконструкцій, в результаті чого в палаці ми визнаємо сьогодні.

Головні доповнення в цей період включають Pavillon де l’Horloge (Clock Pavilion), який сьогодні називається Pavillon де Сюллі і буде служити в якості моделі для розробки інших павільйонів, які складають сайт сучасну. Пишне Apollo Gallery завершено в 1664 році.

1672-1674: монарх Людовик XIV переміщує місце королівської влади в Пале – де – Версаль в сільській місцевості. Лувр впадає в стан відносного забуття в протягом століть.

1692: Лувр має нову роль як місце зустрічі для художніх та інтелектуальних «салонів», і Людовик XIV наказує створення галереї для античних скульптур. Це було першим кроком на шляху до народження найбільш відвідуваний музей у світі.

Тисячі сімсот дев’яносто один: Після французької революції 1789 року , Лувр і Тюїльрі тимчасово повторно подати як національний палац «збирати пам’ятки науки і мистецтва».

1793: Революційний уряд Франції відкриває Центральний музей Мистецтв де ла République, новий громадський інститут , який багато в чому передує сучасну концепцію музею. Вхід вільний для всіх, в той час як колекції в основному взяті з захоплених володінь французьких королів і знатних родин.

Стати Великий музей: імперіями

1798-1815: Майбутній імператор Наполеон I «збагачують» колекції в Луврі через псується , набуті під час його завоювань за кордоном, і в Зокрема , з Італії. Музей перейменований в Musée Наполеона в 1803 році і бюст імператора знаходиться над входом. У 1806 році архітектори імператора Percier і Fontaine побудувати невеликий «Тріумфальна арка» на центральному павільйоні Тюїльрі в честь військових перемог Франції. Арка спочатку включає в себе чотири античних бронзових коней , які були взяті з базиліки Сан – Марко в Італії; вони будуть відновлені в Італію в 1815 році , коли перша імперія падає. В протягом цього періоду, Лувр також значно розширено за рахунок включення багатьох з крил і сьогодні, в тому числі Кур Карре і Grande Galerie .

1824: Сучасний музей скульптури відкривається в західному крилі «Кур Карре». Музей включені скульптури з Версаля та інших колекцій, через всього лише п’ять кімнат.

1826-1862: По мірі розвитку сучасних методів курирування і торгівлі, колекції Лувра значно збагатили і розширена за рахунок включення робіт від іноземних цивілізацій. Від єгипетських і ассірійських старожитностей до середньовічного і ренесансного мистецтва і сучасної іспанської живопису, Лувр добре на своєму шляху , щоб стати бегемотом центром мистецтва і культури.

1863: тепер масивна колекція Лувру є перейменували в Musée Наполеон III в честь лідера Другої імперії. Розширення колекції в основному за рахунок придбання 1861 року понад 11 тисяч картин, творів мистецтва, скульптур та інших об’єктів від маркіза Кампана.

1871: У розпалі народного повстання 1871 року , відоме як Паризька Комуна, Тюїльрі палац спалено «Комунар» . Палац ніколи не відновлюється, залишаючи тільки сади і ізольованих будівель. У цей день, за Принаймні , один французький національний комітет продовжує клопотати про відновлення палацу .

ДАЛІ: Поява сучасного Лувру

Наступний період в історії цього культового французького сайту приносить подальші зміни і перевороти, починаючи з руйнуванням старого палацу Тюїльрі.

1883: Коли Тюїльрі палац знесли, головний перехід відбувається і Лувр перестає бути місцем царської влади. Сайт в даний час майже повністю присвячений мистецтву і культурі. В протягом декількох років, музей буде розширюватися значно , щоб взяти на себе всі основні будівлі.

1884-1939: Лувр продовжує розширюватися і відкриває незліченні нові крила і колекції, в тому числі крила , присвячений ісламському мистецтву і Музей декоративного мистецтва.

1939-1945: З наступом проривом Другої світової війни в 1939 році, музей закритий , а колекції евакуйовані, за винятком найбільших частин , які знаходяться під захистом мішків з піском. Коли гітлерівські війська вторгаються в Париж і велику частину Франції в 1940 році, Лувр знову відкривається, але в основному порожньо.

1981: президент Франції Франсуа Міттеран представляє амбітний план по реновації та реорганізувати Лувр і перемістити тільки залишається урядове міністерство в інше місце, що робить Лувр виключно присвяченим його діяльність в якості музею в перший раз.

1986: Музей Орсе знаходиться відкритий в колишньої локалі залізничної станції Orsay через Сену. Новий музей передає більш сучасні роботи від художників , що народилися між 1820 і 1870 роками, і незабаром ставить перед собою , крім своєї колекцією живопису імпресіоністів, серед інших.

Роботи з Же де Пом на західному кінці Тюїльрі також передаються в Orsay.
1989: скляна піраміда Лувра побудований китайський архітектор І. М. Пий буде відкритий і служить в якості нового головного входу.