Кращий час для відвідин Єгипту

Posted on

Кращий час для відвідин Єгипту

Протягом тисяч років, мандрівники вирушили до Єгипту, щоб дивитися в подиві на древніх пірамідах і храмах, що залишилися з часів фараонів, один з найбільших цивілізацій в світі коли-небудь знав. Зовсім недавно, відвідувачі також піти, щоб ввібрати культуру або робити бізнес в Каїрі; і відкрити для себе ідилічні пляжі і всесвітньо відомі рифи Червоного моря. Якщо поїздка в Єгипет в вашому списку відра, один з перших рішень, які ви повинні будете зробити це, коли йти.

Якщо погода вашою головною турботою, найкращий час, щоб відвідати Єгипет знаходиться під північній півкулі восени, взимку або ранньою весною (з жовтня по квітень), коли температура нижче. Для того, щоб уникнути натовпу на стародавніх пам’ятників, таких як піраміди Гізи, Луксор і Абу-Сімбел, намагайтеся уникати пік сезону (грудень і січень). У цю пору року, проживання та екскурсії по всій країні, як правило, дорожче. Бюджет мандрівники можуть отримати хороші знижки в літніх і плечових сезонах.

Погода в Єгипті

Для багатьох людей, погода є вирішальним фактором при прийнятті рішення, коли відвідати Єгипет. Клімат, як правило, жарко і сонячно протягом усього року, і є дуже мало опадів на південь від Каїра. Навіть в самих вологих місцях (Олександрія і Рафах), дощі тільки в середньому 46 днів на рік. Зими, як правило, м’які, з денними температурами в Каїрі в середньому близько 68 градусів F. У ночі температура в столиці може впасти до 50 градусів F або нижче. Влітку температура досягає в середньому 95 градусів за Фаренгейтом, посилюється інтенсивної вологістю.

Важливо пам’ятати , що багато хто з древніх пам’яток Єгипту розташовані в пустельних районах , які залишаються гарячими , незважаючи на близькість річки Ніл. Піднімаючись в безповітряному гробниці на 100 градусів день може бути осушення. Кілька головних визначних пам’яток розташовані на півдні Єгипту, де він ще спекотніше , ніж в Каїрі. Якщо ви плануєте відвідати Луксор, Асуан, Абу – Сімбел і / або озеро Насера з травня по жовтень, переконайтеся , щоб уникнути полуденної спеки, плануючи ваш оглядове для рано вранці або пізно ввечері.

У період з березня по травень хамсин вітер приносить густу пил і піщані бурі.

Кращий час для круїзу по Нілу

Маючи це на увазі, найкращий час, щоб забронювати круїз по Нілу з жовтня по квітень. Температури керовані в цю пору року, що дозволяє отримати максимальну віддачу від одноденних поїздок до знакових пам’яток, як Долина царів і храми Луксора. З тих же причин, подорожі під час піку літніх місяців з червня по серпень не рекомендується. Середні максимуми для Асуана перевищують 104 градусів за Фаренгейтом в цю пору року, і не дуже багато тіні, щоб запропонувати відстрочку від полуденного сонця.

Кращий час, щоб насолодитися Червоним морем

Червня по вересень відмінний час для відвідування курортів Червоного моря. Незважаючи на пік літа, температура на узбережжі набагато холодніше, ніж в інтер’єрі. Середні літні температури на популярний пляж курорту Хургада висіння на позначці 84 градусів за Фаренгейтом, в той час як температура води в морі є ароматної 80 градусів F-ідеально підходить для підводного плавання і підводного плавання. У липні і серпні це необхідно бронювати заздалегідь, так як курорти можуть отримати зайняті відпочивала європейців і американців; і багатих єгиптян прагнучи врятуватися від спеки в Каїрі.

Кращий час для Західної пустелі Єгипту Відвідати

Літо в пустелі слід уникати, так як температура в місцях , як Сива Oasis зазвичай перевищує 104 градусів по Фаренгейту У розпалі зими, температура може опускатися нічний трохи нижче заморожування, тому найкращий час для відвідування знаходиться на півдорозі між двома або навесні або восени. Лютого по квітень і з вересня по листопад є оптимальний час температура мудрий, хоча навесні відвідувачі повинні бути інформовані про можливі піщаних бур в результаті щорічного хамсин вітру.

Подорож до Єгипту під час Рамадана

Рамадан є священним для мусульман місяця посту і дати змінюються щороку відповідно до дат ісламського календаря. Туристи не очікується пост під час відвідин Єгипту під час Рамадана. Проте, магазини і банки, як правило, щоб закрити протягом більшої частини дня, в той час як багато кафе і ресторани не відкриваються взагалі в денний час. У нічний час, є взагалі святкова атмосфера, як їсти і пити резюме. Ближче до кінця Рамадану, є кілька свят, які цікаво випробувати і спостерігати.

весна

Весна гарний час , щоб відвідати Єгипет, так як температура , як правило , досить помірною. Деякі відвідувачі можуть хотіти , щоб уникнути хамсин вітру сезон (березень-квітень), а видимість часто погіршується піщаних і пилових бур. Це особливий інтерес для захоплених фотографів. Розміщення і туристичні ціни , як правило , дешевше , ніж в піковий зимовий сезон.

Події, щоб перевірити:

  • Абу Ель Хаггага Moulid, п’ятиденний карнавал в Луксорі, як правило, відбувається навесні, за місяць до Рамадану. Фестиваль святкує суфійської лідер 13-го століття, Юсуф Абу Аль Хаггага.
  • Люди Єгипту відзначають Ша Ель Нессіми вітати сезон весни в країні. Це зазвичай відбувається в квітні, після коптської Пасхи.

літо

Температури часто душно влітку, особливо в Верхньому Єгипті близько Луксора. Але подорожувати в цей час має свої переваги: ​​ви можете побачити Єгипет без опуклостей співвітчизників туристів, залишивши вас в спокої на деякі з найбільш шанованих пам’яток країни. Рамадан зазвичай припадає на літні місяці; потрібно враховувати, що деякі пам’ятки можуть закрити раніше, ніж зазвичай.

Події, щоб перевірити:

  • Мусульмани закінчити довгий місяць Рамадан з Ід аль-Фітр, релігійне свято.

падіння

Як весна, осінь приносить більше прохолодні температури і доступні ціни. Тепло іноді може тривати в жовтні, але натовпу все ще тонкі, роблячи це прекрасний час, щоб відвідати популярні пам’ятки. Якщо ви плануєте відвідати пляж, це ідеальний сезон, щоб зробити так, як Червоне море все ще тепле і безлюдним.

Події, щоб перевірити:

  • Вафа аль Nil стародавнє свято, присвячений річці Ніл. Це, як правило, проводяться протягом вересня.

зима

У той час як зима може означати хорошу погоду, це також високий туристичний сезон. Цікаві місця будуть більш тісно, ​​і ціни на готелі можуть злітати. Існує іноді дощ і деякі міста, як Олександрія, буде досить вологою.

Події, щоб перевірити:

  • 7 січня о копти Єгипту святкують Різдво коптський. Опівночі віруючі збираються в масовому порядку і насолодитися традиційним Фаттах їжу разом.
  • Сімбел Фестиваль Абу проводиться 22 лютого кожного року в честь однойменного храму.
  • Раніше проведене літо, Cairo Art Fair є однією з найбільших виставок сучасного мистецтва в країні.