Skip to main content

Кращий час для відвідування Сінгапуру

 Кращий час для відвідування Сінгапуру
Вирішивши, найкращий час для відвідування Сінгапуру залежить від того, чи хочете ви, щоб уникнути періодів зайнятості під час фестивалів або прийняти натовпу і приєднатися до веселощів. Якщо ви хочете збільшити суху погоду, найкращий час для відвідування Сінгапуру протягом літніх місяців в червні, липні і серпні.

Сінгапур є серйозним плавильним котлом для різних релігій і етнічних груп, особливо китайських, малайського і індійського. Крім того, крихітне острівна держава, яке є містом-державою, має один з найбільших відсотків іноземних працівників в світі. З такою великою кількістю національностей в одному місці, завжди є щось, щоб святкувати! Ви можете несподівано опинитися в гущі масивного фестивалю або вуличну ходу ви не знали, прийдуть.

Погода в Сінгапурі

Сінгапур розташований дуже близько до екватора. Це всього лише 85 миль на південь від міста. Ви ніколи не буде холодно в Сінгапурі, якщо це не тому, що кондиціювання повітря постійно колінчаті до максимуму всередині багатьох торгових центрів. Музеї та кінотеатри кіно ще гірше, взяти куртку! Температури залишаються незмінними протягом усього року, з максимумів 88 градусів за Фаренгейтом і мінімумів в середині 70-х років.

Багато в перший раз мандрівники в Сінгапур здивовані бачити так багато зелених насаджень і достатку пішохідних маршрутів. Вони очікували, що футуристичний місто, де бездушний бетон і рухомі тротуари замінені всі зелені насадження. Але острів залишається зеленим через: Сінгапур отримує багато грози. На відміну від решти Південно-Східної Азії, де практично немає дощу під час піку сухого сезону, несподівані дощі спливали часто в Сінгапурі. На щастя, вони зазвичай не тривають довго, і сонце повертається, щоб підняти вологість.

Середня вологість в Сінгапурі завжди вище 80 відсотків.

Дощі в основному незмінною протягом усього року для додаткового дощу в листопаді, грудні і січні, за винятком. Сінгапур відчуває дощові місяці під час сезону дощів в період з листопада по січень.

Що робити, коли йде дощ в Сінгапурі

Середній Сінгапур 178 дощових днів на рік, це майже один з двох днів на рік з невеликим дощем! Поряд з взаємозалежної матрицею торгових центрів, критих продовольчих судів і місцевих ринків, є багато світового класу музеїв в Сінгапурі , щоб насолодитися під час проходять злив.

Дим і Haze від Суматри

Сінгапур отримує передбачуваний серпанок і дим щорічно від підсічно-вогневої сільськогосподарських пожеж, лють з-під контроль в сусідній Суматрі, Індонезії, тільки на захід. Забруднення, викликане ці пожежі тільки один більш приклад того, як нестійкий пальмова олія плантація стала екологічною катастрофою. Незважаючи на протести з боку уряду, пожежі зазвичай починаються приблизно в травні і може тривати протягом сухих літніх місяців.

Зміни в напрямку вітру іноді несуть серпанок так само швидко, як він прийшов, так що ви не повинні уникати відвідування, якщо ви вже не страждають від респіраторних захворювань. У дні, коли рівні частинок піднімаються занадто високо, повітря може дратувати очі і викликати задуху. Місцеві жителі часто вважають за краще носити захисні маски, коли настає помутніння; ви можете отримати ваш в будь-якій аптеці.

На кілька років рівень твердих частинок в підйомі повітря вище «безпечних» порогових значень, змушуючи деяких бізнес – закриття. Мандрівники з дихальними проблемами повинні перевірити димки в Сінгапурі сайті , створеному Національне агентство по навколишньому середовищу , щоб побачити , якщо каламутність є серйозною загрозою. На деяких дуже туманні дні в минулому, жителі порадили мінімізувати відкрите час і залишатися в приміщенні.

Державні свята в Сінгапурі

Жителі Сінгапуру користуються 11 державних свят щорічно для розміщення чотирьох основних релігійних груп (буддійські, мусульманські, індуїстські і християнські). Спостерігаються також деякі світські свята, такі як Новий рік (1 січня), не пов’язані з конкретними групами.

Деякі свята, такі як Місячний Новий рік охоплюють набагато довше, ніж один день, і місцеві жителі запросити час відпочинку до або після того, як максимізувати час. Компанії, що належать конкретних етнічних групи можуть як і раніше закриті в зв’язку, і поїздки можуть бути порушені.

Якщо державне свято випадає на неділю, підприємства закриються, а не понеділок. Міністерство трудових ресурсів встановлює дати державних свят в Сінгапурі щороку. Перевірте свій календар, якщо ваш час в Сінгапурі коротко.

Багато фестивалі і свята в Сінгапурі засновані на місячно – сонячних календарях, тому дати змінюються від року до року.

Свята розрізняються між етнічними групами. Регулярні громадські свята для Сінгапуру включають в себе:

 • Новий рік (1 січня)
 • Китайський Новий рік (два дня відзначається в січні або лютому)
 • Страсна п’ятниця (березень або квітень, дати варіюються)
 • День Праці (1 травня)
 • День Весак (дати варіюються, зазвичай в травні)
 • Харі Райян Пуаса (дата варіюватися в залежності від Рамадана)
 • Національний день (9 серпня)
 • Харі Райян Хаджі (дати варіюються)
 • Дівалі (Діпавалі) (дати варіюються, як правило, жовтень або листопад)
 • Різдво (25 грудня)
 • Виборчі день загальних виборів і президентських виборів дні державних свят

Пік сезону в Сінгапурі

Як завжди, подорожуючи під час великих державних свят може бути цікаво, але очікувати більш високі ціни на житло. Готелі часто роздувають ціни для збільшення попиту, зокрема, під час місячного Нового року.

Фестивалі та події в Сінгапурі

Найгірший сценарій для відвідування Сінгапуру, щоб опинитися якраз в день або два після того, як головний фестиваль. При поганому часу, ви будете мати справу з натовпами і більш високі ціни, не отримуючи насолоджуватися сам фестиваль. Найбільші фестивалі, що впливають на транспорт і проживання в Сінгапурі Різдво (так, один на 25 грудня), Місячний Новий рік в січні або лютому, Рамадан і Національний день. Ви знайдете безліч дрібних подій, паради і свята, щоб насолоджуватися іншими азіатськими фестивалями.

весна

Весна в Сінгапурі стартує сухий сезон в країні, що робить його головним чином приємне час для відвідування. Температура, як правило, близько 76 градусів за Фаренгейтом.

Події, щоб перевірити:

 • Сінгапурський міжнародний кінофестиваль затяжного незалежне культурна подія країни. Він проводиться щорічно в квітні.
 • У травні, Singapore Airlines виступила спонсором Кубка Singapore Airlines. З призом 3 мільйони доларів, це один з найбагатших скачки подій в Азії, залучаючи орди в Turf Club.

літо

Літо dryest сезону в Сінгапурі і один з найпопулярніших серед відвідувачів, але ви повинні враховувати якість повітря, коли ви відвідуєте. Незважаючи на велику кількість зусиль, щоб приборкати слеш-вогневе методи ведення сільського господарства в сусідній Суматри, вони як і раніше, і дим, і серпанок створюють погане повітря, якість дроселів до місцевих жителів і туристів щоліта.

Події, щоб перевірити:

 • Сінгапур кулінарний фестиваль є місячник свято їжі.
 • Велика Сінгапурська розпродаж рай для покупців. З травня по липень універмаги, торговельні центри і окремі бутики пропонують неймовірні знижки і провести пізно вночі торгові події.

падіння

Рання осінь бачить перерву в турпотоку, що вразила влітку. Якщо ви приїхали досить рано, ви також можете ходити по магазинам в самому кінці Великої Сінгапур Продаж.

Події, щоб перевірити:

 • Гран Прі Сінгапуру є частиною Формули чемпіонату світу. Він проводиться щоосені в Marina Bay Street Circuit.

зима

Навіть лютий, часто сухий місяць в Сінгапурі, як і раніше становить в середньому вісім днів дощу. Ви побачите багато жителів, які перевозять парасольки в усі часи; вони корисні як для спекотного сонця і несподіваного дощу.

Події, щоб перевірити:

 • Chingay Парад щорічно вуличний парад, який проходить в лютому. Барвиста церемонія святкує день народження китайських божеств.
 • ZoukOut, один з найбільших фестивалів танцювальної музики Азії, проходить щороку в грудні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *