Кращі буддійські храми в Чиангмае для відвідування

Posted on

Є сотні цікавих буддійських храмів в Чіангмай. Деякі з них є історично значущими, деякі містять красиві твори мистецтва, деякі користуються популярністю у місцевих буддистів, а деякі пропонують іноземцям можливість дізнатися про буддизм. Ось п’ять варто відвідати.

Коли ви йдете, пам’ятайте , що храм ( так звані Ватою на тайському мовою ) є не тільки туристичною визначною пам’яткою. Більшість буддійських храмів Чиангмая знаходяться там , щоб служити буддистом і спільноти, так що ви повинні будете носити скромний одяг і бути спокійним. Майже всі буддійські храми в Чиангмае безкоштовно або просити пожертвування.

Wat Chiedi Луанг

Кращі буддійські храми в Чиангмае для відвідування

Хоча фронт Підстав будинків нових, прикрашені храмові будівель, Wat Chiedi Люди є батьківщиною руїн 600-річного храму, який колись був домом для Смарагдового Будди, який в даний час проживає на підставі Великого палацу. Цегла і камінь структура, в оточенні вирізаних слонів, не була повністю відновлена, але колись був найвищою будівлею в місті Чіангмай.

Ват Пан Тао

Цей невеликий храм прямо поруч з Wat Chiedi Луанг примітний, тому що він зроблений повністю з дерева. Хоча це не вистачає «шику» багато хто з інших храмів міст покриті, витончені різьблені вироби з дерева, які прикрашають Wat Пан Тао гідні відвідувань.

Wat Phra Singh

Wat Phra Singh означає «лев Будди», і це те, що це 600-річний храм в Старому місті Чіангмай відомий. Великі храмові підстави також будинок численних ветувати проектованих будівель з значними лініями даху і складної монументальної роботи.

Wat Дойсутхеп

Розташована в сторону Дойсутхеп, великий гора на захід від центральної Чіангмай, цей храм наповнені сотнями зображень Будди, блискучого золотого chiedi і десятки послідовників тих, хто молиться. Підніміться на кілька сотень кроків від заснування храму, щоб дістатися до вершини, або взяти 30 бат фунікулера.

Wat Chiang Man

Найстаріший храм в Чіанг Май був побудований в 1292 році і є винятковим прикладом архітектури Ланна стилі. Золотий chiedi оточений різьбленими слонами є фаворитом серед відвідувачів, але багато червоні дахи і золоті малюнки на нових храмових будівель також винятковим.