Кращі місця для гарячого шоколаду в Парижі

Posted on

Кращі місця для гарячого шоколаду в Парижі
Коли це крижаний, холодну і забороняючи, ви могли б розглянути застовпити деякі з кращого гарячого шоколаду Парижа може запропонувати. На жаль, в кутку кафе не завжди доцільно: це загальноприйнята бути поданий ледь теплою водою з шматочками нерозчиненого промислового какао порошку підстрибуючи навколо у верхній частині. Щоб додати образу рани, ви можете в кінцевому підсумку платити чотири або п’ять євро в поп – за цю бідну людину Chocolat Chaud .

На щастя, кустарні виробники гарячого шоколаду, згадані нижче, є реальною угодою. Вони використовують високоякісні сорти какао і шоколад, реальне молоко (задуха!), І часто винахідливі з ароматами, шнурівка свої багаті шоколадні напої з нотами, такими як пряний імбир і кардамон або солодкої м’яти і апельсина. Без подальших церемоній, ось наші вибори для того, де погрітися і поблажливо у французькій столиці. Тільки не забудьте протерти молочну піну з верхньою частиною губи, перш ніж відправитися назад в магазині або оглянути!

Анджеліна

Ймовірно, найбільш бажане місце для гарячого шоколаду в Парижі, і завжди наповнений туристами, це Відень стилі Belle Epoque Чайна близько 1903 славляться своєю ультра-багаті, строго традиційна Chocolat Chaud . Це не мій улюблений (я вважаю , що це буде трохи занадто солодким і товстим) , але для багатьох людей гарячого шоколадом Анджеліни є золотим стандартом. Завжди резервує вперед, особливо в холодні місяці і в вихідні дні, коли довгі черги туристів чекають столи змії виходять на Рю де Ріволі. Якщо ви віддаєте перевагу чай, Анджеліна також один з наших виборів кращої чайхани в Парижі.

 • Адреса: 226 Рю де Ріволі, перший округ
 • Метро: Тюїльрі, Конкорд
 • Телефон: +33 (0) 1 42 60 82 00

Chocolaterie Жак Генин

Я ще не спробував гарячий шоколад в недавно відкритому Маре бутіку самозваного, самообучающихся шоколадного маестро Жак Генин. Геніна в Chocolat Chaud , як повідомляється , деякі з кращих в місті і служив з теплотою і витонченістю. Як шоколадка Hevin, в атмосфера є ультрасучасної тут, тому залишає за собою якесь – то час для вітальні тут після того, як топтатися навколо або покупок в модному районі Маре.

 • Адреса: 133 Рю де Тюренн, третій округ
 • Метро: Filles де Calvaire
 • Телефон: +33 (0) 1 45 77 29 01

Мезон дю Chocolat

Це престижні французькі гастрономічні пропозиції будинку, не дивно, відмінний гарячий шоколад в деяких зі своїх місць. Якщо ви віддаєте перевагу більш грубе, багатшими, менш солодке розмаїття Chocolat Chaud , ця версія має задовольнити вашу тягу. І якщо у вас немає часу , щоб сидіти, ви завжди можете купити мішок чистого шоколаду «кульок» (доступний в двох різних «сильних» – на фото) , щоб зробити свій власний будинку.

 • Адреса: 52, Rue Francois 1er, восьмий округ
 • Метро: Франклін Д. Рузвельт
 • Телефон: +33 (0) 1 47 23 38 25

Жан-Поль Hevin

Жан-Поль Hevin вже добре відомий як один з видатних майстрів шоколаду Парижа. Hevin винайшов меню гарячих сортів какао для різних годин day– деякі збуджуючі, інший відпочинок. Наш безумовний фаворит 4 PM «Афродизиак», з сильними нотами імбиру і спецій. Ще більш екзотичне? Chocolat Окс huitres (Шоколад з устриці), Chocolat а – ля CAROTTE (морква) або Chocolat дзен з маття зеленого чаю. Для традиціоналістів, є вибір більш класичних рецептів , а також, використовуючи тільки високоякісні шоколадні цукерки.

 • Адреса: 41 Rue Бретань
 • Метро: Тюїльрі