Кращі пам’ятки і тури в Антібі

Posted on

Початок о Старому місті

Почніть з прогулянкою по Vielle Віля або старого міста. Почніть вниз по гавані – діляться на старий порт і новий порту Вобан, для погляду на те, як інших, дуже багаті напіввиведення або поплавцях, в їх супер – яхтах. Це далеко від тих часів , коли Гі де Мопассан , пришвартованих свій човен в невеликий порт в 1886 році під час перебування в Ла Бастід дю Боске і писати короткі оповідання і роман Mont Оріо .

Звідси, йти назад по старій кам’яній арці до ринку, де кіоски переливу з фруктами і овочами. Візьміть таблицю і креп в Ле Qu4tre (4 Кур Массена, тел.: 33 00 (04) 93 34 84 83), щоб спостерігати дію. Ви можете побродити по вуличках за ринок або йти вздовж кріпосної стіни на набережній Найвищим-де-Грас, де вид на море прекрасні.

Мальовничий Шато Грімальді домінує над горизонтом. Сьогодні в ньому знаходиться Musée Picasso, чудовий музей з невеликою, але дуже хорошою колекцією. Пікассо жив тут восени 1946, жертвуючи картини і малюнки, які він зробив у місті.

Середньовічна церква Непорочного Зачаття була колись собор. Незважаючи на зниження рейтингу, це досить сайт з дерев’яним ліпним фасадом і варто крокувати всередині свого розп’яття один тисячі чотиреста сорок сім і Богородиці ліпив в 1515 році.

Голова на півдні уздовж кріпосної стіни до чудового Місцем їй Safranier, серце дуже маленькою, вільної комуна Safranier, створені після Другої світової війни. Відомо дві речі: місце , де Нікос Казантзакис писав Грек Зорба (він жив не 8 Rue Du Bas-Кастелло.), А також чудове бістро La Taverne дю Safranier, (1 Рю дю Safranier, тел: 00 33 ( 0) 4 93 34 80 50). Це випадково, вітаючи місце , де риба є кращим вибором.

Прогулянка в сто ярдів або близько приведе вас на південь від Musée d’Archeologie, який охоплює 4000 років історії, виявлених в районі Антіб. Озирніться звідси і побродити по маленьких вуличках на критому ринок. Це легко заблукати і так само, як легко знайти себе знову.

Музей Пікассо в замку Грімальді

У 1946 році Пікассо став жити в замку Грімальді і був настільки захоплений місці і видом на море , що пізніше він дав велику кількість його робіт в місті. З іншими пожертвуваннями, в зокрема , від Жаклін Пікассо в 1991 році, колекція виросла і тепер включає в себе картини міфологічних звірів і морських зображень Середземномор’я, а також чудова колекція кераміки, які варто відвідати в поодинці. Коли немає великої виставки, ви також будете бачити яскраві, багато кольорові картини Миколи де Сталя, який жив і помер, в Антібі.
Корисна інформація Замок Грімальді
Місце Marijol
Тел.: 00 33 (0) 4 92 90 54 28

Час
роботи 15 червня-15 вересня: вівторок по неділю 10 ранку-опівдні; 2 вечора-6 вечора
16-го червня 14 вересня: Вівторок по неділю 10 ранку-6 вечора
закриття понеділка
перший Closed січня, 1 травня, 1 листопада, 25 грудня

Прийом 6 євро

Див націлився на Cap d’Antibes

Cap d’Antibes є мис працює на південь від Антіб і Жуан-ле-Пен. Довгі і вузькі, це легко через йти із заходу на схід , але якщо ви хочете , щоб досліджувати трохи більше і є час, або взяти на себе дуже локальний envibus і зупинку в різних місцях, або диск.

Це чудова, лісиста, горбиста місцевість, повна розкішних вілл ви знайдете вниз маленькі провулки , які ведуть в нікуди , крім великого уявлення. Дорогоцінний камінь в короні є ставним Hotel Eden-Roc . Інші місця , щоб бачити включають Musée Napoléonien , і в середині 19-го століття Вілла Eilenroc , додому до фестиваль класичної музики в кінці липня. Якщо погода punishingly жарко , і ви жадаєте зелень, пройти через Jardin тюрю , створений ботанік Густав Тетерею в 1857 році.

Не пропустіть це маленький La Garoupe Sanctuary каплиця з його кораблями і моделями; Каплиця цих рибалок сповнена яскравих нагадувань про тих, хто загинув в море. Сусідній маяк є одним з найпотужніших на узбережжі – маяк можна побачити за 52 кілометрів (25 миль) в море.

Дотримуйтесь слідами минулих художників навколо Антіб

Антіб має більш справедливу частку художників, які закохалися в тут і забарвлених невелику цитаделі міста на Середземному морі. У місті в даний час відзначається їх популярність, поставивши стенди у всіх місцях, де художники створили свої мольберти і захопили сцени назавжди. Візьміть карту туристичного офісу легко для сприйняття, який приймає вас навколо всіх стендів, показуючи оригінальні твори мистецтва.

Керована прогулянка приведе вас від Кур Массена, показуючи на ринку, перш ніж вона була покрита справжньою чавунної структурою, як намальовані Emile-Шарль Dameron, повз зору l’Ilette Ежена Будена забарвлений в 1893. Там є Клод Моне картина Антіб із засніженими Альпами на задньому плані, видом з бульвару де Бекон і чудовою картини Ернеста Месонье вершників на пляжі Salis в 1868. Там же впізнаваний Пікассо, хоча це дрібниця абстрактно. Багато оригінали знаходяться в музеях США, так що ви цілком може визнати їх. Це робить відкриття реального погляду цікавим, і це велика прогулянка.

Візьміть карту з Tourist Office
42 Avenue Robert Soleau
Тел.: 33 00 (0) 4 22 10 60 10
Веб – сайт

Прогуляйтеся через відкриті ринки

Все йде на критому ринку продуктів харчування в Кур Массена в самому серці Старого міста. Це дивовижне видовище – надихаюча суміш зі свіжих фруктів і овочів, сиру, оливок, шинки і ковбаси. Партеру професійних виробників і торговців , як сир людина Жак стікати по зовнішній боку, а по центру люди з ЛПГ та трав’яні сади налаштовують свої стенди. Це буйство фарб і запахів , і ідеальне місце , щоб купити їжу для великого пікніка.

 • Щодня 1 червня 1-го вересня, інші місяці щодня, крім понеділка. 6:00 am-1: 00pm.
 • У другій половині дня це поворот ремісничого ринку . Ви знайдете художник і кераміст, скульптуру та дерев’яні токар – різна ступінь майстерності – показуючи їх роботу на критому ринку.
 • Середина червня по вересень, щодня, крім понеділка, з 3 вечора до півночі
 • Жовтня до середини червня п’ятницю, суботу та неділю з 3 годин

Ринок одягу справжній мікс. Деякі з них досить магазин з низькими цінами, але це дійсно весело досвід , і ви можете перебирати коробки взуття, або підібрати вид плаваючою білі льняні спідниці і топи , які просто крикнути для носіння на одному з цих шикарних яхт. Всі ринки одягу працювати з 7 amto 1 години

 • По вівторках і суботах: Місце Amiral Barnaud, Старе місто
 • Середовища: місце Жан Од, La Fontanne
 • Четверги: Поштове відділення автостоянка, Старе місто
 • Fridays: понт Dulys, Жуан-ле-Пен

Там також гарна друга рука Brocante ринок . Це має місце в іншому районі міста Антіб, завжди з 7 ранку до 6 вечора

 • По четвергах і суботах: Місце Audiberti, Старе місто
 • Субота: місце Nationale, Старе Місто
 • Четверги: Бульвар d’Aguillon. Старе місто

Знаменитий Антіб Art Fair  проходить в протягом останніх двох тижнів в квітні в Пре-Окс-Pêcheurs, прямо навпроти порту Вобан. Це великий антикваріат і художній ярмарок, одна з найбільших у Франції, з серйозними торговцями і колекціонери приходять з усією Європою.

Пляжі і Marineland для сім’ї

Пляжі в Антіб і вздовж Cap d’Antibes дуже різняться. Вони включають в себе ділянки жовтого піску (дуже переповнений в літніх місяцях), гальковий довгі пляжі , які тягнуться з близько дороги від Антіб уздовж узбережжя до Ніцци, і ряд невеликих кам’янистих бухт навколо кришки , які є прекрасними для підводного плавання. Велика частина піщаного, сімейні пляжі мають мінімальні душові, туалети і місце , щоб купити їжу. На пляжі Ла Salis зробити Chez Jozy, стенд їжі , яка продає кращі, свіжоприготовані пан bagnats (бутерброд з тунцем в рулоні) і картопля фрі.

Коли пляжі приїлося, зробити свій шлях до Marineland тільки за межами основної частини Антіба, хоча майте на увазі – це досить дорого. Там цілий пліт діяльності на пропозицію, в тому числі бризкаючи вниз за течією річки акули, дивлячись на білих ведмедів і пінгвінів, зустрічаючи морські леви і дивитися ці захоплюючі дельфіни, що проходять через їхні кроки.

Марінеланд
RN7, пр Моцарт
Тел.: 00 33 (0) 8 92 30 06 06
Сайт