Кращі поради для подорожей по Балі, Індонезія

Posted on

Кращі поради для подорожей по Балі, Індонезія

Транспортування в Балі приходить багато смаків, деякі більш для туриста , ніж інші. Якщо ви не покладатися на свій готель , щоб отримати навколо вас, не то, що немає нічого поганого в тому, що, ви можете отримати по місту пішки, на орендованому велосипеді або мотоциклі, або через БЕМО.

Якщо ви шукаєте, щоб йти між містами, ви можете зловити їздити на громадському БЕМО (автобус), приватний Бемо, таксі, прокат автомобілів пакет / водія, або орендувати автомобіль, щоб їздити.

Завдяки великій і spottily-регульованого туризму, Балі проходить нескінченна кількість коротко- і міжміські транспортні підприємці, кожен штовхаючись, щоб отримати свій бізнес. Деякі з них чесні брокери; деякі ні. Дотримуйтесь наших порад, щоб переконатися, що ви не отримаєте зірвав недобросовісними балийских постачальників транспортних.

таксис

Їзда таксі на Балі працює так само, як це робить всюди: ви гукнути таксі від бордюру; таксі зупиняється, щоб забрати вас; і вперед.

На жаль, деякі таксисти нечесні. Два улюблених трюків стверджують, що у нього зламана метр або приймаючи довгий шлях навколо. Сині таксі з написом «Bali таксі» (відомий як синій птах таксі) є найбільш чесними, так що інші оператори таксі намагаються зробити неприємності для цих хлопців.

 • Діапазон: Обмежена в Південній Балі і Убуд
 • Вартість: ставка Flag-вниз IDR 5000 (близько п’ятдесяти центів в американській валюті), то IDR 2500 (близько чверті) для кожного доданого кілометра
 • Плюси: Кращий спосіб обійти Південний Балі-швидко і всюди
 • Мінуси: Обмеженість в основному Південної Балі, тому, якщо ви плануєте поїхати в Кінтамані або де – то так само далеко, ви не пощастило

автопрокат

Якщо у вас є готівка, щоб заощадити, ви можете орендувати автомобіль в Балі, з можливістю керувати його самостійно. Якщо ви орендуєте від поважної автомобільної компанії, ви можете мати перевагу водіння свій власний автомобіль менш пройдених маршрутів Балі, з діапазоном обмежені тільки вашим бюджетом газу.

Не турбуйтеся, хоча, якщо ви не звикли до водіння автомобіля з правостороннім диском або паніки легко, коли інші водії порушують правила дорожнього руху. трафік Балі є одночасно хаотично і небезпечно. Отримати автомобіль з водієм, якщо ви не до цього.

 • Діапазон: Anywhere на Балі ви можете водити автомобіль через, наскільки ваш бюджет газу дозволить.
 • Вартість: Вартість проживання в діапазоні від близько $ 20 для маленького автомобіля близько $ 60 за великий фургон, газ не включені.
 • Плюси: Відмінний спосіб вивчити Балі самостійно; дозволяє вам створити свій власний маршрут і приводьте своїх друзів / близьких для поїздки
 • Мінуси: дорогий спосіб пересування; тільки з правостороннім приводом транспортних засобів , доступних; Не рекомендується для водіїв новачка автомобіля невикористаним до хаотичних умов водіння Балі

Мотоцикл і скутер в оренду

Ми вже згадували як відомо, погані дороги Балі перш, які повинні дати вам паузу перед тим, як вдаривши на свій розсуд з орендованим мотоциклом або скутером. Якщо ви дійсно хороший наїзник, то всі кошти, орендувати мотоцикл і покататися по дорогах Балі. Проте, бути дуже оборонний драйвер, переконайтеся, що у вас є страхування подорожей, і бути дуже, дуже обережні там.

 • Діапазон: Anywhere на Балі, наскільки ваш бюджет газу дозволить
 • Вартість:  Вартість проживання коливається від $ 4 до $ 10 в залежності від об’єму двигуна, газ не входить
 • Плюси: Відмінний спосіб вивчити Балі самостійно; дозволяє вам створити свій власний маршрут і досліджувати дороги менш подорожував в своєму власному темпі
 • Мінуси: небезпечні дороги Балі роблять цей варіант абсолютно не рекомендується для початківців скутеристів та мотоциклістів.

Прокат велосипедів

Візьміть напрокат велосипед, якщо ви хочете побачити Балі в самій землі людей способом. Якщо ви вирішили їхати самостійно, ви можете побачити балийской сільській місцевості з перших рук на свій власний графік. велосипедні доріжки Балі в багатьох формах, від доріг з твердим покриттям на позашляхових трасах.

Організовані велосипедні тури на Балі також доступні, харчування для всіх видів велосипедистів різного віку. Тур пакети зазвичай включають в себе харчування, захисне спорядження і зворотні поїздки і з Вашого готелю.

 • Діапазон: Як правило , обмежується сільських доріг в районі Убуд і Ловіна-триматися подалі від доріг на півдні , щоб бути безпечним
 • Вартість: Туроператори можуть орендувати велосипеди за ціною близько $ 2,50, або IDR 25000 в день; Вартість пакету для одноденних поїздок деяких районах Балі може коштувати більше
 • Плюси: Велосипед є екологічно чистим способом вивчення Балі, з більшою дальністю , ніж просто ходити навколо
 • Мінуси: основні дороги Балі занадто небезпечні для відвідування; погана погода може також отримати в дорозі

Туристичні автобуси

Автобус подорож не дуже добре розвинене в Балі; більшість автобусів ви побачите, належите шинні статутам, відведеної для туристичних груп jaunting в таких місця, як Улувату. Варіанти автобусів не повністю відсутня, хоча.

Відносно новий Кура-Кура маршрутці служба випромінюється зі свого центру на автовокзалі Duty Free ДФС на Jalan Bypass Ngurah Rai в пункти призначення , як Кута, Семіньяк і Убуд. Щодня автобусний в симпатично оформлені автобусах з черепахою дизайн мотивом зовні і Wi – Fi і керівництвом закадрового всередині.

Туристичні послуги шатл автобус дозволить туристам подорожувати від точки до точки з найменшою кількістю витрат і клопоту. Perama Shuttle є одним з найбільш авторитетних на острові, з автобусами і поромами , які досягають через Балі Кута в Убуд на північ і схід , і за його межами. Perama поромів корабля туристи геть Нуса Пеніда і Ломбок або назад через протоку на Java.

Громадський транспорт: Bemo

Щоб обійти Балі з найменшими витратами, спробуйте їзда один з маршруток , званих БЕМО , які працюють на маршрутах встановлених по всьому острову. Незважаючи на низькі ціни, водії будуть стягувати плату більше для іноземців, тому спалахують свої навички торгуючись.

 • Діапазон: Скрізь в Балі
 • Вартість:  Запускає близько IDR 5000 на короткі відстані, але ви будете платити більше , якщо водій знає , що ви не з навколо міста
 • Плюси: Найдешевший спосіб обійти
 • Мінуси: Гарячі, пилові, відкриті для елементів, і може бути важкою і стомлюючої між містами , якщо ви їдете на великі відстані

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *