Кращі речі робити в Сукхотай, Таїланд

Posted on

Кращі речі робити в Сукхотай, Таїланд
Багато хто з кращих речей, щоб зробити в Сукхотаї можна насолоджуватися самонавідних по проміжку пари днів; просто взяти велосипед і їхати! Розташований приблизно на півдорозі між Бангкоком і Чіангмай, древньої столиці Таїланду з 13-го століття заробили статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1991 році.

На відміну від Аюттхая, інший з древніх столиць Таїланду, Сукхотаї мають більш компактну і відчувати себе часто менш переповнений. Відстань від Бангкока відлякує деякі мандрівники, які замість того, щоб вибрати, щоб зробити коротше, о другій подорож, щоб дослідити руїни Аюттхая, проте обидва міста варто відвідати.

Сукхотаї старше Аюттхая, що робить вцілілі руїни там все більш вражаючим. Тайська система письма була розроблена в Сукхотаї в 1283. Сучасний алфавіт і раніше виглядає так само, як оригінальні кам’яні написи, знайдених на руїнах навколо парку!

Відвідайте Національний музей Ramkhamhaeng

Так, віддаєш перевагу проводити час в приміщенні при висвітленні ламп денного світла не легко, коли так багато археологічних частувань чекають в Сукотаї, але, дізнавшись трохи історії Сукхотаї значно підвищать ваш досвід там. Без трохи розуміння, все статуї Будди і відновлені ділянки будуть розмиватися в один великий археологічний безлад.

Ви повинні потрапити в музей незабаром після прибуття в Сукхотай. Якщо час мало, можливо, розглянути можливість вивчення руїн заповнюють історичний парк вранці (найкращий час, щоб зробити це, в усякому разі), то приховати від спеки дня в музеї. Час, проведений в музеї допоможе вам зрозуміти, що ви бачили, що вранці. Після того, як він закривається в кінці дня, повернутися до досліджує храмам і вибрати гарне місце для заходу сонця.

Національний музей Ramkhamhaen відкритий до 4 вечора Стартовий внесок не 150 бат, і ви повинні будете залишити свій рюкзак в шафці.

Прокат велосипедів і почати вивчення

Хоча ви напевне можете досліджувати історичні зони пішки, маючи на велосипеді значно збільшує діапазон. Багато готелів позичить велосипеди для гостей безкоштовно. Якщо немає, то орендувати один з магазинів біля головного входу в Сукотай.

Велосипеди, можливо, бачили кращі дні, але оренда недорого (40-50 бат в день). Велосипед дозволить вам побачити бахрому сайти без доданої відповідальності, яка поставляється з водінням і паркуванням скутера.

Якщо ви не їздили на велосипеді протягом десятиліть, або відчувати, як лінь в спеку, стрибати на електричний трамвай, який циркулює парк. Екскурсії тільки 60 бат.

Відвідайте Sangkhalok музей

Якщо ви ретельно насолоджувалися Національним музеєм Ramkhamhaen, або, можливо, будуть потрібні місце для качки всередині під час сезону дощів, Sangkhalok музей є ще одним хорошим вибором.

Як і в Національному музеї Ramkhamhaen, відвідування музею Sangkhalok розширить ваше розуміння багатьох руїн в цьому районі. Музей є домом для великої колекції давньої кераміки – необхідність для тих, хто зацікавлений в кераміку. Вхідна плата становить близько 100 батів.

Дослідити Wat Mahathat

Вважається найважливішим храмом в Сукхотаї, то «Храм Великого Будди», як вважає, розміщені реліквії Будди. Wat Mahathat був побудований між тисяча двісті дев’яносто дві та 1347; він служив в якості основного храму для Сукхотаї.

Wat Mahathat є найбільшим і найбільш відвідуваним з усіх руїн храму в Сукхотай. Прибуття або рано чи пізно в день – робити це допоможе вам уникнути більшості туристичних груп, які спускаються на храм. Ви також можете зловити перерву, коли вони йдуть на обід.

Примітка: Назва «Wat Mahathat» використовується для кількох храмів по всьому Таїланду, в тому числі популярного храму в Аюттхая.

Досвід Магія Wat Si Chum

Wat Si Чум є одним з тих місць, які привозить з внутрішнього Індіану Джонса, так само, як деякі з виноградної заплутатися храмів Ангкор-Ват, Камбоджа. Другий тільки Wat Mahathat в популярності, Wat Si Чум дуже фотогенічний.

Реальна привабливість Wat Si Chum є 50-кинувши погляд футів висоти статуї Будди через таку ж високу щілину на вході. Пальці спрямовані вниз, були потерли золотом. Гравірування сланці уздовж коридору зображують життя Будди. Ці твори мистецтва вважаються найдавнішими прикладами тайського малюнка.

Як Wat Mahathat, відвідавши рано і побиття туристичних груп необхідно для захоплення магії – і хороші фотографій – Ват Сі Чум.

Дивіться Слони в Ват Чанг Лом

Чанг означає «слон» на тайському мовою , і це саме те , що ви побачите в цьому прекрасно відновленому храмі. У 32 кам’яних слонів , які оточують колоколообразной ступи стенд на увагу.

Ват Чанг Лом трохи за межами звичайної схеми храму. Знайти його за легендарну в Сухотай готелю і як тільки ви отримали досхочу храм там ви Достаток їжі і торгові можливості поблизу.

Примітка: Існує ще один Ват Чанг Лом годину на північ від Сукхотаї. Якщо ви найняли водія, щоб переконатися, що вони розуміють, який ви хочете відвідати!

Див кхмерської архітектури в Wat Si Sawai

Wat Si Савай відрізняється від інших храмів в Сукхотаї, тому що він був спочатку індуїстська святинею. Це також один з найстаріших храмів там.

Той, хто вже побував в Ангкор Ват відразу помітить відмінну, архітектури кхмерском стилі всередині рову. Численні статуї індуїстських божеств були знайдені в цій області і в даний час експонується в Національному музеї. Wat Si Савай був перетворений в буддійський храм колись в 14-м столітті.

Дивіться Захід на Wat Sa Si

Wat Sa Si мала в порівнянні з іншими храмами навколо історичного парку, але спокійна установка робить для розміру. Храм оточений водою і і робить гарний захід фото. Трохи удачі і хороше освітленням, ви можете отримати фотографії з червоністю і апельсинами, відображеної в храмі озері.

Ступа Wat Sa Si круглий з точкою на вершині, в тому ж стилі бачили по всій Шрі-Ланці. Ступа називається будинок попелу колишнього короля Сукотаї.

Пам’ятайте: руїни храму вважаються священними місцями і часто відвідують ченці. Звичайні способи, щоб показати повагу в храмах застосовуються.

Здійсніть одноденну поїздку в Сі Сатчаналай

Сі-Сатчаналай знаходиться приблизно в годині їзди на північ від Сукхотаї. Заснована в 1250 році, руїни «Місто добрих людей», як мініатюрний Сухотай історичний парк. Ви знайдете вражаючі храми, статуї Будди, і залишки міських оборонних призначена для захисту від бірманських загарбників. Храмові руїни настільки ж вражаючі, як ті, в Сукотаї.

Si Сатчаналай легко вивчити на ноги і є гідним Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО для відвідування.

Перейти Дивіться Thuriang печей

Якщо ви вже вивчили досить храмів, щоб випробувати «Вати вигоряння,” розглянути питання водіння на півночі до залишків Thuriang Kilns. Десятки древніх керамічних печей не були виявлені до кінця 20-го століття.

Багато печі захищені від елементів з дахом, що робить сайт гарним вибору для отримання від сонця або дощу протягом короткого часу. Майже 15 футів довжиною випалювальних раз провернули керамічні цеглу та кераміку на піку Сукхотаї.

ЗНАЙДІТЬ Thuriang Kilns тільки трохи на північ від Si Сатчаналай. Вам потрібно найняти водія або взяти напрокат скутер.

Їжте на ринках

Кращий спосіб знайти пульс будь-якого нового місця, щоб провести час на ринках. Сукхотаї має кілька; спробувати насолодитися справжньою, недорога їжею в будь-якому нічному ринку або рано вранці свіжому ринку.

Нічний ринок в Сукхотаї просто досить зайнятий, щоб бути цікавим. Зазвичай ви будете бачити більше тайців висікання і спілкування, ніж туристи. Централізована сидіння (непокрита) дозволяє мандрівникам спілкуватися і насолоджуватися смачними наїдками.

Ранковий ринок в Сукхотаї відмінно підходить для людей, що спостерігають і відбір проб місцевої Вібе. Хоча багато хто з кіосків спеціалізуються на інгридієнтів для місцевих домашніх господарств і ресторанів, є кілька можливостей, щоб спробувати місцеві страви. Візьміть трохи липкого рису, як правило, їдять з пальцями; використовувати праву руку, щоб бути ввічливим.

Слідкуйте за свіжими фруктами (шукай мангостанов, коли в сезон) і смаженим м’ясом, загорнуті в бананові листя.

Спробуйте Сухочев Локшину

Сукхотаї має свій власний варіант повсюдного Південно – Східної Азії Kuay Tiew суп з локшиною. Версія Сукхотаї може бути важко знайти в інших місцях.

Після багатовікового рецепті, рисова локшина додає в кістковому бульйон з тонко нарізаної свининою, наземний арахісом, бобовими паростками і нарізаними овочами. Деякі удосконалення , щоб компенсувати невелику Солодкість бульйону включає сік лайма і солоний Nam штовхнув (рибний соус).

Знайти Сукотай Kuay Tiew (звучить як «Kway трійник-ой», транслітеровані правопис різниться по меню) в місцевих ресторанах і нічний ринку. Локшина може бути подана як суп або «суха».