Кращі торгові райони Сінгапуру

Posted on

Кращі торгові райони Сінгапуру

Поруч з їжею, магазини другий-улюблене заняття Сінгапуром. Торговий сцена в Сінгапурі не що інше, як легендарний-торгових центрів перехресними острів, пов’язаних з кондиціонером підземних тунелів і станцій метро.

Найкраще, Сінгапур буде відшкодовувати туристам за податки , які вони сплачують за покупками. Ви повинні будете сплатити товари і послуги Tax (GST) 7%, але податки на покупки вище SG $ 100 можуть бути відшкодовані з невеликими труднощами. (Читайте про безмитну торгівлю в Сінгапурі  для отримання більш докладної інформації.)

Тепер, якщо у вас є кредитна карта і ваша найбільш зручне взуття готова, ви на шляху до вирішення наступних торгових точок доступу в Сінгапурі.

1. Маленькій Індії – Автентичне Подих субконтиненту

Де ще в Сінгапурі ви можете сказати, де ви перебуваєте запахом спецій і жасмину? Тільки в Маленькій Індії, де індійська громада Сінгапуру купує свою їжу, спеції, сарі і прикраси. Маленька Індія зосереджена навколо Serangoon роуд-її основні магістралі і бічні вулиці забудовані магазинів, що продають все, від ювелірних виробів до Боллівуду пам’ятних речей, щоб Каррі на пап’є-маше коробки.

Поки ви там, ви просто повинні зупинитися на двох найвідоміших торгових зупинок в Маленькій Індії: в TEKKA центр і 24-годинний центру Мустафа.

Tekka Центр по Букіт Timah Дорога trafficks у всіх видах однозначно індійський товар-мокрому ринок на першому поверсі продають овочі, м’ясо, квіти і спеції, і сусідній лоточник центр продає індійські вегетаріанські страви та інші популярні місцеві страви. Верхні поверхи кишать продавцями, що продають релігійні приналежності, обладнання та сарі.

Мустафа Центр (145 Сайед Алвіроуд; Tel: 62955855) відкритий 24 години, а запаси широкого асортименту виробів в своєму тісному інтер’єрі. Проходи досить вузькі, тим краще запасти більше матеріалу в його шести поверхах. Центр є найвідомішим за його дешеву електроніку, доступне золото, а також широкий асортимент спецій в супермаркеті. Ціни на ці предмети дивно низькі, що пояснюєчому Мустафа центр такої приманки для туристів.

Найближчі MRT Зупинка: Північно-Схід MrT Лайн Маленька Індія (Ne7) і Фаррер Park (Ne8) станція вихід поблизу Serangoon – роуд. Схід-Захід Лайн Буджіс станція (EW12) знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Маленької Індії.

2. Holland Village – Сувеніри, азіатські Ремесла, затишний обідній вибір

Кращі торгові райони Сінгапуру

Holland Village є неофіційними культурним центром величезного емігранта населення Сінгапуру, і як такий він пропонує старе і нове, Схід і Захід в рівній мірі.

Holland Торговий центр Роуд будинку магазини, як мистецтв і ремесел Лім, розповсюджувача якості білизни, вироби зі скла та інших азіатських ремесел та антикваріату. Інші магазини в околицях продають азіатську антикваріат, виріб ручної роботи, одяг (і галантереї послугу, якщо місцеві азіатських розміри не підходять вашому негабаритних кадру), племінні артефактів, і тик меблі (які можуть бути відправлені на ваш домашню адресу).

Якщо ви шукаєте більше азіатських мистецтв, ремесел, предмети антикваріату і ремесел, ви повинні спробувати магазини вздовж Lorong Mambong в задній частині Holland Village. Ви знайдете предмети кераміки, побутові Виготовлені з ротанга і очерету, а також інших місцевих сувенірів.

Вологий ринок і сучасний супермаркет Cold Storage приваблюють домогосподарка роблять їх побутові покупки. Інші магазини в області продають диски, цікаві і дисконтну одяг.

Якщо ви робили покупки, поки ви готові відмовитися, перезарядити на багатьох гастрономічних Голландії, від прекрасних ресторанів до простих локшини кіосків.

Найближчий MRT Stop: вихід на лінії Схід-Захід станції Buona Vista (EW21) і візьміть SBS автобус 200 до Holland Village.

3. Orchard Road – Сінгапур Магазини Мекка

Якщо ви повинні піти тільки один місце в Сінгапурі , щоб робити покупки, Orchard місце бути. Торгові центри лінії вулиці від кінця до кінця, пропонуючи в основному високого класу роздрібних пунктів від дизайнерських лейблів до ультрасучасних електроніки.

Ngee Ann City (391 Orchard Road, тел: 6739 9323) є Humongous торговий комплекс з деякими з кращих магазинівСінгапурі. Японський універмаг Takashimaya називає Ngee Ann City додому, якроблять брендияк Guess, Zara, Mango, і Kinokuniya , найбільша книга ланцюг в Азії. В цілому, понад сто спеціалізованих магазинів знаходяться в Ngee Ann City, спортивні предмети, електроніка, дизайнер одягу, і різноманітних послуг на вимогу. Прохід в підвалі веде безпосередньо до підземної станції метро Orchard.

Tangs (320 Orchard Road, тел: 6737 5500) є найстарішим універмагом Сінгапуру, будучи прикладена себепротязі багатьох роківяк азіатський виходом в способі життя, з ексклюзивними модними лейблами і брендів з усього світу.

Wisma Atria (435 Orchard Road, тел: 6235 2103) будинки будинки модяк FCUK, Gap, Nike, Topshop, а також японський універмаг Ісетан.

Heeren (260 Orchard Road, тел: 6733 4725) знаходиться HMV, найбільший музичний супермаркет регіону, передові роздрібної одягу на четвертому і п’ятому рівні, а також широкий асортимент страв азіатської кухні на п’ятому рівні.

Paragon Торговий центр (290 Orchard Road, тел: 6738 5535) є ідеальним місцем для модниць в пошуках міжнародних брендів , як Valentino, Escada і Gucci. Інші бренди способу життя в околицях включають Marks & Spencer, Crabtree і Евеліна, їжу Cellar і POA Superstore.

Чи не Найближчі MRT Зупинки: Не менш чотирьох станцій метро зупинки або поблизу Орчард – роуд: Північ-Південь Лайн Orchard (NS22), Somerset (NS23), Dhoby Ghaut (NE6 / NS24) і City Hall (/ NS25 EW13) станцій лінії Orchard сама дорога, причому останні дві станції , яка виступає в якості межсоединений з східно-західної лінії.

4. Китайського кварталу – Відновлені торгові доми, традиційний китайський Wares

Chinatown таїться за фінансового району Сінгапуру, старий, що лежать в основі нової. нинішній вигляд району є блискучою, антисептичної версією історичного Чайна-тауна в колоніальні часи. Ожилі торгові доми продають традиційні ремесла, китайську медицину, ювелірні вироби, і дешеві сувеніри, в той час як близько Hawker центри та фрукти коштують спокушати перехожий зі своїми виробами.

Старої Тимей Eu Tong Sen Street має свою справедливу частку великих торгових центрів, як колишній будинок кіно перетворили центр Majestic (80 Eu Tong Sen Street) і центр Перла (100 Eu Tong Sen Street), з його звивистими проходами і непарних колекція виробів з сексуальних чоловічої нижньої білизни буддійських артефактів.

Інші варіанти сучасних торгових можна знайти в районі Крос – стріт, де ви знайдете великі торгові комплекси , такі як Chinatown Point (133 New Bridge Road), Народний парк комплекс (1 Park Road) і орієнтир О.Г. Народний парк (100 Upper Cross Вулиця, OG Будівництво, Сінгапур, Телефон: 6535 8888).

Найближчі MRT Зупинка: Ви можете дістатися до Чайна-тауна через станцію Схід-Захід лайн Аутра Park (EW16) і станцію Chinatown на північному сході Лайн (Ne4).

5. City Hall / Riverside – Блискуча Shopping Showcase Сінгапуру

Центральний діловий район Сінгапуру є вітриною для міського розвитку Сінгапуру, де час старого будівлю як готель Raffles стояти пліч-о-боке з блискучими новими торговими центрами, такими як Raffles City Mall.

центри цій галузі охоплюють основи і багато інших. Деякі відрізняються своїм вражаючим дизайном (комплекс Raffles City був розроблений IM Pei), в той час як інші присвячені конкретним темам (Funan Mall присвячена новітньої технології). торгові центри району зазначити включають:

Сантек Сіті Молл (3 Temasek Boulevard, Тел: 6825 2667/6825 2668/6825 2669/6825 2670) є найбільшим торговим центром в Сінгапурі, з більш ніж 83000 квадратних метрів торгових площ. Французький гіпермаркет Carrefour тут, як і сотні інших великих світових брендів. Торговий центр відомий фонтан Багатства, відомий шанувальникам рекордів Гіннесса як найбільший фонтан в світі.

Торговий центр Raffles City (252 North Bridge Road, тел: 6338 7766) знаходиться ряд міжнародних моди і спеціалізованих магазинів,тому числі Guess, МетрополітенмузейНьюЙорку, і Tommy Hilfiger.

Funan DigitaLife Mall (109 North Bridge Road), єможливодругим-найкращим місцем Сінгапуру за доступною електроніці (перший-кращий Sim Lim Square, який більше підходить для досвідчених комп’ютерних покупців). Уряд тримає більш уважно дивитися на магазини в Фунань, такви можете бути впевненіви не одержуваний (що не завжди буває в більш безцеремонний Sim Lim).

Millenia Walk (9 Raffles Boulevard, Tel: 6883 1122) пропонує модні магазини і спеціалізовані магазини дюжинами.

Marina Square (6 Raffles Boulevard Tel: 6339 8787) має більше 300 магазинів , щоб губитися в.

CityLink (1 Raffles Link) підземний торговий центр , який пов’язує станцію метро мерії в САНТЕК Сіті Молл і Marina Square. CityLink Не сутулячись у відділі роздрібної – пропонує широкий вибір магазинів і ресторанів, від HMV до FCUK в Adidas.

Найближчі MRT Зупинка: Три MRT зупинка пропозицій доступу до близькості: Clarke Quay (NE5), Raffles Place (EW14 / NS26) і Міська рада (EW13 / NS25)

6. Bugis / Arab Street – Старий і Новий Пліч-о-Бок

Bugis є торговою Меккою Сінгапуру, амальгама невеликих магазинів на маленьких доріжках, великі торгові центри, і криті ринки, а також ресторанів і нічних клубів. Названий на честь місцевих морських піратів, які використовували для залякування моряків в 19 столітті, Буджіс був зубожілий район населений крейсерських трансвеститів, гральних кубел, і продавці нічних, поки він не був перебудований в 80-і роки.

Найбільш амбітним розвиток району є  Bugis Street  (3 New Bugis Street,), торговий комплекс , розроблений з вуличних магазинів уздовж Вікторія – стріт і Куїн – стріт. Ви можете вибрати з трьох рівнів покупки з більш ніж 600 магазинів , що продають парфумерію, одяг, електроніку, аксесуари і багато іншого – просто почати досліджувати і здивуєте себе удар для вашої-понижуючий Буджіс – стріт знаходить. У 2014 році розвиток почав bugisstreet.com.sg, продаючи речі з представлених магазинів в комплексі. На сайті також представлені всі 600 магазинів в цьому місці.

Відразу навпроти Bugis – стріт, Bugis Junction  торговий центр (200 Victoria Street, bugisjunction-mall.com.sg) обслуговує до низького до середнього цінового японські магазини та бренди моди вперед молодіжний ринок. У торговому центрі насправді частина Шопхауса фасадів вулиці , яка була покрита більш і кондиціонер.

Хрест Бенкулу Street дістатися до  Sim Lim Square  (1 Rochor Canal Rd), шестиповерховий торговий центр з 390000 квадратних футів необмежений комп’ютер торгового блаженства.

Покупець остерігається – нижні магазини відомі строжек туристичних покупців, так що не забудьте перевірити місцеві ціни першими, перш ніж ударити угоду.

Kampong Glam

Kampong Glam відчуває, як повернення до більш простим торговим дням, коли ціни були гнучкими і власники магазинів знали свої кращі клієнт на ім’я. Ви не знайдете жодного центрів в Kampong Glam – просто магазин будинку, навколишнє мечеть султана, всі види екзотики, як плетені люлька, молитовні килимки, ювелірні вироби і сумки з верблюжої шкіри. Є також багато великих ресторанів в цьому районі в разі, якщо вам потрібно для зарядки батареї покупок.

Арабська вулиця  сповнена текстильних магазинів запасаються вишукані батик і розкішні шовку в кожному відтінку, в тому числі кілька раніше невідомих вашої нервової системи. Ви можете купити їх за лічильником, або готові , як одяг і столову білизну. Якщо ви можете відвідати тільки один, перейдіть до токо Альджуніед  (95 Арабська вулиця, +65 6294 6897), магазин одягу , який продає традиційні малайські  Kebaya  і батик тканини.

Текстильні магазини бачити більшість бізнесу до Рамадану, коли малайські сім’ї мають своє Баетов kurungs зробили.

Bussorah Mall  є пішохідною вулицею , яка тепер спортивної два ряди магазинів вниз його довжиною. На одному кінці ви знайдете поважну мечеть султана, а з іншого боку , ви знайдете  Джамал Kazura Aromatics  (21 Bussorah Street, +65 6293 3320), один з найстаріших парфумерних в Сінгапурі. Заснована в 1933 році індонезійської підприємцем, Джамал Kazura поважає ісламський заборону на алкоголь і продає на основі масла (ефіроолійних) аромати замість цього.

Гаджи Лейн , паралельно арабська вулиця, обслуговує більш молоду натовп шукає останню в вуличну моду і «упреждающей улюблений» уживаної одягу.

Деякі з кращих магазинів по хаджі Лейн натисніть в ретро поп Вібе, як  Dulcet рис  (41 хаджі Lane, +65 6396 5648, dulcetfig.com). Власник черпав натхнення від своєї матері і колективної гардероби бабусі, займаючись виверткий колекцію старовинних одягу та сумок атавізму, квасну нових колекції від інді – дизайнерів.

Найближчі MRT Зупинки:  Bugis станції Схід-Захід Лайн (EW12) прямі посилання на Parco Bugis Junction і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від вулиці арабських

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *