Кращі 10 пам’яток в Манчестері Англії

Posted on

Кращі 10 пам'яток в Манчестері Англії

Голова в Манчестер, щоб випробувати останнє втілення однієї з найжвавіших міст Англії. Оскільки ці кращі десять речей, щоб зробити в Манчестері продемонструвати, це підприємницький місто, який заново відкрив себе знову і знову.

Після того, як північно-електростанція Англії, в 18-м і 19-м століть він був рушійною силою промислової революції. Його багаті промислові магнати здобули місто музеї, галереї, концертні зали, університети і багато іншими. Творчі інститути породи творчість так що сьогодні, Манчестер має одні з найбільш захоплюючих архітектури в Великобританії, а також живої музики і арт-сцени на одному рівні з Лондоном.

Ці десять речей, щоб зробити в Манчестері буде тримати вас зайнятий.

Дізнайтеся про Велику Британію Національний Спорт: Футбол

Ви можете назвати це футбол, але в Великобританії гра називається футбол , і для багатьох це єдина гра в місті. У Манчестері футбол дійсно має значення. У місті є дві команди , які грають на найвищому рівні гри – Прем’єр – ліга –  Манчестер Юнайтед і Манчестер Сіті . Обидві команди пропонують уболівальникам і футбол MAD туристам різноманітні екскурсії. Man Юнайтед історичний стадіон Олд Траффорд, недалеко Salford Причали, є музей і пропонує безліч музеїв і стадіон турпакетів , в тому числі канал і музейних екскурсій , які починаються в центрі міста. Ман Сіті грає на стадіоні Etihad, близько 25-ти хвилин ходьби від Пікаділлі станції Манчестера в центрі міста. Їх стадіон тур бере Вас за куліси , щоб йти по стопах улюблених гравців.

Якщо ви не можете стиснути стадіон тури в свій маршрут, ви можете поніжитися футбольної атмосфера Манчестера на Національному музеї футболу. Розташований в Urbis, ультра сучасного виставкового будівлі центру міста, це найбільший в світі музей, присвячений цьому виду спорту. І це безкоштовно.

Пориньте в музику

Манчестер “Music City UK”. Десятки всесвітньо відомих інді, рок і поп – груп отримали свій початок тут – повернутися в 60 – ті роки з пустельників і Freddie Германа і мрійників, аж до сьогоднішнього дня з Морріссі, Oasis, Take That, The Stone Roses і Смити. У місті є велика кількість студентів і видаток музики , щоб задовольнити будь-який смак. Вони варіюються від гігантського Манчестер Арен а (недавно відкрився після трагічного травня 2017 року теракту) в розмірних залах середніх , таких як Лоурі в Salford Quays, до сотень маленьких, інтимних місць і клубів , які залишаються оранжереї для нового інді – таланту. Знайти останні Манчестер концерти, живі концерти і клубні вечори на  Skiddle  або від того на сторінках Manchester Evening News.

Якщо класична музика більше ваша річ, ви можете відвідати Бріджуотер зал , де Манчестер власного Halle оркестр і BBC Philharmonic виконувати разом з повним графіком відвідування компаній і солістів. Для класичної музики, опери, балету і танців, відвідайте веб – сайт лістингу BachTrack .

Перегляньте художні галереї

«Барони» Манчестер промисловості вірили в культурі і благодійності. Вони наділили місто з прекрасними музеями і залишили свої казкові колекції для всіх бажаючих. Ця традиція триває, громадські та комерційні галереї з’являються по всьому місту. Серед найбільш видатних, Галерея мистецтв Манчестера  відома своїми колекціями образотворчого мистецтва, дизайну та костюма, 13.000 творів мистецтва накопичив понад 200 років. Художня галерея Whitworth , в Університеті Манчестера тільки що пережило кілька мільйонів фунтів перепланування, в повній мірі скористатися своїм парком , як установка. Там ви можете виявити впізнавані романтичні пейзажі Тернера, поряд з європейськими Старих Майстрів і прерафаелітів картини і малюнки Розетті, Мілле, Вільям Блейк, Холман Хант і Берн-Джонс. Обидва відкриті щодня і вхід безкоштовний.

Шанувальники улюбленого сина Манчестера, художник LS Lowry, знайдуть найбільшу в світі громадської колекцію своїх унікальних картин і малюнків на влучно назвали Лоурі , на Salford Quays. Галерея перекладачів безсвинцевої півгодини екскурсії по Лоурі виставки щодня з опівдні і 2 вечора

Зверніть виклик на мумії

Двадцять мумії, на самому ділі. Серед його численних зборів, Манчестер Музей особливо відомий своєю колекцією Egyption, в тому числі понад 16000 експонатів і 20 людських мумій.

Вони лише мала частина з чотирьох мільйонів об’єктів, що заповнюють це захоплююче місце з природознавством, науками про навколишнє середовище, технологією, етнографії, і – тримати все в родині щасливого – динозаври.

Музей, як Уітуорт Art Gallery, є частиною університету Манчестера. Він відкритий щодня з 10 ранку до 5 вечора, і це безкоштовно.

Головка для майбутнього на Salford Quays

Де Траффорд (будинок Манчестер Юнайтед Олд Траффорд і Ланкашир County Cricket Club) зустрічалися занедбані доки Манчестера в Salford, футуристичні Salford Причали розцвіла з нержавіючої сталі і скла, так як тисячоліття. Поєднання відпочинок, спорт і медіа-спільнота, з магазинами і ресторанами, доданими для гарної заходи, є більш ніж достатньо тут, щоб тримати вас зайняті протягом цілого дня, а потім деякі з них.

Перш за все, вдень або вночі, це свято сучасної архітектури. Імперський військовий музей Північний  – незважаючи на його назву більше антивоєнної досвіду , ніж імперський один – був розроблений провідним архітектором Даніель Лібескінд. І Лоурі , яка виконує і візуальних мистецтв центру за проектом архітектора Майкла Wilford, сидить на трикутному ділянці з видом на Манчестер судноплавного каналу. Є два дивовижних мостів: Медіа – Сіті пішохідний міст, модерністської розвідний міст , який відкривається , щоб дозволити 48-метровий судноплавного каналу і Salford Куейс тисячоліття Пішохідний міст, підйомний міст , який піднімається 18 метрів , щоб великі кораблі через.

Більше 200 медіа – бізнес – дизайнери, теле- і кіновиробництво компанія заповнюють високий підйом Mediacityuk . Ви можете побачити деякі з них, і то , що там відбувається, приймаючи тур по BBC .

Ви навіть можете побачити все це від води в круїзі. Манчестер річкові круїзи відправляються регулярно від Salford Причали, в той час відвідування Манчестер можна порекомендувати кілька інших центрів міста і річкові круїзи , які відвідують цей футуристичний кут Манчестер.

Знайти диявола Hoof Друк Серед дуже старих книг

На краю ультра сучасний, з нержавіючої сталі і скла центру Манчестера чудовий набір середньовічних будівель, починаючи з 1471 і з 1960-х років, займаного в музичній школі.

Але один з будинків, найстаріші незаймані середньовічні будівлі, на півночі Англії, мають набагато більш захоплюючу історію. Це була вільна публічна бібліотека, в безперервному використанні, так як тисячу шістсот п’ятьдесят три – найстарішої публічної бібліотеки в англомовному світі.

Бібліотека Chetham була заснована сером Хамфрі парам, в 16th- і 17-го століття текстильного магната (він зробив свій статок в фланель). Він почав збирати книги в 1655 році і до цих пір будує свої колекції спеціальних предметів. Нотабля, які вивчали там включають Карл Маркс і Фрідріх Енгельс – ви навіть можете побачити стіл, вони працювали на разом. І зверніть увагу на аудит кімнату, де єлизаветинської окультист викликав диявол. Стіл з копитної печаткою диявола вигоріти все ще там.

Зареєстроване благодійність, бібліотека відкрита для відвідувачів і читачів безкоштовно (хоча пожертвування в розмірі £ 3 пропонується). Кілька номера регулярно відкриті, але відвідувачі , які хочуть глибше заглянути в бібліотеку , і це скарб можна замовити екскурсію. Відвідайте веб – сайт бібліотеки для отримання інформації про відкриття годин і відвідуванні плюс в захоплюючій історії цього місця.

Візьміть пішохідну екскурсію

Підготовлені Блю Нагородні керівництва Манчестера добре поінформовані і розважальні. Вони можуть привести вас на цілий ряд цікавих екскурсій , від екскурсії оглядові по інтересам походах про історію та спадщини, вуличного мистецтва, музики, архітектури і політики – Маркса і Енгельса ще раз або по стопах Suffragettes. До жаль, екскурсії по дивовижній нео готичної ратуші знаходяться поза меню з середини січня 2018 року , коли він закритий в протягом п’яти років переобладнання. Але є ще багато хороших прогулянки , щоб спробувати, деякі безкоштовно і більшість за порівняно невелику плату. На щастя, Манчестер досить плоский так довго ходить легко.

Падіння на фестивалі

Манчестер, ймовірно , другий тільки в Едінбург для фестивалів на пропозицію. Місто Котушки від одного з основних мистецтва, їжі або культури події до іншої. Кращі фестивалі включають Манчестер Міжнародний фестиваль – три тижні виступів і прем’єрів, високим і низьким чолом, популярних і езотеричних, проводиться кожні два роки (наступний в 2019 році). Там також джазовий фестиваль , фестиваль літератури, а також кілька різних продуктів харчування і напоїв зосереджені свята на вибір – є що – то відбувається майже цілий рік. Там навіть Чемпіонат світу по метальний Black Pudding.

Dip в кави культури

Так, ми знаємо, що є кав’ярні та кафе на майже кожному куті в кожному великому місті світу в ці дні. Манчестер особливо багатий незалежні кав’ярні, кожен зі своєю власною специфічною атмосферою.

Але головна причина вискакує раунд за чашку не так самогону (так добре, як це може бути), але і для людей, що спостерігають. кафе Манчестера величезні простори, щоб бачити міські племена міст в їх природному середовищі існування, щоб слухати в місцевому говорити в місцевих акцентах манчестерських, щоб перевірити останню вулиці моди.

Перевірити:

  • Takk : Nordic еспресо стиль, під впливом подорожей засновника в Скандинавії і Ісландії (хоча кави надходить з ростера в інший кави божевільного міста, Брістоль).
  • Горщик чайник Black : Заснований два Сент – Хеленс професійних регбістів і знаходиться в Barton Arcade – вікторіанський торговий пасаж поблизу Дінсгейт. Закуски і лікує є здоровий край.
  • Grindsmith : Юнацький і прагнуть до виготовлення кави, який виступає вгору Манчестер смажених бобів з трьох місць, в тому числі магазину на Дінсгейт.

Святкувати китайський Новий рік

Манчестер претендує на найбільший в Європі Чайнатаун. Він має десятки високо рекомендовані ресторанів – не тільки Китай , але і тайських і японських – спеціалізовані магазини і китайські кінотеатри. Спробуйте Michelin рекомендується Wings , де ви могли б SPOT МЮ гравців прикриваючи або Tai Pan , улюбленцем студентів китайських університетів.

Манчестер Чайнатаун ​​має величезний, три дні фестивалю китайський Новий рік через Альберт-сквер, Біржовий площі, Маркет-стріт і велика частина центру міста (16-18 лютого 2018 року). Є вистави, продукти харчування і ремісничі ярмарки, багато шуму і все це досягає кульмінації в великому драконі парад.