Skip to main content

Кращі 8 Сім’я Friendly Спорт і відпочинок в Сінгапурі

Сінгапур, нудно? У жодному разі! Це крихітний острів-держава може мати кілька застебнуту репутацію, але сімейні мандрівники в для лікування.

сімейного відпочинку, пам’ятки Сінгапуру дають мандрівникам прямий зв’язок з різними культурами Південно-Східної Азії в більш безпечному середовищі, ніж велика частина решти регіону. Сім’ї також отримати всі земні блага Заходу, що їх бюджети дозволяють: шикарні готелі, 4G мобільний інтернет, і дешево і швидко перевезення по всьому острову на автобусі і поїзді.

Так літати, візьміть свою сім’ю цим для дитини місця пригоди і нехай вільно!

Там немає безпечного навколишнього середовища , в якій , щоб побачити диких тварин в Південно – Східній Азії , ніж в кращому зоопарку регіону, в  Сінгапурський зоопарк . З більш ніж 3000 тварин , розміщених в 28 гектарів парку, діти можуть безпечно побачити рідкісні Південно – Східної Азії тварин , як орангутанг, сонячні ведмеді і малайських тигрів – разом з гостями здалеку , як білі ведмеді, жирафи і Hamadryas бабуїнів.

Концепція Сінгапуру зоопарк «відкритий зоопарк» зневажає кліті, вважаючи за краще менш помітні засоби примусу. Великі наземні тварини знаходяться в місці, глибокими ровами, які приховані від очей глядачів – від точки зоопарку триває малюка зору, тварини виглядають, як ніби вони просто насолоджуються їх рідного середовища проживання.

За межі їх корпусів, тварини отримують зустріти і вітають гість через регулярне тварина шоу і сеанси годування. Приділіть час для останнього: ваші діти будуть любити годування жителів, незалежно від того, кидаючи фрукти бабуїнів або риби моркви жирафів.

DUCKtours пропонує єдиний тур Сінгапуру , який дозволяє побачити історичний район міста-держави від дороги … потім бере в воду для абсолютно іншої точки зору.

Використання відновленої 1970s ери амфібії, тур злітає від Сантек Сіті Молла, циркулює навколо Civic району Сінгапуру, бігаючи повз Паданг, будівля мерії, меморіал, і театр Вікторії.

Поїздка супроводжується коментарями від гіди ( «ducktainers»), які пропонують свої дурні взяти на пам’ятки міста.

Тур потім їде прямо в річку Сінгапур (дивитися екскурсійний Капітан і «ducktainers» підіграти припинення неминучого приводнення). Від річки і прилеглого Марина Бей, пасажири отримують чудовий вид на горизонт міста.

Вся поїздка займає близько години, щоб закінчити, з великою кількістю пам’яток і можливостями фотозйомки все у всьому.

репутація Сінгапуру як «дорогий» місто може змусити відвідувач двічі подумати про їжу, але місцеві з’їдає здригнутися місцеву тенденція до priciness і лиску. Візьміть свою сім’ю, щоб пообідати в центрі рознощика замість – це просто неба ресторанні дворики в Сінгапурі, які пропонують широкий вибір страв азіатської кухні.

З невеликою атмосферою і не кондиціонером, Hawker центри Сінгапуру простих справ з дивно широким спектром кулінарних вибору. Ціни низькі ($ 5 купує вам велику їжу) і меню відображає мультикультурне поєднання сінгапурського населення.

Індійські біріані стенди штовхаються західні будки їжі і локшина кіоски в більшості місць. У будь-якому рознощик центрі, туристи змішатися з робочим Stiffs набивати їх особи з кантонской, Hokkien, індійської, малайської, і «західної» їжу.

Друге по висоті колеса огляду в світі пакети досить вид зверху. Поїздка в Сінгапур Флаєр  і побачити Сінгапур і його сусідів з більш ніж 500 футів в повітрі.

Ви будете супроводжено до капсулу з кондиціонером (якщо вам пощастить, ви і ваша сім’я буде отримувати одне все до себе) і насолоджуватися 30-ти хвилинах їзди, який пропонує панорамний вид на горизонт Сінгапуру.

Подивіться навколо, і ви побачите найновіші і красиві структури Марина Бей – в Marina Bay Sands, сади на березі затоки і висоток фінансового району, що задають горизонт. У гарну погоду, ви можете навіть бути в змозі виявити віддалені острови, що належать до сусідньої Малайзії та Індонезії!

5. Дослідити Мак-Рітчі Парк

Сінгапуру Мак-Рітчі Парк репрезентує один з дуже небагатьох шансів ваші діти отримають зустріти оригінальну живу природу старого зростання, все більше і більше рідкісний актив в цій гіпер-сучасний острівної держави.

Парк є невід’ємною частиною дизайну Прилягаючою водосховища – його 100 гектарів незайманого лісу захищають воду від будь-яких прилеглих сільськогосподарських робіт. Серія стежка перетинає ліс; прийняти вашу сім’ю на похід вниз дощаті настили звивистих повз водосховища і насолодитися видом на спокійній воді і її пташиних жителів.

Вище, 250-метровий Treetop Прогулянка з’єднує дві високі точки в парку, дозволяючи birds’-очні вид на пологом лісу і його мешканців, як макак і варани.

Знаки прикрашають пішохідні стежки парку, що дозволяє гостям провести самостійно екскурсію приміщеннями. Для більш активних відвідувачів, доріжки для бігу підтюпцем і на відкритому повітрі фітнес станції забезпечують можливість спітнів.

Більше схожий на футуристичний куполоподібний місто , ніж середовище проживання для ботанічного багатства в світі, сінгапурський сад бухта  приймає відвідувач в унікальний рослинному світ, по центру навколо садів знакових гігантські скляних теплиць.

Усередині кожного биома, що знаходяться під загрозою зникнення рослин процвітати в штучно сконструйованої «рідний» середовищі, що імітує деякі з найбільш загрозливих місць проживання на планеті.

Scaling запаморочливих доріжок Садів є частиною досвіду – будь то на хмарі ліс Консерваторія “хмара ходити” або на 420 футів довжиною OCBC Уолкуей проходить, що між “Supertrees” зовні.

Діти можуть знайти більше тут, ніж просто рослини під склом: а один гектар Far East Organization Дитячий сад містить ряд ігрових майданчиків, призначених для дітей від 2 до 12 років. У центрі всього цього варто розповзання виплеску області фонтану з рядом сопіли, сплайни і відра для творчих водних розваг.

Другий Universal Studios в Азії і перший в Південно-Східній Азії має великі черевики, щоб заповнити, але стукає досвід тематичного парку через, е-е, парку.

Сінгапур Universal Studios знаходиться на курортному острові Сентоза, що займає 20 гектарів, зосереджені штучної лагуни. Сім фільми-тематичні зон можна відвідати в петлі навколо парку, пропонуючи тільки в Сінгапурі їде як їздити Трансформатори і дуельні Battlestar Galactica роликових підстаканники.

Атракціони охоплюють кожен вік від 4 до більш ніж 90: маленькі Тайкс будуть користуватися поїздками за зразком Сезама-стріт і Шрек, в той час як старші діти і не-дітям-більше можуть отримати гострі відчуття на в Мумія 3D їзді.

За межами парку, Сінгапур відвідувачі можуть взяти в решті частини для дитини пам’яток Sentosa, включаючи акваріум, парк пригод і навіть музей воскових фігур мадам Тюссо!

8. Годинник Marina Bay Light Show

Щоночі, готель Marina Bay Sands перетворюється в світиться полотно для творів мистецтва з LaserLight.

О 8 годині вечора і 9:30 вечора, глядачі стоячи через затоку від пісків можуть спостерігати за 15-хвилинний виступ, що включає в себе музику, лазери, прожектори, фонтани води і проектується зображення, які приносять фасад Сендс до життя, з легким відбиваючись від води і купання район Марини Бей в неоновому яскравому світінні.

Після перегляду шоу, взяти в інших пам’яток Марина-Бей на дозвіллі – Сінгапур Флаєр і сади в затоці можна легко дістатися пішки від більшості точок зору в цій області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *