Куріння у Франції Факти

Posted on

Куріння у Франції Факти

Франція заборонила куріння в громадських місцях з 2006 року відповідно з іншою частиною Європи. Але є ще міф про те, що французи можуть палити всі види місць, які приходять в основному, по крайней мере, для іноземців, спостерігаючи французькі фільми. У британських фільмах, персонажі або купують пінти пива або відкриття ще одну пляшку шардоне, в той час як фільми про або встановити у Франції незмінно мають свої характери висвітлюючи щасливо.

Чи вірно це чи ні? Якими б не були причини, французи до цих пір , здається , щоб  палити важко. Є близько 13 мільйонів курців у Франції з населенням в 66 мільйонів чоловік, і вони курять щодня. Офіційна статистика для студентів показує , 29% з них регулярно курити. Існує явна проблема з молодими курцями.

А дослідження, проведене в 2013 році в приміщенні компанії IPSOS показав, що близько 1 мільйона французьких людей використовують електронні сигарети з 20 мільйонів європейців, які роблять. В Іспанії близько 700 тисяч людей використовують електронні сигарети.

Перші спроби в Ban

Франція обмежується куріння ще в 1991 році в так званому законі Евін, після того, як Клод Евін, який був основним двигуном при введенні обмеження. Закон говорить, що ресторани, кафе, бари і повинні були забезпечити куріння і некурящих секцій. Був веселий період, коли секція не курити, як правило, в самих невідповідних частинах установи (поруч з вбиральні, наприклад, або поблизу гойдається службовими дверей в і з кухні) і був досить крихітним в той час як решта місце було залишено на курець.

Закон був не дуже добре виконано, і результат був досить неефективно, з французами, щасливо продовжує пихкати геть на рівному місці.

Чим би змінити

До 2006 року під тиском громадськості і зміну ставлення мали ефект. Набагато сильніше був прийнятий закон, що забороняє куріння в закритих громадських місцях, таких як ті ресторани і бари, а також школи та урядові будівлі.

 Більш того, мінімальний штраф був також встановлений в € 500. Законний виклик проти нього було подано в 2007 році, але відкинув.

Всі думали, що французи, з їх добре розрекламованої всупереч владі, що не буде діяти за законом. Але вони зробили, і прокурені, смердючі місця в минулому стали вільним від тютюнового диму, чудових місця, щоб провести час в.

додаткові обмеження

Май 2013 і міністр охорони здоров’я Франції, Марісоль Турен, оголосив про те, що заборона на куріння буде поширюватися приймати в електронних сигаретах.

У червні 2014 куріння було заборонено в дитячих ігрових майданчиків, як закони по боротьбі з курінням Франції посилені. У липні ви можете бути оштрафовані на суму € 68 за злочин. Заборона був випробуваний протягом року в Парку-де-Монсурьте в Парижі. Марісоль Турен сказав, що був розроблений «поважати наших дітей». У той же час, куріння в автомобілях, що перевозять дітей також був заборонений.

У жовтні 2015 року штраф вступив в силу для утилізації використаних сигарет в громадських місцях. Існує в даний час закон, який забороняє куріння в автомобілях, що перевозять дітей, і там буде один, який вступить в силу в 2016 році, що вимагає від тютюнових компаній, щоб видалити брендингу на пачках сигарет і ввести просту, загальну упаковку.

злий Протест

Нічого з цього не пройшло без коментарів, або, скоріше, протестувати.

Ми маємо справу з Францією в кінці кінців. Коли закон обговорювався, розгнівані натовпи зібралися, щоб залякати законодавців. Ліцензовані тютюнові вироби були головною мітингувальниками і використовував тактику, що французькі фермери використовують для такого хорошого ефекту. У скидали чотири тютюнових тонн моркви за межами штаб-квартири в Парижі Соціалістичної партії. Французи отримали значення моркви; це, очевидно, що вони називають довгий червоний символ, який висить зовні «tabacs» і бари, що несе тютюнові вироби у Франції.

Таким чином, нижня лінія, не курити в громадських місцях . Але ви все ще знайти людей в частково покриті або під відкритим небом тераси ще висвітлюючи їх кавою з молоком або кавою, так що це ще не все закінчилася.

Ми можемо шкодувати про кончину тих знакових Житан, Gaulouise і бояри (дивно упакованого бренд, завжди з папером кукурудзи, яка виходить з, якщо не тримати сопіння, який був бренд, який все французькі фермери, здавалося, використовувати), але це частина самого необхідно кампанії, щоб зупинити людей палити.