Кінофестивалі в Італії

Posted on

 Кінофестивалі в Італії

Венеціанський кінофестиваль є найбільш важливим кінофестивалем в Італії, але кілька інших міжнародних кінофестивалів проводяться в Італії теж. Ось головні міжнародні кінофестивалі Італії. Навіть якщо ви не збираєтеся на кінофестиваль, це відмінний шанс для знаменитостей.

Венеціанська бієнале – Міжнародний Венеціанський кінофестиваль

Венеція Міжнародний кінофестиваль, Венеціанська бієнале , починається на початку вересня у Венеції Лідо. Венеціанський кінофестиваль є найстарішим кінофестиваль в Італії і 2018 відзначив свій сімдесят п’ятий рік. Щороку топ – кінематографісти конкурувати за бажану Золотий лев премії. Відсів обмежується тими віками 18 і більше і дисконтні проходів доступні для тих , хто молодше 26 років або старше 60 років Дізнайтеся про проходах і індивідуальних квитках на сайті фестивалю.

Вапоретто або водні автобуси доставлятимуть пасажирів між Венецією і Лідо. Для того, щоб дістатися до Лідо від площі Сан – Марко, ви можете взяти номер 1 вапоретто.

Міжнародний фестиваль Саленто кіно

Фестиваль Саленто кіно, який відбувся на початку вересня, є одним з головного південній Італії фільму фесту і розглядає поточні питання, такі як світ і мульти-культурні питання. Категорії включають в світовому кіно, незалежне італійське кіно, а також спеціальні розділи. Фільм фест Саленто відбувається в Tricase в провінції Лечче Апулія, носком черевика. У червні вони тримають Саленто Страх Fest для тих, хто любить фільми жахів.

Milano Film Fest

Milano Film Fest, після фестивалю у Венеції, проходить протягом 10 днів у вересні. Змагання включають в себе короткі фільми та художні фільми, і є спеціальні категорії FILM щороку. Закручений м’яч добре для всіх заходів фестивалю можна придбати на веб-сайті.

Фестиваль Internazionale дель Фільм ді Рома – Рим Міжнародний кінофестиваль Fest

Далі в рядку є Римський кінофестиваль, щодо нове свято, яке починається в середині жовтня. Фестиваль включає в себе міжнародні прем’єри фільмів, кращий незалежне кіно і фільми для і від молодих людей.

Міжнародний кінофестиваль в Турині

Турин або Турин, кінофестиваль проходить в кінці листопада. Фестиваль Torino фільм служить місцем зустрічі для сучасного міжнародного кіно і дати можливість обговорити найостанніші художні тенденції. Він складається з 4-х змагань і декількох неконкурентних секцій і звертає особливу увагу на виникаючі кіно і молоді кінематографіст.

Фестиваль короткометражних фільмів Bolzano

Bolzano, недалеко від Альп на півночі Італії, проводить міжнародний фестиваль короткометражних фільмів в листопаді. Вона також включає в себе ніякі слова Fest відрізняючи фільми , які обмінюються даними без використання будь – яких слів.

Річка в річці – Флоренція Фестиваль індійського кіно

Річка в річку є першим кінофестивалем в світі, присвячений фільми з і про Індію. Це відбувається у Флоренції в грудні.