Ла Бефана і Богоявлення в Італії

Posted on

Ла Бефана і Богоявлення в Італії
Свято Богоявлення, важлива дата після Різдва на християнському календарі, відзначаються 6 січня як національне свято в Італії. Традиція La Бефани , який приходить на Богоявлення, грає велику роль в італійських різдвяних свят. Свято також знаменує закінчення різдвяних і новорічних урочистостей в Італії, після чого діти йдуть в школу, дорослі повернутися до роботи, і різдвяні прикраси зійде.

Строго з релігійної точки зору, в святі Богоявлення в пам’ять дванадцятого дня Різдва, коли три волхви прибули в сіні з подарунками для немовляти Ісуса. Але для італійських дітей, це той день, коли вони, нарешті, отримати їх свято бабло.

La Бефана в Італії

Традиційне свято свята Італії включає в себе розповідь про відьму , відомої як La Бефана , який прибуває на мітлі в ніч на 5 січня з іграшками і цукерками для хороших дітей і брил вугілля для поганих.

Згідно з легендою, в ніч перед старійшинами прибула в ясла немовляти Ісуса, вони зупинилися в халупі старої, щоб запитати дорогу. Вони запросили її прийти, але вона відповіла, що вона була дуже зайнята. Пастух попросив її приєднатися до нього, але вона знову відмовилася. Пізніше тієї ночі, вона побачила яскраве світло в небі і вирішив приєднатися до мудреців і пастух з подарунками, які належали її дитини, який помер. Вона заблукала і не знайшла годівницю.

Тепер Ла Бефана облітає на мітлі щороку в ніч перед Богоявлення, в результаті чого дітям подарунки в надії , що вона може знайти Дитятка Ісуса. Діти повісити свої панчохи вечора 5 січня , що очікує візит La Бефана .

Походження легенди Лі Бефана

Це казкова може на насправді сходить до римської язичницької свято Сатурналій, один або два-тижневого фестивалю в стартовому як раз перед зимовим сонцестоянням. В кінці Сатурналий, римляни йдуть в храм Юнони на Капітолійському пагорбі , щоб мати свої статки , зчитувальні стару крона. Ця історія , ймовірно , перетворилася в розповідь про La Бефани.

Ла Бефана Фестивалі

Місто Урбанія, в регіоні Марке, проводить фестиваль в чотири дні для La Бефани від 2 січня до 6. Діти можуть зустрітися з нею на La Casa делла Бефани. Це один з найбільших свят для Італії.

Доріжки Befane, Регата делле Bafane , проводяться в Венеції 6 січня Чоловіки , одягнені в Ла Бефана гонки на човнах на Гранд – канал.

Водохресні ходи і Living Nativities

  • У Ватикані , слідуючи іншої традиції Богоявлення, хід сотень людей в середньовічних костюмах ходити по широкій алеї , яка веде до Ватикану, несучи символічні подарунки для тата. Папа говорить , що вранці маса в базиліці Святого Петра на честь візиту підшипнику подарунки Wise Men для Ісуса.
  • Костюмована хода Флоренції, Calvacata деї волхвів , як правило , починається від палацу Пітті на початку дня і йти через річку до Дуомо. Прапор метальники виконують на площі Синьйорії.
  • Мілан займає Богоявленський парад Трьох Королів від Домського собору до церкви Sant’Eustorgio.
  • Rivisondoli, в регіоні Абруццо, має перепостановленія приходу Трьох Королів 5 січня з сотнями костюмованих учасників.

У багатьох містах і селах в Італії є подібні процесії, хоча і не настільки докладні, закінчуючи живий вертеп, presepe Vivente , де костюмовані люди діють з частин Різдва.