Легкий доступ, дешеві тарифи на сінгапурської системі Автобуси і MRT

Posted on

Як EZ-Link карти Let You Travel Недорого в Сінгапурі

Легкий доступ, дешеві тарифи на сінгапурської системі Автобуси і MRT

Пересування Сінгапур неймовірно легко – і дивно дешево.

(Легкорельсовой) система Сінгапуру MRT йде майже всюди на острові. Її системна шина легко зрозуміти і їздити. І обидва автобуса і MRT використовувати один, безконтактні системи оплати: карта EZ-Link.

Якщо ви використовували Octopus Card в Гонконзі перед тим, використовуючи EZ-Link є дитяча гра: як тільки ви крок на автобусі, або, перш ніж увійти в платформу MRT, просто натисніть на карту на панелі біля входу. Як ви висадити з автобуса або залишити платформу MRT, ви натискаєте іншу панель, щоб завершити угоду.

(Пам’ятаєте: якщо ви нехтуєте витрусити, як ви виходите з автобуса або платформи MRT, ви будете платити максимальну плату за проїзд поїздки.)

Карта EZ-Link має збережений баланс , який автоматично списана , як ви натиснете на карту на панелі. Карта має 10 значення SGD в ньому , коли ви купуєте його; ви можете періодично завантажувати ( «доливати») нове значення на ньому , коли вичерпається. (Більш детальна інформація про місцевій валюті тут: Сінгапур грошах .)

EZ-Link є безконтактною карткою, так що вам не потрібно прорізати його в будь-яку посудину для того, щоб працювати – просто тримати карту на панель і баланс автоматично віднімаються системою.

Багато сінгапурці навіть не брати карту з їхніх гаманців більше; карта може бути «читати» на панелі , навіть якщо це в вашому гаманці. (Карта повинна бути досить близько до поверхні гаманця для цього працювати, хоча!)

Економія. Карта EZ-Link виходить дешевше , ніж з допомогою зміни, припускаючи , що ви залишаєтеся в Сінгапурі досить довго , щоб компенсувати SGD 5 невозмещаемие плата за карту. В середньому, з допомогою карти EZ-Link коштує близько SGD 0,17 менше на одну поїздку по порівнянні з використанням готівки; це складає , як ви зробите більше поїздок з допомогою системи громадського транспорту Сінгапуру.

Користувачі карт EZ-Link також надається додаткова SGD 0,25 знижку , коли вони передачі між шиною і MRT або навпаки. Ці причини , чому отримання карти EZ-Link є невід’ємною частиною Вижив Сінгапуру по бюджету .

Ці заощадження не багато користі, якщо ви не залишаєтеся досить довго, щоб використовувати систему громадського транспорту на регулярній основі; а SGD 5 від вартості картки не повертається, ви можете заощадити більше грошей, якщо ви використовуєте готівку під час перебування два-три дні в Сінгапурі.

Зручність. З картою EZ-Link, вам не потрібно знати , скільки коштує проїзд від місця на місце; система просто віднімає від вашого загального балансу карти , як ви йдете вперед. Якщо ваша карта баланс стає занадто низьким, пристрій читання карт пам’яті буде блимати зелений-жовтий колір , коли ви проводите карту над ним.

Без карти EZ-Link, вам потрібно носити з собою багато вільного зміни, як ви подорожуєте; автобуси приймають тільки точні зміни, і ви повинні будете стояти в черзі за квитком кожен раз при вході в станцію MRT.

Купівля EZ-Link карти

Ви можете придбати карту EZ-Link через лічильник на будь-якій станції метро, ​​автобусної розв’язки або 7-Eleven в Сінгапурі. Вартість карти EZ-Link SGD 15 – SGD 5 покриває вартість карти (і не повертається), і SGD 10 є видаткової сумою, яка повинна бути «доливати» в якості карти вичерпується.

Карта не працюватиме, якщо збережене значення падає до менш ніж SGD 3; Ви можете додати значення до картки на будь-якій станції метро, ​​автобусної розв’язки, або 7-Eleven магазині. Карта може зберігати максимальне значення 500 синг.

Singapore Tourist Pass

Для затримок вильотів або в іншому випадку дійсно короткострокового перебування, Сінгапур Tourist Pass є підходящою альтернативою EZ-Link карти. Це безконтактна карта передоплати з двома істотними перевагами в порівнянні з картою EZ-Link:

  • Необмежене використання, із застереженням: Перевал це все-денний прохід: Ви не заряджаються за поїздку, але ви можете використовувати карту так часто , як вам подобається навколо системи громадського транспорту Сінгапуру, в залежності від тривалості часу , відведеного на ваша карта. Singapore Tourist Pass поставляється в варіантах одно-, дво- і триденні, дія якого закінчується коли останній автобус або поїзд йде додому в кінці дня. Ось застереження: їде на послуги преміум – класу і нішу шини не допускаються.
  • Зворотності: Ви звинувачені в підлягають погашенню SGD 10 депозит за Tourist Pass, замість невозмещаемие SGD 5 доручених звичайних карт EZ-Link. При поверненні карти в протягом п’яти днів з моменту покупки, ви отримаєте депозит назад.
  • Туристичні Freebies: користувачі Tourist Pass отримати ексклюзивний доступ до промо , що надаються добірних сінгапурських підприємств роздрібної торгівлі, ресторанів і інших туристичних напрямків у Сінгапурі .

Singapore Tourist Pass за ціною SGD 18, SGD 26 і SGD 34 для одно-, дво-, і три дні проходять відповідно. У вартість входить повертається SGD 10 депозит, який буде повернений, як тільки ви приносите карту назад протягом п’яти днів з моменту видачі.

Для отримання більш докладної інформації про Сінгапурі Tourist Pass (включаючи інформацію про де їх купити ), відвідайте офіційний сайт: Singapore Tourist Pass .

Для того, щоб з’ясувати , як дістатися з точки А в точку Б в Сінгапурі, використовуйте GoThere.SG , вхід для пошукової звичайного мови , щоб отримати розбивку комбінованої поїздки на поїзді-автобусі (з вибором швидкий або самий дешевий маршрут).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *