Листопада у Франції: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

Листопада у Франції: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Незважаючи на те, листопад може здатися сірий місяць з прохолодною погодою і короткі дні, це хороший час, щоб вибрати для французького відпочинку. З осінній колір зберігається і просяявши сільську місцевість і міські парки, хрустка, прохолодна погода може бути ідеальною для трохи відпочинку на відкритому повітрі або екскурсій.

Листопаді має один з найважливіших дат в історії, який відзначається по всій країні. 11 листопад є державним святом в честь Дня перемир’я, який знаменує кінець Першої світової війни

Перемир’я, підписане в залізничному вагоні у віддаленій частині Пікардії дуже важливо для французького народу. І великі міста і невеликі села мають церемонії, щоб справити гостини того, що було найбільш пам’ятна дата для французів і союзників.

У листопаді добігає кінця, різдвяні ринки виникають у всій Франції з сезонним ласощами, іграшкою і прикрасою.

Найголовніше, вартості авіаквитків починають падати, і є деякі хороші свято і міжсезоння ціни на житло.

Франція Погода в листопаді

У листопаді погода ще може бути теплою на півдні, але може так змінитися пакет для холоду, а також. Північ прагне до холодної та дощової, так як ви подорожуєте через Францію, він допомагає одягатися в шарах. Ви побачите цю мінливість в погоді середніх для деяких великих міст:

 • Париж:
  температура знаходиться в діапазоні від 3 градусів по Цельсію (7 градусів по Фаренгейту) до 7 градусів по Цельсію (44 градусів за Фаренгейтом
  середньої температура становить 4 градуси C (39 градусів F)
  Середня кількість днів з деяким дощем 16
 • Бордо:
  Середня температура коливається від 5 градусів по Цельсію (41 градусів за Фаренгейтом) до 13 градусів C (55 градусів F)
  Середньої температура становить 7 градусів C (45 ° F)
  Середня кількість днів з деяким дощем 15
 • Ліон:
  температура знаходиться в діапазоні від 4 ° С (39 градусів за Фаренгейтом) до 10 градусів C (50 градусів F)
  Середня температура становить 7 градусів C (45 ° F)
  Середня кількість днів з деяким дощем 14
 • Ніцца:
  Середня температура коливається від 9 градусів C (48 градусів за Фаренгейтом) до 16 градусів за Цельсієм (61 градусів за Фаренгейтом)
  Середня температура становить 11,5 градусів за Цельсієм (53 градусів за Фаренгейтом)
  Середня кількість днів з деяким дощем 12
 • Страсбург:
  Середня температура коливається від 2 градусів C (36 ° F) до 8 градусів Цельсія (46 градусів за Фаренгейтом)
  Середня температура становить 5 градусів C (41 ° F)
  Середня кількість днів з деяким дощем 15

що Запакувати

Коли ви відвідуєте Францію в листопаді, в залежності від того, де ви будете подорожувати, пакет для середньої погоди, але будьте впевнені, і включають в себе деякі тепліше передач. План для шарів і включають в себе шарф, шапку і рукавички, так що вам буде комфортно, якщо погода остигає, особливо у вечірній час.

Якщо ви збираєтеся в гори, він може сніг, а якщо сніг випаде раніше, гірськолижні курорти відкриються, по крайней мере, в вихідні дні.

Особливо, якщо ви подорожуєте в північній частині Франції, вам потрібно буде включити деякі з цих прохолодної погоди пунктів.

 • Сорочки з довгим рукавом
 • Светри / толстовки
 • Середня вага куртка, переважно водонепроникна
 • Довгі штани
 • Закритий носок, зручне взуття
 • Світло черевики або день туристів
 • Парасольку
 • Рукавички і шарф шиї
 • тепла шапка

І пам’ятайте, що всі ці ласощі в різдвяних ринках і, можливо, взяти додатковий валізу або залишити місце в головному один для французьких ласощів.

Всебічний Список відпустки Упаковки для Франції буде корисним, оскільки воно включає в себе, що упакувати в ручній поклажі і який медична і самодопомоги елементи, які ви будете хотіти, щоб принести.

листопад Події

Якщо ви перебуваєте в місті, як Париж в листопаді, буде дощові дні, коли ви хочете, щоб насолодитися критий діяльності, таких як відвідування відомих музеїв, таких як Лувр. І навіть в невеликих містах, витративши якийсь час, попиваючи каву в маленькому бістро буде ідеальним способом ухилитися від дощових крапель. Є деякі основні події, які роблять подорож до Франції ідеалу в листопаді.

 • День перемир’я відзначається в кожному куточку Франції. Це особливо хвилююче відвідати безліч сайтів Першої світової війни на півночі Франції в цей час. Дата, завжди 11 листопада, є державним святом з великою кількістю музеїв і пам’яток закриті. Якщо ви пропустите цей день, ви завжди можете взяти в урочистостях на найближчий уїк-енд в День перемир’я.
 • Хоспіси де Боно Вино Аукціон відбувається в протягом трьох славних днів в Бон, Бургундії. Традиція сходить до 1859 року , коли перший аукціон вин , вироблених з різних виноградників , що знаходяться в власності богадільні відбулося при свічках. Дві свічки були запалені на початку продажу кожної партії і продажі пішли на обличчя торгів в останній раз, як свічки погасли.
 • Beaujolais Nouveau випущений опівночі останнього четверга місяця. Це відмінний привід для трохи бенкету і святкування цього молодого вина. Шукайте спеціальні заходи і винні вечері в ресторанах.
 • Образотворче мистецтво і Antiques Fair в Тулузі бачать близько 300 доларів створення магазину для жадібних антикварних і дрібних колекціонерів. Подія, завжди проводиться на початку листопада, привертає новачків в зборі, а також досвідчені колекціонери з усього світу. Існує також щомісячний ринок .
 • Різдвяні ринки відкриваються у всій Франції в рамках підготовки до проведення річного свята грудня. Барвисті дерев’яні кіоски вирівнюють бульвари, вулиці і ринки, і з цим приходить відчуття тривожності і очікування. Навіть невеликі села матимуть відкритий ринок Різдва.
 • Хеллоуїн став досить святом у Франції. Хеллоуїн був спочатку All Hallows Eve, частина 3-денний захід на честь мертвих, які включені святих (мощі), мученики і родичів. Ніч була час , щоб кинути виклик владі смерті з гумором , яка стала химерної традицією Хеллоуїна сьогодні. У той час як Хеллоуїн припадає на 31 жовтня під всім світі, французи більше стурбовані  Туссен , День Всіх Святих, який відбудеться 1 листопада В цей день, ви зіткнетеся сім’ї збираються на кладовищі разом , щоб запалити свічки в маленьких ліхтариків і покласти квіти на могили своїх родичів.