Лондона Leadenhall Ринок: Повне керівництво

Posted on

Лондона Leadenhall Ринок: Повне керівництво
Більшість відвідувачів Leadenhall ринку, в центрі міста Лондон, (офіційна назва для фінансового району Лондона і найстарішій частині міста), вражені його гігантськими, чавунних рамах скла ліхтарів – багато вікторіанської прикраси його історія двох торгових пасажів. Але що дійсно вражає історія цих ринкових залів, з корінням назад в римській Британії і , можливо , навіть раніше.

Leadenhall ринку Будівлі

Leadenhall сьогодні великий простір засклених торгові вулиць з входженням транспортного засобу з трьох сторін. Головний вхід знаходиться на вулиці Gracechurch; є запис транспортного засобу з його брукованими тротуарами з Whittington-стріт і Лайм-стріт, і входу пішохідного через кілька древніх проходів.

В даний час клас-II-Перераховано будівлі в кінці вікторіанської епохи, починаючи з 1881. Вони були розроблені , сер Хорас Джонс, який також спроектував  Smithfield Market  , в Лондоні центральний ринок м’яса, а також  оригінальний Біллінгсгейт ринок  на Нижньої Темзи вулиці. Сьогодні вони вдома безліч незалежних роздрібних торговців, постачальників послуг, кафе і барів, які обслуговують міські робочі. Для відвідувачів, їх основний інтерес не тільки магазини і ресторани, але 2000 років на ринку в історії і його барвисті бордового, вершки і зелений – супер Instagrammable – аркад.

Давня історія ринку

Leadenhall сидить біля Банку Англії, трохи на схід від центру міста. У римські часи це був географічний центр Лондініум, римської столиці Великобританії. У 70 р н.е., римляни побудували форум в і базиліку (релігійне будівля в римські часи, але місце зустрічі, закон суду і торгова площадка) на цьому місці. Це був найбільший римський форум і ринок на північ від Альп і був у використанні протягом 2-го і 3-го століття. У 300 році, проте, вони знищили його, щоб покарати лондонців за сайдинг з шахраєм імператора в повстанні.

І це не було його до кінця 19 століття, коли під час розкопок для поточного будівлі, римські стіни і арка підтримка була виявлена ​​під що зараз перукарня ринку. Це все ще там, під одностатевий салоном, Ніколсон і Гріффін, але це дуже малоймовірно, що ви будете запрошені спускатися в глибини свого підвалу, щоб побачити його.

У 1987 році , коли поточні ринкові будівлі реставруються, більше римського форуму був виявлений під 21 Лайм – стріт, в декількох сотнях ярдів від першої find.You потрібно відвідати  Музей Лондона  , щоб побачити , що Роман археологія вони знайшли , тому що більшість з тепер під будівництво нових хмарочосів Лондона.

Leadenhall в середні століття

Римляни залишили Лондон в руїнах, але протягом усього раннього середньовіччя, є згадки про районі Leadenhall є важливим торговим центром, місцем зустрічі poulterers і cheesemongers.

Тоді, на початку 15 – го століття, один з початку Лондона найважливіших і яскравих персонажів виходять на сцену. Між 1408 і 1411,  Дік Віттінгтона , тоді відставним лорд – мер Лондона і натхнення для англійської казки  Дік Whittington і його кіт, придбала власність і встановити про перетворення його в краще місце , щоб купити якісне м’ясо, рибу, птицю і овочі у Лондоні. Він став місцем для дилерів , щоб зважити і продавати шерсть, єдине місце в Лондоні , щоб торгувати в шкірі і в кінці кінців, в 17 – м століття, ножовий центр міста.

Як знайти ринок Leadenhall

Головний вхід на ринку знаходиться на Gracechurch вулиці. Це найпростіше дістатися на метро, ​​і це 6:55 хвилин ходьби від будь-якої станції банку (на лініях Центральному, Північному, або Waterloo & City) або Пам’ятник станції (на районі і Circle Lines).

Чим зайнятися поблизу

Лондонський Сіті є найстарішою частиною Лондона, і якщо ви зацікавлені в історичних пам’ятках, є багато, щоб зробити тут протягом 5 до 15 хвилин ходьби.

  • Відвідування Банку Англії музей  На Варфоломія Лейн, EC2R 8 AH. Цей маловідомий музей сповнений захоплюючої інформації про гроші на протязі всієї історії і, зокрема, історія грошей з моменту заснування банку в 1694 році Є п’ять різних галерей, деякі інтерактивні дисплеї. Музей вільний і відкритий з понеділка по п’ятницю, 10 ранку до 5 вечора
  • Лондонський Тауер знаходиться приблизно в 15 хвилинах ходьби. Вільям Завойовник Біла вежа насправді замок Лондон. Вежа була сценою багатьох обезголовлювання. Це також місце, щоб побачити коштовності корони, предмети з Королівської збройової палати і, звичайно ж, бифитеров, правоохоронці Тауера.
  • Тауерський міст – Ідіть в знаковому мосту в Лондоні , щоб побачити дивовижні машини 19 -го століття , який відкриває розвідний міст. Потім підніміться на ліфті на верхні галереї ходити по новій скляній убитий високі пішохідні доріжки.  Це від 15 до 20 хвилин ходьби.
  • Все Hallow від вежі – побудувати в 675 – так 300 років старше , ніж Лондонський Тауер – це часто не береться з виду маленької церкви має музей в Undercroft і захоплюючих посилання на ранню американську історію. Адмірал Пенн, батько Вільяма Пенна, засновника Пенсільванії, допомогли врятувати церкву , коли Велика пожежа в Лондоні почалася в Пудинг – лейн, всього в декількох сотнях ярдів. Він і мемуарист Семюель Pepys спостерігав вогонь гніву з дзвіниці цієї церкви. Пізніше Вільям Пенн був тут хрестили. У 1797 році Джон Квінсі Адамс, президент шосте Сполучених Штатів, одружився на Луїзі Джонсон, дочка американського адвоката в Лондоні, тут. Вона була першою американською першої леді народитися за межами Сполучених Штатів або з первинних 13 колоній.
  • Старий ринок Спіталфілдс – Після того, як ви відвідали будинок на ринку, ви можете спробувати традиційний ринок. Магазин для продуктів харчування, одягу, предметів антикваріату, старовинних вінілових і більш в Старому Спітлфілдз, всього в 15 хвилинах ходьби від готелю.