Лондонський номер 9 автобусів маршрут Основні

Posted on

Лондонський номер 9 автобусів маршрут Основні
Лондона номер 9 маршрут проходить від Хаммерсміті на заході Лондона, щоб Aldwych в центрі Лондона. Маршрут обслуговується новим автобусом Routemaster, оновлена ​​версія класичного червоного двоповерхового автобуса.

Маршрут проходить повз кількох пам’яток Лондона, таких як Трафальгарська площа, Королівський Альберт-Холл і Кенсінгтонський палац.

Перевірте повний список маршрутів London Bus для огляду визначних пам’яток.

Oyster карта, або один день Travelcard робить все автобуси (і труби і лондонські поїзда) переліт на / відривайтеся служби.

No. 9 London Bus

Необхідний час: приблизно одну годину

Старт: Автовокзал Hammersmith

Оздоблення: Aldwych

OK, стрибати на автобусі і спробувати отримати місце нагорі на передній панелі для кращих видів. Через кілька хвилин ви будете на High Street Kensington і є багато торгових можливостей.

Тільки від головної дороги 18 Stafford Terrace, хоча ви не зможете побачити його з автобуса. Там також прекрасний Кенсінгтон на дах сад високо на праві, але я не думаю, що ви можете побачити його з автобуса або. Це варто зрівнювати вперед, хоча, щоб побачити, якщо сади відкриті, оскільки вони вільні для відвідування.

Протягом 5 хвилин ви повинні дістатися до автобусної зупинки для Кенсінгтонського палацу. (Зверніть увагу, автобусна зупинка знаходиться на самому ділі, перш ніж ви можете побачити палац.) Якщо ви залишаєтеся на автобусі ви мигцем Кенсінгтонський палац на лівій стороні, а також Кенсінгтонського саду.

Через кілька хвилин далі , і ви побачите Королівський Альберт – Холл праворуч від вас і Альберт Меморіал на лівій стороні .

Тоді подивіться направо ще раз, щоб визначити стару віху. Це на Кенсінгтон-роуд (дорога автобус знаходиться на), недалеко від перехрестя з виставки Road, за межами Королівського географічного товариства.

Після цього переходу в парку на ліве зміна від Кенсінгтонського саду до Гайд-парку, хоча це насправді не виглядати по-іншому.

У міру продовження вздовж Кенсінгтон-роуд, ви скоро пройти Kensington Казарми на лівій стороні, в будинку кінної.

Незабаром після того, як автобус досягає Найтсбридж з Harvey Nichols вперед і вправо , але не пропустити швидкий погляд назад і вправо вниз Brompton Road , щоб побачити Harrods.

У Гайд-парку є Арка Веллінгтона в середині кільцевої і, після автобусної зупинки, зліва знаходиться Aspley будинок, який був колись називали номер один Лондон.

На острові Hyde Park Corner ви можете також визначити Меморіал Нової Зеландії війни. Це 16 хрестоподібних бронзові «стандарти» на трав’янистий схилі. Він нагадує укорінену зв’язок між Новою Зеландією і Великобританією.

Автобус в даний час йде по Пікаділлі і оригінальне Hard Rock Cafe знаходиться на лівій стороні. У магазині ви можете також відвідати Притулок повний рок пам’ятних речей.

Область на лівій стороні знаходиться Mayfair і на правій стороні знаходиться зелений парк, який має Букінгемський палац на іншій стороні , але ви не зможете побачити в поперечнику. Оскільки автобус триває уздовж Пікаділлі виглядати Атенеум Готель живою стіною на лівій стороні .

На автобусі станції метро Green Park зупинки ви можете побачити The Ritz готель справа.

Подивіться вперед до кінця вулиці, і ви повинні бути в змозі виявити статую Ероса на Пікаділлі. Мабуть, це насправді грецький бог Anteros, брат Ероса, але ніхто не називає це.

Тільки після того, як The Ritz, є Вулзлі, який колись був автосалон, але в даний час прекрасний ресторан.

Далі автобус повертає направо вниз на вулиці Сент – Джеймс і у вас є палац Сент – Джеймс прямо в кінці. Зліва виглядати JJ Fox, який має музей сигари в підвалі, і блокування & Co Hatters , який був заснований в 1676 році.

Автобус йде наліво уздовж Pall Mall і купол ви можете побачити спереду не Святого Павла, це Національна галерея на Трафальгарській площі.

Візьміть швидкий погляд направо на Waterloo Place , щоб побачити герцога Йоркського колони , перш ніж автобус скоро досягне Трафальгарській площі і проходить вздовж південного краю площі. Є хороший вигляд зліва від вас , щоб побачити Колона Нельсона, фонтани і Національну галерею вздовж північної сторони.

Автобус подорож триває уздовж станції Strand і Чарінг – Крос буде праворуч від вас. Зверніть увагу на Елеонору хрест на станції складі.

Після автобусної зупинки Саутгемптон-стріт / Ковент-Гарден (Covent Garden знаходиться на лівій стороні), щоб підготуватися до плями Savoy Hotel праворуч від вас. Подивіться вперед для Savoy театру знаків, які можна бачити з Strand, готель встановлюється назад.

Перед тим як шина отримує Aldwych мати швидкий погляд через міст Ватерлоо, а потім Aldwych / Друрі-Лейн є останньою зупинкою.

Звідси ви можете перейти в Сомерсет-Хаусі і побачити двір фонтанів, якщо це літо або каток лід, якщо це зима. Там також Галерея Курто і інші регулярні виставки.

З іншого боку Aldwych недалеко від перехрестя Суррей-стріт і Стренд ви можете побачити найвідоміший занедбаний Станція метро, ​​Aldwych станції, і подивіться на Римські лазні в Лондоні. Ви можете ходити в місто звідси по Фліт-стріт, але більшість людей, ймовірно, хочуть, щоб попрямувати в Ковент-Гарден, так від автобусної зупинки, пішки до Друрі-Лейн і повернути ліворуч на Рассел-стріт, щоб дістатися до площі.