Лондонський Тауер – Історія та Введення

Posted on

Лондонський Тауер - Історія та Введення

Лондонський Тауер був домом для королів і королев Англії протягом багатьох років. (Букінгемський палац є офіційною резиденцією в Лондоні суверена Великобританії з 1837 роки)

Лондонський Тауер був в’язницею , і були проведені багато відомих укладені там в тому числі сер Уолтер Релі – він проходив у Кривавої вежі в протягом 13 років , але використовував свого часу, написавши Історію світу (опублікований в 1614) і вирощування тютюну на зеленій вежі. Лондонський Тауер провів укладені з середніх і вищих класів , так що немає підземель.

Публічні страти були проведені на Зеленій Башті, в тому числі двох дружин Генріха VIII: Енн Болейн і Кетрін Говард.

Лондонський Тауер був оточений оборонними стінами і ровом. Рів тепер зливає і влітку є події і концерти проводяться тут і взимку є Лондонський Тауер катка.

Біла вежа була оригінальна вежею в Лондоні, а тепер знаходиться дисплей зброї і зброї. Він був побудований Вільгельмом Завойовником від близько 1080 до 1100. Він приніс свій старий камінь з Франції, щоб побудувати вежу.

бифитеров

Лондонський Тауер екскурсоводи є бифитеров, які живуть в Тауері. Вони більш відомі як бифитеров, які ми думаємо, приходить від того, коли їх робота була до душі їжу короля, щоб перевірити, чи не був отруєний. У бифитеров є фахівцями з вежі і будемо раді відповісти на ваші запитання. Вони також надають безкоштовні екскурсії, включені в квиток.

ворони

Ворони є одним з «повинен бачить» для поїздки в Лондонському Тауері. Легенда свідчить, що якщо ворони коли-небудь покинути то монархія впаде, Біла вежа Лондонського Тауера буде кришитися і велике лихо спіткає Англію. З тих забобонні, ми не беремо ніяких шансів і Воронов жили в башті, так як Карл II розповіли цю історію. Вони навіть охороняються королівським указом. Кожен з воронів має кольорову смугу для ніг. Візьміть ідентифікаційну листівку Raven, так що ви можете перевірити свої імена.

Вежа Лондона Години роботи

1 березня – 31 жовтня

 • Вівторок – субота: 9 ранку – 5:30 вечора
 • Неділю і понеділок: 10 ранку – 5:30 вечора
 • (Останній прийом: 5 вечора)

1 листопада – 28 лютого

 • Вівторок – субота: 9 ранку – 4:30 вечора
 • Неділю і понеділок: 10 ранку – 4:30 вечора
 • (Останній прийом: 4 вечора)

Відкритий щодня, крім 24-26 грудня та 1 січня.

Дайте 2-3 години для відвідування.

Як дістатися до Вежі Лондона

Адреса:  Лондонський Тауер, Лондон EC3N 4AB

Номер телефону:
0844 482 7799 (9 am-5pm) (з Великобританії)
+44 (0) 20 3166 6000 (за межами Великобританії)

Web: www.hrp.org.uk

Найближча станція метро: Tower Hill.

Використовуйте Journey Planner , щоб спланувати свій маршрут на громадському транспорті.

Автобуси: 15, 42, 78, 100 і RV1.
Riverboat : Від Чарінг – Крос, Вестмінстер, або Грінвіч пірс Tower.

Відвідайте офіційний сайт для більшої кількості варіантів транспорту.

Вежа Лондон Квитки

Ви можете купити квитки з www.hrp.org.uk, але я б порекомендував The London Pass, який включає в себе вхід в Лондонський Тауер. London Pass надає доступ до історичних будівель, галерей, музеїв і багато іншого – все це за одну плату. Ви просто вибираєте кількість днів, вам потрібен пропуск і є навіть можливість купити комбінований квиток для лондонського транспорту теж.

Як заощадити гроші на квитки в Тауер

 • Купити The London Pass , який надає необмежений допуск до навантажень кращих пам’яток Лондона, в тому числі палац Хемптон Корт, Кенсінгтонський палац і Лондонський Тауер. Дізнайтеся більше про London Pass онлайн.
 • Купити королівські палаци Pass для Hampton Court Palace, Кенсінгтонського палацу і Лондонського Тауера.
 • Замовляйте онлайн заздалегідь на офіційному сайті, як знижки іноді доступні.

Ви могли б розглянути питання про бронюванні  Приватна Пішохідна екскурсія в Лондонський Тауер і Тауерський міст .

Ви могли б також спробувати VIP тур з ексклюзивним доступом до Лондонський Тауер, Собор Святого Павла і осколок.

Вежа Лондона обслуговування відвідувачів

магазини подарунків

Ви можете купити подарунки від п’яти магазинів в Тауері, включаючи ексклюзивні продукти, натхненні Crown Jewels, вежі і її жителів: Воронов і бифитеров. Вежа Магазин є флагманським магазином біля головного входу, так що ви можете купити сувеніри, навіть якщо не відвідати.

Новий ресторан Armories

Нова збройові почав своє життя як склад, коли він був побудований в 1663 році, але тепер головний ресторан Вежі. Меню охоплює 1000 років історії в Лондоні і свято багатих і різноманітних продовольчих ринків столиці. Там в самообслуговування Брик Лейн лічильник для швидких укусів, і Ковент-Гарден, де ви можете подивитися кухар створити обраний салат, або сири і запечені лікує на Боро ринку. Старий Біллінгсгейт має гарячі рибні страви і Smithfield є смажене м’ясо. Залишивши Leadenhall з пастою і вегетаріанські страви. Так само, як ринки Лондона, є дещо для всіх, в тому числі дитяче харчування.

апостроф кіоск

Розташований на Tower Wharf, зовні вежі Лондона підстав, по річці, кіоск служить випічку, здоровий сніданок укуси, смачні бутерброди, гарячі напої і вміли зроблений кави.

Обмін валюти

Бюро де Зміни недалеко від головного входу і відкритий 10 ранку – 6 годин в літній час і 10 AM – 5 годин на зимовий період.

Лондонський Тауер аудіотури і Путівник

За невелику додаткову плату, є чотири аудіогід:

 • англійська
 • французький
 • німецький
 • італійська
 • японський
 • російський
 • іспанська
 • нідерландський
 • португальська
 • корейський
 • Китайська (мандарин)

Лондонський Тауер офіційний путівник, доступний від магазинів Тауера надає більше інформації про Crown Jewels і Лондонський Тауер.

Сімейні заходи в лондонському Тауері

Візьміть листочок в Welcome Center на щоденних подіях, що відбуваються під час Вашого візиту.

Передбачається, що вежа підходить для дітей у візках, якщо ваша дитина може впоратися з нерівним кругляком. Я б насправді сказати, що вежа не підходить для дітей у візках, як ви не можете отримати доступ до великої кількості будівель через сходи і вузькі проходи. Мостова також отримати слизький, коли мокра так попередити маленьких дітей не бігати.

Є дитячі змінюють об’єкти в туалетах цегли вежі, розташованих позаду Jewel House.

Дитяче харчування і спеціальний дитячий ланч доступні в ресторані New Armories.

У Білій вежі, на третьому поверсі (верхній) є багато Інтерактівса для молодих людей, щоб насолоджуватися. Крім того, зверніть увагу на виставці Royal Звірів, де ви можете з’ясувати, які екзотичні тварини жили в башті.

Загублені діти, як правило, приймається Yeoman Вардер до Байуорду вежі, поки вони не зможуть возз’єднатися зі своєю сім’єю або групою. Як забезпечити дітям зрозуміти, що якщо вони заблукали, вони повинні попросити наглядача уніформі допомоги.

Лондонський Тауер інвалідів відвідувачів Доступ до інформації

Лондонський Тауер є історичною будівлею і має нерівна підлога і багато сходів. Це робить його непридатним для більшості користувачів інвалідного крісла. Jewel Будинок повністю доступний для всіх відвідувачів, і туалети з легким доступом уступів розташовані позаду Jewel House.

Ви можете завантажити копію Лондонського Тауера хвилеводу доступу, який регулярно оновлюється.

Послуги для глухих і слабочуючих відвідувачів :
Індукційні петлі передбачені в різних точках в башті , де ви бачите значок. Аудіогід можна використовувати зі слуховими апаратами , які мають T-перемикач.

Необмежений доступ до історичних Королівським Палаци

Ви можете користуватися необмеженим доступом до п’яти королівських палацах, підписавшись на щорічне членство . Ваш вступний внесок в Тауері буде повернений , якщо ви купуєте членство в день вашого візиту.

Історичні королівські палаци управління:

 • Лондонський Тауер
 • Kensington Palace
 • банкети House
 • Hampton Court Palace
 • палац Кью

Ваше членство історичних королівських палаців включатиме в себе необмежений доступ в усі Історичні королівські палаци, а також інші знижки та пільги.

Коштовності з корони

Лондонський Тауер є батьківщиною всесвітньо відомих британських Crown Jewels і вони були виставлені на вежі, так як в останньому 1661. Представивши набагато більше, ніж дорогоцінні камені і золото, коштовності корони символізують сотні років британської історії та до сих пір робоча колекція використовується сьогодні в багатьох державних заходах.

У 2012 році для Діамантового Ювілею Королеви, коштовності корони були знову представлені і знову відновлені кадри коронації королеви Єлизавети II 2 червня 1953 року в даний час показано на вступному виставці в джевел будинку.

Коштовне каміння включають в себе найбільший високоякісний діамант в світі (530 карат), Куллінан I (Велика Зірка Африки), який знаходиться у верхній частині скіпетр королеви.

Найстаріша частина в колекції є позолоченим сріблом середньовічної коронації ложка, відображається поруч з ампулою. Це був, ймовірно, для Генріха II або Річарда I в 12-м столітті, і це єдина частина роботи королівського ювеліра, щоб вижити.

Ймовірно, найбільш відомий алмаз в світі є Koh-я-нур (гора світла). Він важить 105,6 карата і в даний час знаходиться в короні Її Величності Королеви Єлизавети Королеви Матері, яка була зроблена в 1937 році для коронації Георга VI і має 2800 діамантів. Легенда свідчить, що це принесе тільки удачу жінкам, і було сказано, що той, хто володів він буде правити світом.

Тільки коронка дозволено покинути країну є імператорської короною Індії. Набір з більш ніж 6000 діамантами, це було зроблено спеціально для Делі Дурбар в 1911 році, коли Георг V був коронований імператором Індії.

До сих пір існує тільки коли-небудь одну спробу вкрасти коштовності корони – від полковника крові в 1671 році, і так, він зазнав невдачі.

Як і слід було очікувати, Crown Jewels безцінні.