Лондон в Марсель за прямим поїзду

Posted on

Лондон в Марсель за прямим поїзду
Подорож на поїзді у Франції весело, швидко і доступно. Але до сих пір ви повинні були змінити поїзди та / або станцію, щоб дістатися до півдня Франції. Тепер прямий поїзд біжить з Лондона Сент-Панкрас, зупиняючись тільки в Ліоні і Авіньйона до припинення в Марселі. Ви не міняєте ні поїзда станцій, і це займає всього лише 6 годині 27 хвилин. Так коротку перерву на півдні Франції в даний час є реальністю. І з новою репутацією Марселя як туристичний напрямок, це робить захоплюючий і доступний, міні-відпустку.

графік

Служба , яка розпочалася 1 травня ст , в даний час встановлюється в наступних випадках:

Травень-червень, вересень-жовтень пн, пт, сб

Липень, серпень пн, чт, пт, сб, нд

травень понеділок

Виліт в 07.19am, який прибуває в Марселі на 2.46pm (французький час , яке 1 годин більше за , ніж у Великобританії часу). Час в дорозі 6 годині 27 хвилин.

Повернуті поїздки в той же день з поїздом готуються і готовий їхати 3.22pm по місцевим часом. Це займає більше часу на зворотному шляху (приїжджаючи в Лондоні в 10.12pm по місцевим часом), подорож 7 годин 12 хвилин. Оскільки не існує ні одного митного або прикордонного контролю Великобританії в Марселі, ви повинні вийти з поїзда в Лілль з багажем, пройти безпеку, а потім повернутися на той же поїзд , щоб закінчити свою подорож в Лондон.

Eurostar Розклад

Але якщо це виявляється дуже популярною, Eurostar одягне частіші послуги.

З Лондон Санкт-Панкрас в Марсель.

Подорож в стилі

Є 3 класу на Eurostar: Виберіть з Standard, Standard Premier і Business Premier. Якщо взяти бізнес Premier ви можете використовувати відмінний приватний зал в лондонському Сент-Панкрас. Стандартний прем’єр майже так само добре на борту, з їжею подається на своє місце (не настільки складною, як в бізнесі Premiere), але ви не можете використовувати зал в Санкт-Панкрас, де є газети і журнали, чай, кава і шампанське і дуже хороша випічка і закуски, щоб встановити вас на шляху.

Час заїзду складає 30 хвилин до вильоту , але з ростом популярності поїзда, станції і перевірити в стає дуже зайнятий, тому дозвольте 45 хвилин.

Подорож з Лондона до Марселя

Це хороший шлях, з першою зупинкою в Ashford International, щоб забрати пасажирів з Південно-Східної Англії. Поїзд займає близько 20 хвилин через Ла-Манш, то ви в абсолютно іншу місцевість. Ви проблиск Кале на відстані, перш ніж прискорення через рівнинні північну Францію.

Ви спідниця Париж, проходячи повз аеропорт Руассі-Шарль-де-Голль і прямуючи на південний схід через Бургундію. Теплі кольори кам’яних будинків з черепичними дахами; великі ферми та виноградники миготять.

Ви бачите віддалені буйні Центральний масив і шлях Пюї-де-Дом на віддалі, один з найменш відомих регіонів Франції.

Ліон є першою зупинкою, що прибуває на станцію Lyon Part-Dieu в 1pm французького час, приймаючи 4 година 41 хвилин.

Тепер ви перебуваєте в долині Рони, масивні білі вапнякові скелі диби на одній стороні. Ваша наступна зупинка знаходиться станція Авіньйон TGV, в сільській місцевості за межами Авіньйона, в 2.08pm, весь шлях з 5 години 49 хвилин. Ви бачите вежі знаменитого палацу тат, але трохи інше.

Ви отримуєте дражливі проблиски – Мон-Сент-Віктуар поблизу Екс-ан-Прованс, пофарбовані так багато разів від Сезанна, роду з цього чудового півдня від міста Франції.

Тоді ви приїдете в Марсель Марсель Сент-Чарльз на початку дня на 2.46pm

Переваги подорожі на поїзді, а не по повітрю

Там немає сумнівів в тому, що на поїзді є самим розслаблюючим способом поїхати на південь Франції. Я повернувся на літаку, і двері до двері це було насправді 20 хвилин швидше на поїзді. Крім нового швидкого способу подорожі на поїзді, Ви можете взяти стільки багажу, як ви можете управляти; Ви можете взяти рідини і косметику без обмежень; ви можете працювати, якщо ви хочете і рухатися навколо поїзда легко. Є два освіження вагонів в поїзді, але вибір досить обмежений, тому багато людей приймають свої власні пікніки, просто долив з напоями на поїзді.

Це також дуже доступним. Ціни починаються від 99 £ повернення і, як це центр міста в центрі міста, ви не повинні приймати метро або поїзд до терміналу.

Подорож з Great Rail Journeys

Я подорожував з Great Rail Journeys, компанії, яка є гнучким, корисним і ефективним. Ця британська компанія організовує дуже хороші у супроводі групи рейкових свята. Перевірте деякі зі своїх ідей на їх сайті. Типові супроводжували групи свята включають 6 днів в Дордонь і Лота від £ 645 на людину; і Лангедок і Каркассон (7 днів від £ 795 на людину).

Вони будуть також індивідуальні зробити вам відпочинок, який поєднає в собі річкові екскурсії, міські перерви і все, що ще ви хочете бачити. Перевірте 4 дня на Лазурному березі в Ніцці і Монако за ціною від £ 320 на людину, яка включає в себе залізничний проїзд, 3 ночі в 3-зірковий готель в Ніцці і рейкову екскурсія в Монако. Інші напрямки включають Париж і Реймс (від 470 £ £ на людину); Париж і Авіньйон (5 днів від £ 515 на людину).

Контакти Great Rail Journeys по телефону 0800 140 4444 (з Великобританії) або перевірити їх на сайті.