Лондон в Оксфорд на поїзді, автобусі і автомобілі

Posted on

Лондон в Оксфорд на поїзді, автобусі і автомобілі

Отримання з Лондона в Оксфорд, тільки 60 миль, легко і є безліч маршрутів , які ви можете зробити. Це дивовижне місто є домом для найстарішого в світі англійської мови університету. Багато з коледжів відкриті для громадськості або пропонують тури своїх історичних будівель. Оксфорд має один з найстаріших у світі державних музеїв – в Ешмоловском , багато атмосферних пабах як Turf Tavern, готель в переобладнаною вікторіанської в’язниці і більше зв’язків Гаррі Поттера , ніж ви можете помахати паличку на. Використовуйте ці ресурси , щоб дізнатися, як потрапити зі столиці.

Це робить великий день поїздки або коротку перерву.

Як дістатися до Оксфорда

Потягом

Потяги відправляються в Оксфорд станції кожні 5 до 10 хвилин від вокзалу Паддінгтон . Дорога займає близько години. У 2019, стандартна поїздка туди і назад, Внераб квитки були приблизно 25 £, але набагато дешевше , туди і назад доступні , коли купив , як два, квитками в один кінець, а заздалегідь.

UK Travel Tip Найдешевші поїзда тарифи, зазначені «Advance». Як далеко вперед залежить від поїздки , оскільки більшість залізничних компаній пропонують заздалегідь тарифи на перший прийшов перший обслужений. Попередній продаж квитків, як правило , продаються як в одну сторону або «одиночних» квитків. Будь або не купувати заздалегідь квитки, завжди порівнювати «сингл» ціна квитка в обидва кінці або «повернення» ціни , як це часто буває дешевше купити дві окремих квитки замість одного квитка в обидва кінці. І, якщо ви трохи гнучкий про час ви можете подорожувати, не забудьте перевірити Найдешевший тариф Finder функції на веб – сайті Національного залізничного Довідкової.

Автобусом

Oxford Tube є дуже популярним способом дістатися до Оксфорда на автобусі. Компанія працює автобуси 24 години на добу. Вони залишають London Victoria Coach Station кожні десять до 15 хвилин,протягом усього дня і часто заплановані виїздипротягом всієї ночі. Поїздка займає близько години і 40 хвилин. Oxford Tube має вибрати -до точки з декількох зупинок в Лондоні і Оксфорді. Плата за проїзд коштує 15 £одну сторону або 18 £ за той же день туди-назад. Є кілька угод подорожі, а також студенти, старші та дитячі тарифи доступні.

National Express виконуються автобусні екскурсії до автобусної станції Оксфорд з лондонської автобусної станції Вікторія  практично цілодобово. Автобуси відправляються кожні 15 хвилин в години пік. Дорога займає близько години і 40 хвилин. Круглі квитки поїздки на конкретну, бронювали поїздку стоять £ 19,00. Відкриті квитки зворотнихякі можуть бути використані до трьох місяців після покупки вартості £ 21,50. Квитки можна замовити онлайн.

Великобританія Подорож Підказка Це завжди варто перевірити Megabus , щоб побачити , якщо є подорож є , що відповідає вашому графіку поїздки. Супер знижка сервіс пропонує автобусні поїздки по даному маршруту за все лише 5 £ кожен шлях. Але ви не можете мати стільки вибору про планування , як з рейсовим службою.

Автомобілем

Оксфорд 62 миль на північний захід від Лондона через дорогу M4, M25, M40 і A. Вона займає близько півтори години, щоб їздити і як маршрут приміської з використанням автострад, це не дуже цікавий диск. Якщо ви йдете туди на машині, ви будете в середині Котсволд, великої площі гастрольної, і в декількох хвилинах їзди від палацу Бленхейм. Майте на увазі, що бензин, званий бензин в Великобританії, продається літрами (трохи більше, ніж кварта) і ціна, як правило, більше, ніж $ 1,50 кварта.