Лондон Путівник: Як використовувати безконтактні платежі на метро

Posted on

Лондон Путівник: Як використовувати безконтактні платежі на метро
Безконтактні платежі були вперше висунутий на автобусах Лондона в грудні 2012 року TfL (Транспорт для Лондона) говориться, що кожен день є близько 69000 платежів з використанням безконтактного на лондонських автобусах.

Ви можете оплатити проїзд на лондонському метро, ​​трамваї, DLR, Лондон Overground і National Rail послуг, які приймають Oyster з безконтактної платіжною карткою. Лондонські автобуси перестали приймати готівку в липні 2014 року, і ви можете використовувати тільки Oyster або безконтактну платіжну карту для автобусних поїздок.

безконтактний Роз’яснення

Безконтактні платіжні карти є банківськими картами, які мають спеціальний символ на них з вбудованими технологіями, щоб забезпечити простий дотик карти для оплати покупок за £ 20. Вам не потрібен PIN-код, підпис, або вставити карту в будь-який читач.

Безконтактний доступний по дебету, кредиту, заряду і передплачених карт.

TfL заявив, були 44,7 мільйона безконтактних карт в обігу у Великобританії, за оцінками, п’ятий видається в районі Великого Лондона. У першому кварталі 2014 року, більше половини від загального числа Великобританії 44,6 мільйона безконтактних транзакцій були в районі Великого Лондона.

Безконтактні банківські карти також видаються банками за межами Великобританії, але повідомляється, що закордонні операційні збори або збори можуть застосовуватися для поїздок сплаченої з карти, випущеної за межами Великобританії. Не всі карти небританських приймаються, так що перевірити перед поїздкою.

Чи не викидати своє Oyster карти. Безконтактні платежі доступні поряд Oyster для Pay-As-You-Go клієнтів.

Oyster буде як і раніше доступні для тих, хто використовує пільгові або абонементи або для тих, хто волів би, щоб продовжувати платити за проїзд таким чином.

пільги

Основна перевага безконтактних платежів є те, що вам більше не доведеться мати Oyster карти і не має перевірити баланс карти Oyster перед подорожжю. Це має означати, що ви можете сісти без затримок. Замість того щоб тримати баланс на вашій карті Oyster, з безконтактної оплати за проїзд буде автоматично списана з вашого карткового рахунку банківського рахунку / оплати.

Якщо у вас є загальний рахунок, ви можете використовувати як безконтактну платіжну карту, але ви повинні мати безконтактну платіжну карту кожен, а не одна картки для одного облікового запису, і намагаєтеся заплатити за два людей, які подорожують разом з однієї карти не працюватиме.

відомі проблеми

Найбільша проблема, щоб бути в курсі, “карти зіткнення. Лондонці починають знати цю фразу напам’ять, як ми чуємо його оголосили так часто на трубці:

Клієнти нагадують тільки помацати одну карту на зчитувачі, щоб не платити з карти вони не мають наміру платити.

Це означає, що ви повинні бути обережні, щоб зберегти всі ваші безконтактних платіжних карт і вашої Oyster картки окремо, якщо ви хочете, щоб тільки один з них стосується читача заряджатися. Ви можете просто взяти одну карту з вашого гаманця і доторкнутися до неї на читача, або тримати одну карту в окремому гаманці, як вам не потрібно насправді витягти карту з гаманця для того, щоб працювати на читача.

Що Про Capping?

Закупорювання, коли ви робите кілька поїздок в день і стягується максимальне добове кількість замість єдиного тарифу для кожної поїздки, і цей тип закупорювання відбуватиметься з безконтактної оплати. Або це може обмежити за ставкою сім днів, але тільки з понеділка по неділю. Він не може працювати сім днів з середовища, наприклад. Вам просто потрібно пам’ятати, щоб використовувати ту ж безконтактну платіжну карту, щоб отримати щоденну або щотижневу вигоду покриваючи.

Безконтактні платежі працюють таким же чином, як устриці, заряджаючи клієнт Adult-Rate Pay-As-You-Go тарифу, коли вони стосуються в і на читачів TFL на початку і в кінці кожної поїздки. Для того, щоб отримати вигоду з закупорювання, ви повинні торкнутися і виходити на кожній поїздці.

Якщо ви зазвичай купуєте в місяць або більш тривалий термін або проїзні квитки автобус і трамвай Проходи, ви повинні продовжувати робити це. Місячні і більш тривалий термін проїзні квитки і автобус і трамвай пропуск не буде доступний на безконтактних платіжних карт.

Запис ваших подорожей

Якщо ви зареєструвалися на онлайн-рахунок з TfL, ви будете мати можливість переглядати 12 місяців подорожі та історії платежів. Вам не потрібно реєструватися на онлайн-рахунок, але це звучить як хороший спосіб, щоб перевірити, ви звинувачуєтеся правильно. Якщо ви вирішили не реєструватися для онлайну-рахунки, ви будете тільки мати доступ до подорожей та історії платежів за останні 7 днів.

TfL має додаткову інформацію та відео , що ілюструє , як безконтактні платежі роботи на транспортній мережі. Для перегляду, відвідайте веб – сайт TFL .