Може відвідувачі Використання вільних Великобританії Медичні послуги?

Posted on

 Може відвідувачі Використання вільних Великобританії Медичні послуги?

Що станеться, якщо в якості відвідувача, вам потрібен лікар у Великобританії?

Ви можете отримати безкоштовну медичну допомогу в рамках Національної служби охорони здоров’я (NHS) ?

Відповідь на це просте питання, може бути, але, ймовірно, немає. Це складно.

Жителі Великобританії та деяких інших , визначених складних правил, мають вільний доступ до деяких рівнях медичних послуг , що надаються ДСЗ. Національний Список охорони здоров’я цих країн , що не входять в ЄС , з взаємними угодами охорони здоров’я – і межі цих угод – це короткий. Крім того, можливо , доведеться платити Immigration Health Service пені (IHS) сертифікат , якщо ви подаєте заяву , щоб залишитися у Великобританії в протягом більше шести місяців. Перевірте звільнення від цієї доплати тут.

Якщо ви короткостроковий відвідувач, з-за меж ЄС, тільки у Великобританії, на відпочинку, ви можете мати доступ до деяких з цих послуг теж. Але правила створено для запобігання оздоровчого туризму – прибуває в Великобританії безкоштовної медичної допомоги – значить, ви все одно повинні будете подорожувати медичне страхування і, як правило, повинні платити за більшість некритичних медичних та стоматологічних послуг.

Нове Охорона здоров’я Доплата для студентів і співробітників

Свого часу, студенти на довгострокових курсах – такі , як університетські курси – і співробітників іноземних компаній , що працюють у Великобританії , були покриті вільними NHS послуг. Але нові правила вступили в силу в квітні 2015 року вимагають виплати охорони здоров’я доплати в розмірі 200 £ в рік (£ 150 в рік для студентів).
За додаткову плату накладається при подачі заяви на отримання студентської або робочої візи , і повинні бути сплачені наперед (щоб покрити кожен рік вашого перебування) з додатком. 
Якщо ви студент відвідувати 3-річний університетський курс, або співробітник компанії за завданням багаторічного, надбавка дешевше , ніж поїздки медичного страхування за той же період. Після того, як надбавка виплачується, ви будете охоплені вільними NHS послуг таким же чином , як і британських підданих і постійних жителів.

Невідкладна безкоштовно

Якщо ви потрапили в аварію або потребують невідкладної медичної допомоги, ви отримаєте, що лікування безкоштовно, незалежно від національності та місця проживання до тих пір, як термінове лікування доставляється за адресою:

 • основний об’єкт допомоги або в офісі лікаря загальної практики, відомий як хірургічний лікар загальної практики
 • в приймальному покої лікарні, називається нещасними випадками і надзвичайні ситуації (A & E) або від нещасних випадків в лікарнях Великобританії
 • Центр ходити в наданні послуг, аналогічних невідкладної допомоги.

Ця послуга поширюється тільки на безпосередню надзвичайну ситуацію. Після того, як ви лягаєте в лікарню – навіть для екстреної хірургії або подальшої невідкладної допомоги – ви повинні платити за лікування і ліки. Якщо ви попросили повернутися на відвідуванні клініки, щоб стежити за вашою екстреної медичної допомоги, вам також доведеться заплатити за це. Якщо лікар прописує ліки, ви повинні будете заплатити повну роздрібну ціну, а не субсидований ціну, яку платять мешканці Великобританії. І, якщо ви підбігти витрати в розмірі £ 1000, і ви або ваша страхова компанія не в змозі заплатити протягом зазначеного часу, то може бути відмовлено в отриманні візи в майбутньому.

Інші послуги, які є безкоштовними для всіх

Відвідувачі також мають вільний доступ до:

 • для лікування деяких інфекційних захворювань
 • терміновий рада для не загрожує життю хвороби через NHS без екстреної медичної консультації телефону довіри – телефон 111
 • примусове психіатричне лікування
 • послуги з планування сім’ї – не вмикаючи закінчення або лікування безпліддя
 • тестування на ВІЛ та тимчасове лікування, включаючи АРВ, в екстреному порядку, в той час як у Великобританії.

Чи є правила однакові для всіх відвідувачів?

Ні. Деякі відвідувачі Великобританії мають більший доступ до NHS, ніж інші:

 • Гості з країн ЄС та інших членів, що називається Європейської економічної зони можуть бути дещо більше доступу до Національної служби охорони здоров’я. (Це, ймовірно, зміняться через деякий час після закінчення 2018 року в результаті BREXIT, але остаточні деталі не були узгоджені на момент написання цієї статті – травень 2018).
 • Гості з країн, що мають двосторонню угоду з Великобританією може також мати доступ до більшої кількості послуг.
 • Люди, що працюють в певних видах професій – таких співробітників НАТО і деяких добровільних працівників – також можуть мати вільний доступ до НГС.

Для отримання повного списку відвідувачів Англії , які мають вільний або частково вільний доступ до послуг ДСЗ, перевірте NHS сайт.

Як щодо Brexit?

Тепер, коли переговори Brexit ведуться, правила для європейських туристів, швидше за все, зміниться. Це ситуація рідини, так що це, ймовірно, хороша ідея для європейців, які планують подорожувати в Великобританії після того, як в середині 2018 року, щоб мати страховку поїздки в проміжний період. 

Правила для відвідувачів Шотландії і Уельсу в цілому аналогічні , але лікарі загальної практики та лікарі лікарні мають деяку свободу над тим, хто повинен бути заряджений.

Ретельно перевірте ваше страхування подорожей

Не всі страхування подорожей одно. Якщо ви старше 60 років або маєте історію попереднього лікування для повторюваного стану, ваше страхування подорожей (так само, як ваші старомодний, попередньо ObamaCare медичного страхування) може не охоплювати вас. Перед тим, як вийти з дому, переконайтеся, що у вас є адекватне медичне страхування, яке покриває репатріацію в разі потреби.