Може в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

 Може в Лондоні: Погода, Що Запакувати і Що подивитися
Лондон кілька сумно відомий своєю мінливою погодою, але в травні місяці насправді досить послідовна. Дні стають довшими, а сонце поштовховою свій шлях до теплих. Це прекрасний час, щоб відвідати, і ви знайдете багато зробити у відносній тиші і спокої, бо екскурсійні натовпу не почнуть спуск на площі ще на місяць або близько того. Ось кілька порад, які допоможуть вам спланувати свою подорож.

погода

 • Середня висока: 62 ° F (17 ° С)
 • Середня Низька: 46 ° F (8 ° С)
 • Середні вологі дні: 8.5 днів
 • Середньодобові сонце збільшується до більш ніж за шість годин

що Запакувати

 • Будьте готові до змін.
 • Тримайте легкий водонепроникний жакет з вами протягом декількох днів з. Вона рідко йде сніг в Лондоні в цей час року, але вам це потрібно в разі дощу.

мелірування

RHS Chelsea Flower Show, де флористи і тваринники дебютувати свої нові заводи щороку на території Королівського госпіталю Челсі. RHS означає Королівське садівниче товариство, і Великий павільйон вітрину більш ніж 100 розплідників. Там є багато доступних для покупки в різних торгових стендів продажу продукції і аксесуарів.

щорічні події

 • Фінал Кубка Англії футболу  відбудеться в суботу в середині травня кожного року. Пам’ятайте , що «футбол» означає футбол в Сполученому Королівстві. Британці люблять американський футбол, теж, але вони вважають це інша гра взагалі , і ви будете мати важкий час знайти лондонець , який називає цю гру в футбол. Фінал Кубка Англії демонструє кращий в англійському футболі.
 • PJF (пуансона і Judy Fellowship) приймає Панч і Джуді фестиваль в Ковент – Гарден в середині травня. Ця подія три дні , які , як правило , включає в себе більше 60 перфорирования виступу уздовж головної Хай – стріт і пляж в міській площі , який спеціально побудований для фестивалю.
 • Dollshouse фестиваль Kensington  також має місце в середині травня кожного року, і це відбувалося з 1985 року Фестиваль хостів більше 170 художників з усього земного шара закарбувати кожний буквально крихітний аспект життя в мініатюрі. Матеріали і інструменти доступні для покупки , якщо ви спокуса взяти ремеслу самостійно.

Святкові дні

Лондон називає її державні свята «банківські канікули», так як банки і багато інших підприємств закрили свої двері протягом дня, хоча магазини і визначні пам’ятки часто залишаються відкритими. Банківські свята зручно протягом всього року, і школи, як правило, закриті в ці дні. Ви знайдете багато місцевих жителів, які користуються різними подіями на їх вихідні дні, тому очікувати більше, ніж звичайні натовпу травня. Два банки свят відбудеться в травні.

 • Лондонці відзначають Першотравень в перший понеділок травня.
 • Останній понеділок у травні Весняний відпустку або П’ятидесятниці, британське назва П’ятидесятниці, християнське свято, що відзначається 49 днів після Великодня.