Може Погода у Франції: планувати свою відпустку у Франції в травні цього року

Posted on

Може Погода у Франції: планувати свою відпустку у Франції в травні цього року

Травень є одним з найпопулярніших раз для американських туристів відвідати Францію через м’яку та комфортну весняну погоду, безліч подій, і відносно невеликі натовпу на деяких з найбільш популярних місць в країні.

Залежно від того, яке місто або частина країни Вашого візиту відпочинку травня у Франції, ви можете випробувати широкий спектр унікальних культурних заходів, в тому числі знаменитого Каннського кінофестивалю, який привертає знаменитостей і простих людей зі всієї земної кулі.

Подорожуючи по різних містах можна також зробити його складно упакувати для Франції, як ви будете потребувати в різних джерельною одягу і шарів. Вечори може бути холодно, дні, проведені ходьба може бути досить тепло, і ви, ймовірно, знайти якийсь дощ і вітер, особливо в Парижі. В результаті, ваш пакувальний лист повинен включати в себе теплу куртку для вечора, светри або кардигани, хороше взуття для ходьби, і міцний парасольку, який може протистояти вітру.

Поряд з початком весняних подій у Франції, ви можете також випробувати розширені години на туристичних визначних пам’ятках, як популярні напрямки готуються до літньої натовпі. Однак, ставки на авіаквитки та проживання також починають підніматися в цю пору року, і лінії на найпопулярніших визначних пам’яток Франції почнуть отримувати більше як місяць прогресує в галасливого туристичного сезону.

Підготовка Погода Wherever You Go

У травні погода в цілому м’який, хоча все ще може бути навесні дощі і холодні вечори в значній частині Франції.

Проте, відповідно до якої ви перебуваєте у Франції, є деякі відмінності в кліматі через географічне розташування і друкарські функції, такі як гори і долини. З Парижа до Страсбурга, ви впевнені, щоб виявити відмінне пригода, незалежно від того, де ви йдете у Франції:

  • Париж відчуває температурний діапазон від 50 F (10 C) до 64 F (18 C), і в середньому 57,2 F (14 C).
  • Страсбург в північно-східній Франції відчуває температурах в діапазоні від 46 F (8 C) і 68 F (20 C), при середньому значенні 57 F (13 C).
  • Бордо бачить температури в діапазоні від 50 F (10 C) і 66 F (19 C) із середньою температурою травня 59 F (15 C).
  • Хороші досліди в діапазоні від 55 F (13 C) до 68 F (20 C) із середньою температурою травня 63 F (17 C).
  • Ліон бачить, температури в діапазоні від 48 F (9 C) і 68 F (20 ° С) з середньою температурою 59 F (15 C).

Крім того, незалежно від того, де ви йдете ви можете очікувати від восьми до 13 днів дощу в травні місяці, з Nice отримувати найменшу кількість опадів і Париж отримувати найбільше. Тим не менш, важливо мати у вигляді, що погода у Франції досить мінлива в цю пору року, так що ви завжди повинні бути готовими для будь-яких погодних умов.

Кращі події та фестивалі у Франції в травні

Щороку, Франція приймає у різних культурних заходів і свят, які дійсно починають набирати обертів, як навесні прогрівається протягом травня місяця, що робить його відмінним місяць планувати свою відпустку, особливо якщо ви хочете перемогти літо туристичний пік.

Мабуть, самим популярним і відомим подією, яке відбувається щороку Каннський кінофестиваль, який демонструє найкращі в незалежному кіно з усього світу.

Хоча більшість з відсіву вимагають облікові дані галузі для доступу до них, то  Синема – де – ла – Plage  є нічний показ поза конкурсом фільмів і класики Каннських, які ви можете випробувати, відвідавши туристичного Каннський.

Для культури і історії ентузіастів, ви можете також відвідати  Європейську ніч музеїв  або зупинити сайти Вільгельма Завойовника і 1066 битві при Гастінгсі, де Вільям переміг Англію , щоб встановити правило Norman понад 950 років тому. Серед найбільш популярного історичного призначення у Франції є замок Вільгельма Завойовника в Фалезе.

Любителі спорту також можуть користуватися Відкритим чемпіонатом Франції чемпіонату тенісу в Парижі, але ви повинні бути впевнені, щоб забронювати квитки заздалегідь, якщо ви сподіваєтеся, щоб отримати хороші місця для турніру, як подія, як правило, продати швидко.